Spaanse bond in conflict met La Liga: openingsduel dag later
MADRID (ANP/DPA) - De Spaanse voetbalcompetitie begint niet vrijdag maar zaterdag. De openingswedstrijd tussen Granada en Athletic Bilbao is door La Liga, op verzoek van de Spaanse voetbalbond, met een dag verplaatst. Het duel tussen CD Alaves en Real Betis is een dag naar voren gehaald en is nu niet maandag maar zondag.
De Spaanse bond is tegen het spelen van wedstrijden op vrijdag en maandag. De meeste fans hebben aangegeven het liefst in het weekend naar het stadion te gaan. La Liga, organisator van de competitie, plande nu toch wedstrijden op vrijdag en maandag in omdat vanwege het coronavirus voorlopig toch geen toeschouwers welkom zijn bij de wedstrijden. Dat zou meer inkomsten garanderen. De Spaanse voetbalbond heeft dat besluit nu alsnog teruggedraaid.
Meer uit Voetbal
AUCKLAND (ANP/RTR) - De politie in Nieuw-Zeeland is een onderzoek gestart naar een beschuldiging tegen een voetballer van Kaapverdië vanwege mogelijk seksueel grensoverschrijdend gedrag tijdens de FIFA Series. De WK-ganger speelde eind maart in het kader van het nieuwe toernooi twee oefenduels in Auckland.
27 minuten geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Frenkie de Jong vindt het winnen van de landstitel met FC Barcelona dit jaar "specialer" dan zijn eerdere kampioenschappen met de Catalaanse club. Dat zei de Oranje-international na de gewonnen wedstrijd tegen concurrent Real Madrid van zondag (2-0), waarmee Barcelona zich verzekerde van de titel.
1 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.
10 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.
10 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is met Frenkie de Jong voor de tweede keer op rij kampioen in La Liga geworden. De koploper in de Spaanse competitie van trainer Hansi Flick won El Clásico in eigen huis met 2-0 van Real Madrid, dat Barça in de resterende drie wedstrijden niet meer kan inhalen.
10 uur geledenPARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.
11 uur geledenBREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.
13 uur geleden