Spaanse bondscoach wil dat fans loyaliteit land boven club stellen
MADRID (ANP/RTR) - De Spaanse bondscoach Luis de la Fuente zei dat hij zich geschaamd heeft dat sommige supporters Atlético-aanvaller Álvaro Morata hebben uitgefloten in de oefenwedstrijd tegen Brazilië. De wedstrijd in het stadion van Atlético-rivaal Real Madrid eindigde dinsdagavond in 3-3.
"Het doet me enorm pijn dat ze in mijn eigen land een speler van het nationale team uitjoelen, de aanvoerder die een rolmodel voor ons is. Als ik dat gejoel hoor, als Spanjaard, dan schaam ik me", zei De la Fuente na afloop. "We moeten de clubtrouw opzij zetten. Dit is het Spaanse nationale elftal, ook als het een oefenwedstrijd is."
De 31-jarige Madrileen Morata heeft een verleden bij Atlético en bij Real Madrid. Hij speelde zowel bij de jeugd als bij de profs voor beide clubs.
Meer uit Voetbal
MAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.
6 uur geledenZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.
6 uur geledenZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.
7 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.
9 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.
10 uur geledenNYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.
11 uur geleden