Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spaanse krant: Barcelona al rond met Xavi als opvolger Koeman

Spaanse krant: Barcelona al rond met Xavi als opvolger Koeman

BARCELONA (ANP) - Xavi Hernández gaat de ontslagen Ronald Koeman volgens de Spaanse sportkrant Sport opvolgen als hoofdtrainer van FC Barcelona. Het Catalaanse medium meldt dat Barcelona al een akkoord heeft bereikt met de 41-jarige oud-speler over een terugkeer naar Camp Nou. Xavi is nu trainer van Al Sadd in Qatar, maar zou daar een gelimiteerde afkoopsom van 1 miljoen euro in zijn contract hebben staan.

De clubleiding van Barcelona besloot woensdagavond na de nederlaag bij Rayo Vallecano (1-0) om Koeman te ontslaan. Volgens de krant El País kost dat de club zo'n 12 miljoen euro.

Xavi zou onder anderen zijn broer Óscar en Sergio Alegre meenemen als assistenten. Dat heeft vermoedelijk gevolgen voor Alfred Schreuder en Henrik Larsson, de assistenten van Koeman. Zij moeten dan mogelijk ook vertrekken. Barcelona heeft daar nog niets over gemeld.

In Spaanse media worden ook Ajax-trainer Erik ten Hag, Roberto Martínez, Marcelo Gallardo en Joachim Löw genoemd als mogelijke opvolgers van Koeman, maar oud-speler Xavi springt erbovenuit. Hij zou al wekenlang in gesprek zijn met de Catalaanse clubleiding.

Meer uit Voetbal

Heitinga niet langer assistent-trainer bij Tottenham Hotspur

LONDEN (ANP) - John Heitinga is niet langer assistent-trainer bij Tottenham Hotspur. De voormalige coach van Ajax had de mogelijkheid om aan te blijven na het recente ontslag van Thomas Frank, maar heeft ervoor gekozen om afscheid te nemen. Dat meldde de club uit Londen in een verklaring.

2 uur geleden
Coach Enrique accepteert dat er 'altijd rumoer' is rond PSG

MONACO (ANP/AFP) - Coach Luis Enrique van Paris Saint-Germain is niet ingegaan op de kritiek van zijn sterspeler Ousmane Dembélé op de instelling van zijn ploeggenoten. "Rond PSG is altijd rumoer en dat moet je accepteren", was het enige wat de Spanjaard antwoordde op vragen van verslaggevers. Titelhouder PSG speelt dinsdag in de tussenronde van de Champions League de uitwedstrijd tegen AS Monaco.

3 uur geleden
Coach Mourinho van Benfica vreest 'gekrenkt' Real

LISSABON (ANP/RTR) - José Mourinho vreest Real Madrid meer dan ooit. "Een gekrenkte ploeg is gevaarlijk", zei de coach van het Portugese Benfica op de persconferentie in aanloop naar het eerste treffen met de Spaanse club in de tussenronde van de Champions League. Mourinho verwees naar de 4-2-zege op Real Madrid vorige maand in de laatste ronde van de groepsfase, waardoor vijftienvoudig Champions League-winnaar Real zich niet rechtstreeks plaatste bij de laatste zestien.

4 uur geleden
Baeten van Go Ahead mist twee duels na rood tegen Feyenoord

ZEIST (ANP) - Thibo Baeten van Go Ahead Eagles is voor drie wedstrijden geschorst, waarvan één voorwaardelijk. De KNVB heeft de aanvaller de straf opgelegd vanwege de overtreding die hij zondag maakte op Feyenoord-speler Oussama Targhalline, waarvoor hij rood kreeg.

8 uur geleden
Neymar maakt na twee maanden rentree bij Santos na knieoperatie

SANTOS (ANP) - Neymar is na twee maanden blessureleed weer in actie gekomen voor zijn Braziliaanse club Santos. In het Campeonato Paulista, het kampioenschap van de staat São Paulo, viel hij bij rust in tegen Velo Clube. Hij gaf een assist in de thuiswedstrijd die Santos met 6-0 won. De Braziliaan onderging in december een knieoperatie.

12 uur geleden
Malen scoort twee keer voor AS Roma tegen Napoli

NAPELS (ANP) - Donyell Malen heeft een hoofdrol vertolkt voor AS Roma in de topper uit de Serie A tegen Napoli. De international van Oranje maakte beide doelpunten voor de Romeinse club in de wedstrijd die eindigde in een 2-2-gelijkspel.

22 uur geleden
Arsenal eenvoudig naar laatste zestien FA Cup na zege op Wigan

LONDEN (ANP) - Arsenal is door naar de laatste zestien van de FA Cup na een 4-0-zege op Wigan Athletic. De koploper van de Premier League blijft vrijwel foutloos in alle competities en maakt nog kans op vier prijzen dit seizoen.

1 dag geleden