Spaanse bond stelt bekerduel Valencia op verzoek opnieuw uit
MADRID (ANP) - De wedstrijd tussen Parla Escuela en Valencia in het Spaanse bekertoernooi wordt opnieuw uitgesteld. De Spaanse bond honoreert een verzoek van Valencia daartoe.
Het duel ging vorige week woensdag niet door na de overstromingen in de regio Valencia. Beide teams zouden nu komende woensdag in actie komen, maar Valencia vindt dat te vroeg.
"Valencia CF bedankt de Spaanse voetbalbond en Parla Escuela voor hun begrip voor het uitstellen van de wedstrijd. De club wil nogmaals haar diepste condoleances en medeleven betuigen aan de families en geliefden van degenen die hun leven hebben verloren, evenals aan degenen die getroffen zijn door deze catastrofe die ons verwoest heeft achtergelaten. Voetbal staat op de tweede plaats", aldus voetbalclub Valencia in een verklaring.
De overstromingen in Spanje hebben tot dusver voor zeker 217 doden gezorgd.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal is nog één stap verwijderd van de eerste Engelse landstitel sinds 2004. De Londenaren wonnen in eigen stadion met klein verschil van het al gedegradeerde Burnley: 1-0.
8 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vreest voor de WK-deelname van Jurriën Timber. De verdediger van Arsenal staat sinds half maart aan de kant met een liesblessure.
11 uur geledenLEEDS (ANP/RTR) - Leeds United gaat langdurige stadionverboden uitdelen aan supporters die verantwoordelijk worden geacht voor homofobe spreekkoren. Dat meldt de Engelse voetbalclub maandag. De spreekkoren waren zondag te horen in de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion.
11 uur geledenALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.
13 uur geledenVELSEN (ANP) - Henk Brugge is de nieuwe trainer van Telstar. De 48-jarige assistent-coach van sc Heerenveen volgt bij de club uit Velsen de naar FC Utrecht vertrekkende Anthony Correia op. Brugge ondertekent een contract voor twee seizoenen met een optie voor een extra jaar.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Door het koppen van de bal krijgen spelers in het amateurvoetbal tijdelijk meer stoffen in hun bloed die kunnen wijzen op acute hersenschade. Het Amsterdam UMC heeft dat onderzocht in samenwerking met de KNVB. Hoe vaker en harder een speler kopte, hoe groter het effect dat in het bloed te zien was.
14 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB wil dat supporters van FC Groningen en Willem II alsnog welkom zijn in het stadion van FC Volendam voor de wedstrijden in de play-offs. De voetbalbond heeft daarover een gesprek gevoerd met Rick Beukers, de burgemeester van de gemeente Edam-Volendam, meldt de KNVB.
14 uur geleden