Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spaanse bondscoach vindt het jammer dat Kroos stopt

Spaanse bondscoach vindt het jammer dat Kroos stopt

STUTTGART (ANP/AFP) - Toni Kroos speelt vrijdag mogelijk zijn laatste wedstrijd als profvoetballer. Dan moet Spanje gastland Duitsland wel uitschakelen in de kwartfinales van het EK voetbal. De Spaanse bondscoach Luis de la Fuente prijst de 34-jarige middenvelder.

"We dachten erover om Kroos' voeten aan elkaar vast te binden, maar ik weet niet zeker of de UEFA dat toestaat", zie de 63-jarige De la Fuente met een lach.

Kroos is volgens hem een speler van wereldklasse. "Hij bracht talent, charisma en kwaliteit in de kleedkamer. Het vertrouwen dat hij overbrengt op de andere spelers werkt aanstekelijk en is erg goed geweest voor Duitsland. Het is jammer dat hij het voetbal verlaat, want ik zie hem graag spelen."

De Duitser won met zijn land in 2014 de wereldtitel in Brazilië en speelde voor Bayern München, Bayer Leverkusen en Real Madrid. In de Spaanse hoofdstad speelde hij sinds 2014. Met Real won hij vijf keer de Champions League.

Meer uit Voetbal

Canada weigert visum Partey: Ghanees mist eerste WK-wedstrijd

TORONTO (ANP) - Middenvelder Thomas Partey kan niet met Ghana meespelen in de eerste groepswedstrijd van het WK. Canada heeft hem de toegang tot het land geweigerd. Wereldvoetbalbond FIFA bevestigt aan persbureau Reuters dat Partey geen visum heeft gekregen.

39 minuten geleden
'Wij houden van Oranje' goaltune van Nederlands elftal op het WK

KANSAS CITY (ANP) - Het nummer 'Wij houden van Oranje' van André Hazes schalt door de speakers van het stadion als het Nederlands elftal een doelpunt op het WK heeft gemaakt. De KNVB heeft het liedje als 'goaltune' op de mondiale eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verkozen.

52 minuten geleden
Ronaldo (41) kent voor zijn zesde WK geen zorgen om zijn fitheid

PALM BEACH GARDENS (ANP/RTR) - Cristiano Ronaldo maakt zich geen zorgen over zijn fitheid in aanloop naar zijn zesde WK voetbal met Portugal. "Ik ben in orde. Hebben jullie mijn wedstrijden niet gezien?", zei de 41-jarige vedette vijf dagen voor het eerste groepsduel van zijn land tegen verslaggevers.

1 uur geleden
Doelman Verbruggen op besloten training van Oranje

KANSAS CITY (ANP) - Bart Verbruggen heeft zich weer op de training van het Nederlands elftal laten zien. De doelman was present op een besloten training van Oranje in Kansas City voor het eerste duel op het WK zondag tegen Japan. Dat bevestigt een woordvoerder van de KNVB.

2 uur geleden
Mbappé vindt wereldtitel belangrijker dan topscorersrecord

BOSTON (ANP/DPA) - Sterspeler Kylian Mbappé vindt het belangrijker om wereldkampioen te worden met Frankrijk dan om topscorer aller tijden van het WK te worden. "Natuurlijk wil ik in de geschiedenisboeken, maar het liefste wil ik terugkeren naar Frankrijk met de cup", zei de aanvaller tegen de zender M6.

3 uur geleden
Liverpool neemt afscheid van trainers Hulshoff en Van Bronckhorst

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool neemt na het ontslag van Arne Slot ook afscheid van zijn assistent-trainers Sipke Hulshoff, Giovanni van Bronckhorst en Ruben Peeters. De club meldt dat de drie Nederlanders in navolging van Slot vertrekken.

8 uur geleden
Feyenoorder Hwang bescheiden na hoofdrol bij WK-zege Zuid-Korea

GUADALAJARA (ANP) - Feyenoorder Hwang In-beom bleef bescheiden na zijn hoofdrol tijdens de gewonnen eerste wedstrijd van Zuid-Korea tegen Tsjechië (2-1). De middenvelder tekende in Guadalajara voor een doelpunt en een assist en werd door de FIFA uitgeroepen tot 'man of the match'.

12 uur geleden