Spaanse bondscoach wil dat fans loyaliteit land boven club stellen
MADRID (ANP/RTR) - De Spaanse bondscoach Luis de la Fuente zei dat hij zich geschaamd heeft dat sommige supporters Atlético-aanvaller Álvaro Morata hebben uitgefloten in de oefenwedstrijd tegen Brazilië. De wedstrijd in het stadion van Atlético-rivaal Real Madrid eindigde dinsdagavond in 3-3.
"Het doet me enorm pijn dat ze in mijn eigen land een speler van het nationale team uitjoelen, de aanvoerder die een rolmodel voor ons is. Als ik dat gejoel hoor, als Spanjaard, dan schaam ik me", zei De la Fuente na afloop. "We moeten de clubtrouw opzij zetten. Dit is het Spaanse nationale elftal, ook als het een oefenwedstrijd is."
De 31-jarige Madrileen Morata heeft een verleden bij Atlético en bij Real Madrid. Hij speelde zowel bij de jeugd als bij de profs voor beide clubs.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.
1 uur geledenDUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.
4 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.
5 uur geledenGOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.
9 uur geleden