Spaanse bondscoach vindt het jammer dat Kroos stopt
STUTTGART (ANP/AFP) - Toni Kroos speelt vrijdag mogelijk zijn laatste wedstrijd als profvoetballer. Dan moet Spanje gastland Duitsland wel uitschakelen in de kwartfinales van het EK voetbal. De Spaanse bondscoach Luis de la Fuente prijst de 34-jarige middenvelder.
"We dachten erover om Kroos' voeten aan elkaar vast te binden, maar ik weet niet zeker of de UEFA dat toestaat", zie de 63-jarige De la Fuente met een lach.
Kroos is volgens hem een speler van wereldklasse. "Hij bracht talent, charisma en kwaliteit in de kleedkamer. Het vertrouwen dat hij overbrengt op de andere spelers werkt aanstekelijk en is erg goed geweest voor Duitsland. Het is jammer dat hij het voetbal verlaat, want ik zie hem graag spelen."
De Duitser won met zijn land in 2014 de wereldtitel in Brazilië en speelde voor Bayern München, Bayer Leverkusen en Real Madrid. In de Spaanse hoofdstad speelde hij sinds 2014. Met Real won hij vijf keer de Champions League.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.
5 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid mag zich voor minimaal twee dagen koploper van La Liga noemen. De club won de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad en heeft nu 2 punten meer dan FC Barcelona, dat maandag tegen Girona speelt.
5 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Jesper Karlsson heeft FC Utrecht aan de tweede zege binnen vier dagen geholpen. De buitenspeler maakte in blessuretijd van het uitduel met FC Groningen het winnende doelpunt in de Euroborg (1-2). FC Utrecht huurt de Zweedse buitenspeler de tweede helft van het seizoen van Bologna.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard met 4-1 gewonnen. De club is op gelijke hoogte gekomen met het als tweede geklasseerde Feyenoord, dat zondag Go Ahead Eagles ontvangt.
6 uur geledenRIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met een doelpunt teruggekeerd bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees maakte de openingstreffer van het gewonnen uitduel met Al-Fateh (0-2).
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft het uitduel met Excelsior gewonnen dankzij twee treffers in de blessuretijd. Eerst scoorde spits Troy Parrott met een van richting veranderd schot, in de slotseconden kopte verdediger Penetra de 2-1 binnen.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko heeft weinig plezier gehad aan zijn eerste duel in de basisformatie van Ajax. De linksback uit Oekraïne raakte al in de derde minuut van de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard (4-1) geblesseerd en strompelde van het veld.
8 uur geleden