Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spaanse coach Luis Enrique: voor mij was dit geen droevige avond

Spaanse coach Luis Enrique: voor mij was dit geen droevige avond

LONDEN (ANP) - De Spaanse bondscoach Luis Enrique was na het mislopen van de finale van het EK "niet droevig gestemd". De Spanjaarden, die zowel in 2008 als 2012 de Europese titel veroverden, verloren na strafschoppen van Italië en Luis Enrique nam zijn verlies.

"Voor mij was dit geen droevige avond; je moet weten hoe je moet winnen en weten hoe je moet verliezen. In de kwartfinale waren we erg blij met de penalty's, nu was het pijnlijker", aldus de 51-jarige Luis Enrique.

"Als er een team was dat wilde winnen, dan was dat Spanje. Italië was fysiek minder dan wij, dat kon je zien. We hebben tot het einde geprobeerd om de wedstrijd te beslissen, maar dat is niet gelukt. Ik kan niemand iets verwijten en we verlaten het toernooi met het gevoel dat we goed hebben gespeeld en dat we tot de beste ploegen van dit EK zijn gerekend."

Luis Enrique vond het bijzonder om te zien dat sommige spelers hun emoties niet de baas waren. "Ik weet niet waarom sommige spelers huilden. We moeten de jonge spelers leren om een nederlaag te accepteren, de tegenstander te feliciteren en om niet te huilen", aldus de coach. "Ik geef dit EK een 9; het was ons doel om een hecht team te vormen en ik denk dat we dat hebben bereikt. Deze ploeg is ontzettend gegroeid en we moeten met opgeheven hoofd verder. "

Meer uit Voetbal

FC Utrecht-coach Jans stopt na dit seizoen als trainer

UTRECHT (ANP) - Ron Jans stopt na dit seizoen als trainer. De 67-jarige coach van FC Utrecht gaat met pensioen. "Ik ga van elke dag genieten."

1 uur geleden
Fraser nieuwe trainer van voetbalclub in China

XI'AN (ANP) - Henk Fraser is de nieuwe trainer van Shaanxi Union. De Chinese club, die uitkomt in de tweede divisie, meldde de komst van de Nederlander op sociale media. Fraser is aangesteld door landgenoot Edwin Petersen, die technisch directeur is.

13 uur geleden
AC Milan weer koploper Serie A na winst op Cagliari

CAGLIARI (ANP) - AC Milan heeft de koppositie in de Serie A overgenomen van stadgenoot Internazionale. De club van coach Massimiliano Allegri won het uitduel bij Cagliari op Sardinië met 1-0. Rafael Leão maakte in de 50e minuut het winnende doelpunt.

13 uur geleden
Arsenal-coach Arteta wil met titel historische vloek verbreken

LONDEN (ANP/RTR) - Arsenal-trainer Mikel Arteta wil met een landstitel een einde maken aan een historische vloek. Dat zei de Spanjaard vrijdag op een persconferentie in Londen. Arsenal heeft nog nooit de Premier League gewonnen nadat het op nieuwjaarsdag bovenaan had gestaan. De Londense club is na negentien duels koploper met 4 punten voorsprong op Manchester City.

20 uur geleden
Trainer Slot beschouwt Liverpool niet als titelkandidaat

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool is ondanks een ongeslagen reeks van zeven wedstrijden in de Premier League geen titelkandidaat. Dat zei coach Arne Slot van de regerend kampioen in aanloop naar de confrontatie tegen Fulham komende zondag. "Realistisch gezien staan Arsenal en Manchester City te ver van ons af op dit moment. We moeten daar niet naar kijken", aldus de Nederlandse trainer, die met zijn ploeg vierde staat, 12 punten achter koploper Arsenal en 8 punten minder dan nummer 2 Manchester City.

20 uur geleden
AC Milan huurt spits Füllkrug van West Ham United

MILAAN (ANP) - Niclas Füllkrug maakt het seizoen af bij AC Milan. De huidige nummer 2 van de Serie A huurt de Duitse spits van West Ham United en kan hem komende zomer definitief overnemen.

1 dag geleden
PSV gaat met revaliderende Pléa en Olij op trainingskamp

EINDHOVEN (ANP) - Alassane Pléa en Nick Olij gaan met PSV mee op trainingskamp naar Spanje. Beide spelers revalideren nog van een blessure, maar zijn door trainer Peter Bosz uitgenodigd.

1 dag geleden