Spaanse bond stelt bekerduel Valencia op verzoek opnieuw uit
MADRID (ANP) - De wedstrijd tussen Parla Escuela en Valencia in het Spaanse bekertoernooi wordt opnieuw uitgesteld. De Spaanse bond honoreert een verzoek van Valencia daartoe.
Het duel ging vorige week woensdag niet door na de overstromingen in de regio Valencia. Beide teams zouden nu komende woensdag in actie komen, maar Valencia vindt dat te vroeg.
"Valencia CF bedankt de Spaanse voetbalbond en Parla Escuela voor hun begrip voor het uitstellen van de wedstrijd. De club wil nogmaals haar diepste condoleances en medeleven betuigen aan de families en geliefden van degenen die hun leven hebben verloren, evenals aan degenen die getroffen zijn door deze catastrofe die ons verwoest heeft achtergelaten. Voetbal staat op de tweede plaats", aldus voetbalclub Valencia in een verklaring.
De overstromingen in Spanje hebben tot dusver voor zeker 217 doden gezorgd.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan voorlopig geen beroep doen op verdediger Alphonso Davies. De 25-jarige international van Canada kampt met een spierblessure. Dat maakte de koploper van de Bundesliga bekend in een medische update.
32 minuten geledenLOS ANGELES (ANP) - Titelverdediger Inter Miami heeft een zware nederlaag geleden in de eerste competitiewedstrijd van het nieuwe seizoen in de Verenigde Staten. De ploeg van sterspeler Lionel Messi ging met 3-0 onderuit bij Los Angeles FC.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim erkende dat een gelijkspel van Ajax tegen NEC (1-1) misschien wel het maximaal haalbare was. "Maar dat wil je natuurlijk niet als je Ajax bent", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en NEC heeft geen winnaar opgeleverd. De ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA: 1-1. Beide ploegen dreigen verder achterop te raken op Feyenoord. De nummer 2 van de ranglijst uit Rotterdam begint zondag met een voorsprong van 2 punten op beide concurrenten aan het thuisduel met Telstar.
10 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft door een 2-1 thuiszege op Newcastle United de achterstand op koploper Arsenal verkleind tot 2 punten. Na elk 27 wedstrijden te hebben gespeeld staat Arsenal op 58 punten, City heeft er 56. Zondag staat de derby van Noord-Londen tussen Tottenham en Arsenal op het programma.
10 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft in eigen huis met 1-0 gewonnen van FC Volendam. Na de overwinning staat NAC nog altijd 16e in de Eredivisie, met nu 4 punten voorsprong op nummer 17 Telstar. Volendam staat 14e. Pepijn Reulen maakte in de slotfase het enige doelpunt van de avond.
11 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Borussia Dortmund heeft in aanloop naar de wedstrijd tegen koploper Bayern München gelijkgespeeld in en tegen Leipzig: 2-2. Door het puntenverlies bedraagt de achterstand van de nummer 2 van Duitsland op Bayern acht punten. Dortmund ontvangt de koploper volgend weekend.
12 uur geleden