Spaanse doelman Rico kan weer communiceren en mensen herkennen
SEVILLA (ANP) - De Spaanse doelman Sergio Rico, die eind mei in coma belandde na een val van een paard, is bij bewustzijn en kan communiceren. Dat hebben bronnen in het ziekenhuis van Sevilla, waar Rico ligt, gezegd tegen het Franse persbureau AFP. Zijn vrouw Alba Silva gaf vorige week ook al aan dat Rico ontwaakt was uit zijn coma en dat hij in staat was om dierbaren te herkennen en hun namen te onthouden.
De 29-jarige Rico, die keeper is bij Paris Saint-Germain, werd op 28 mei opgenomen in het Virgen del Rocio-ziekenhuis van Sevilla na een val van een paard tijdens een pelgrimstocht in Andalusië. Daarbij liep hij ernstig hersenletsel op. Hij werd in het ziekenhuis in een kunstmatige coma gehouden.
Rico, die één interland speelde, is bij PSG reservekeeper achter de Italiaan Gianluigi Donnarumma. Hij kreeg de voorbije weken veel steun uit de voetbalwereld. Het publiek in het Parc des Princes in Parijs scandeerde begin juni na de laatste wedstrijd van het seizoen, tegen Clermont, zijn naam.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
11 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
11 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
11 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Milan Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta Rotterdam. De spits heeft bij Sparta een contract tot medio 2029 ondertekend, meldt de nummer 5 van de Eredivisie.
12 uur geledenALKMAAR (ANP) - Max Huiberts snapt niet waarom AZ zoveel kritiek krijgt op het besluit om de bekende Portugese voetbalmakelaar Jorge Mendes in te schakelen voor een mogelijke transfer van de talentvolle Kees Smit. "Er wordt veel over gezegd en geschreven", zei de directeur voetbalzaken vlak voor het bekerduel met FC Twente bij ESPN. "Ik lees niet heel veel, maar hier ontkwam je niet aan. Ik ben verbaasd over de selectieve verontwaardiging van mensen en partijen die zich erin mengen."
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.
14 uur geleden