Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spaanse krant meldt persoonlijk akkoord Mbappé met Real Madrid

Spaanse krant meldt persoonlijk akkoord Mbappé met Real Madrid

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé heeft twee weken geleden een contract getekend bij Real Madrid. Dat schrijft de Spaanse sportkrant Marca maandagochtend. De Franse sterspeler zou zijn aflopende contract bij PSG niet willen verlengen en is in dat geval per 1 juli transfervrij.

De 25-jarige aanvaller, die zaterdagavond nog inviel tegen Nantes, heeft volgens Marca zijn huidige werkgever ook gevraagd geen aanbiedingen meer te doen. PSG hoopt Mbappé met een nieuw contract nog binnenboord te houden, maar de clubtopscorer zou zijn vertrekwens al hebben neergelegd bij het PSG-bestuur.

Mbappé wordt al langere tijd in verband gebracht met Real Madrid. Ook andere clubs in Europa zouden interesse hebben in de wereldkampioen van 2018.

De Fransman kwam in 2018 over van AS Monaco. Voor PSG speelde hij tot nu 196 wedstrijden, waarin hij 169 keer scoorde.

Meer uit Voetbal

Napoli pakt ticket Champions League, AS Roma verslaat Lazio

PISA (ANP) - Napoli heeft zich op de voorlaatste speeldag verzekerd van een ticket voor de Champions League. De ploeg van Sam Beukema won met 3-0 bij Pisa. Het AS Roma van Donyell Malen en Devyne Rensch maakt ook een goede kans op deelname aan het belangrijkste Europese toernooi na een 2-0-zege in de derby tegen Lazio.

1 uur geleden
FIFA blij met 'uitstekende en constructieve bijeenkomst' met Iran

ISTANBUL (ANP) - Secretaris-generaal Mattias Grafström van de FIFA is "erg blij" met de gesprekken die hij zaterdag met de voetbalbond van Iran heeft gevoerd in aanloop naar het WK voetbal. "We hebben een uitstekende en constructieve bijeenkomst gehad", vertelde Grafström.

4 uur geleden
Belgische voetbalclub Antwerp ontslaat trainer Oosting

ANTWERPEN (ANP) - De Belgische voetbalclub Royal Antwerp FC heeft trainer Joseph Oosting ontslagen. De 54-jarige Nederlander was sinds november werkzaam in Antwerpen.

5 uur geleden
Chelsea bevestigt komst van trainer Alonso

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft de komst van trainer Xabi Alonso bevestigd. De Spaanse coach tekende een contract voor vier jaar bij de club uit Londen. Hij begint op 1 juli aan zijn nieuwe baan.

5 uur geleden
Spaanse trainer Alonso lijkt dicht bij overgang naar Chelsea

MADRID (ANP) - De Spanjaard Xabi Alonso lijkt de nieuwe trainer van Chelsea te worden. De voormalige coach van Real Madrid, waar hij in januari vertrok, ging op X zelf kort op de eventuele overgang in.

6 uur geleden
Voetballers Iran maandag naar WK-trainingskamp in Turkije

TEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.

16 uur geleden
Cristiano Ronaldo verliest met Al Nassr finale Aziatisch toernooi

RIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.

17 uur geleden