Spaanse bond in conflict met La Liga: openingsduel dag later
MADRID (ANP/DPA) - De Spaanse voetbalcompetitie begint niet vrijdag maar zaterdag. De openingswedstrijd tussen Granada en Athletic Bilbao is door La Liga, op verzoek van de Spaanse voetbalbond, met een dag verplaatst. Het duel tussen CD Alaves en Real Betis is een dag naar voren gehaald en is nu niet maandag maar zondag.
De Spaanse bond is tegen het spelen van wedstrijden op vrijdag en maandag. De meeste fans hebben aangegeven het liefst in het weekend naar het stadion te gaan. La Liga, organisator van de competitie, plande nu toch wedstrijden op vrijdag en maandag in omdat vanwege het coronavirus voorlopig toch geen toeschouwers welkom zijn bij de wedstrijden. Dat zou meer inkomsten garanderen. De Spaanse voetbalbond heeft dat besluit nu alsnog teruggedraaid.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben het eerste duel tegen Chelsea in de kwartfinales van de Champions League gewonnen. De ploeg van coach Renée Slegers, de titelhouder in de Champions League, was met 3-1 te sterk voor de Engelse kampioen. De returnwedstrijd is volgende week donderdag, eveneens in Londen.
3 uur geledenEMMEN (ANP) - Voor aanvoerder Mark Diemers betekent de promotie van SC Cambuur naar de Eredivisie heel veel. "Ik ben twee jaar geleden teruggekomen met maar één doel en dat is deze promotie", zei hij bij ESPN. "Dat we dit zo dicht bij huis kunnen vieren met de tribunes vol met Cambuur-mensen. Mooier kan niet."
3 uur geledenEMMEN (ANP) - Bij trainer Henk de Jong overheerst blijdschap en trots nu hij met SC Cambuur promotie naar de Eredivisie heeft veiliggesteld. "Ik ben supertrots op wat we hebben gedaan. Moet je kijken, mooi hè", wees hij naar het feestje in het uitvak van de Oude Meerdijk in Emmen, waar Cambuur met 4-2 won. "Het was ook een mooie wedstrijd."
4 uur geledenEMMEN (ANP) - SC Cambuur keert volgend seizoen terug in de Eredivisie. De ploeg van coach Henk de Jong won met 4-2 bij FC Emmen en is met nog vijf wedstrijden te spelen zeker van promotie.
4 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah verlaat Liverpool na dit seizoen. Dat hebben de Egyptenaar en de club van trainer Arne Slot dinsdag bekendgemaakt.
6 uur geledenSEVILLA (ANP) - Luis García Plaza is de nieuwe trainer van Sevilla. De 53-jarige Spanjaard volgt de maandag ontslagen Argentijn Matías Almeyda op. García Plaza ondertekent een contract tot de zomer van 2027.
7 uur geleden