Spaanse club Fuenlabrada kan promotie na corona-uitbraak vergeten
MADRID (ANP/RTR) - Fuenlabrada kan promotie naar de hoogste klasse in Spanje vergeten. De laatste competitiewedstrijd van de club, tegen Deportivo La Coruña, was vanwege een corona-uitbraak afgelast en wordt niet meer ingehaald. Dat heeft de Spaanse voetbalbond laten weten.
Fuenlabrada meldde zaterdag nog eens 12 gevallen van corona, wat het totaal bij de club op 28 bracht.
Fuenlabrada had tegen Deportivo een punt nodig om als zesde te eindigen. Die positie geeft recht op deelname aan de play-offs voor promotie. Elche blijft nu zesde en mag de play-offs spelen. Real Zaragoza, Almeria en Girona doen daar ook aan mee. Een van die vier clubs promoveert naar de hoogste klasse. Huesca en Cadiz zijn al zeker van promotie.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
6 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
6 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
9 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
13 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
13 uur geleden