Spaanse arbiter leidt Ajax - Benfica in Champions League
AMSTERDAM (ANP) - Scheidsrechter Carlos del Cerro Grande leidt dinsdagavond het thuisduel van Ajax met Benfica in de achtste finales van de Champions League. De club uit Amsterdam heeft uiteenlopende herinneringen aan de Spanjaard. Onder zijn leiding verloor Ajax op 9 december 2020 het beslissende thuisduel met Atalanta (0-1) in de groepsfase van de Champions League. Hij floot Ajax ook tijdens duels met Juventus (1-1), AEK Athene (3-0) en OGC Nice (1-1).
Del Cerro Grande krijgt in een uitverkochte Johan Cruijff ArenA langs de zijlijnen assistentie van de grensrechters Juan Carlos Yuste en Roberto Alonso Fernández. Het eerste duel tussen Benfica en Ajax eindigde in 2-2. Gemaakte doelpunten in een uitduel tellen dit seizoen niet meer dubbel. Bij een gelijke stand na reguliere speeltijd volgt er een verlenging.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Serie A weer in handen genomen. Het elftal van trainer Cristian Chivu won bij Atalanta: 0-1.
1 uur geledenRABAT (ANP) - Algerije heeft zich met een 1-0-overwinning op Burkina Faso geplaatst voor de achtste finales van de Afrika Cup. Feyenoorder Anis Hadj Moussa maakt deel uit van de selectie van het Noord-Afrikaanse land, maar bleef zondagavond net als Ramiz Zerrouki van FC Twente op de bank.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax en Jordi Cruijff hebben mondeling overeenstemming bereikt over de functie van technisch directeur. Dat meldt Ajax in een persbericht. Er moeten volgens de Amsterdamse club nog een aantal stappen worden genomen om tot een definitieve aanstelling te komen. Het doel van de huidige nummer 3 van de Eredivisie is dat Cruijff begin februari kan beginnen.
5 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - Sunderland is er in de Premier League niet in geslaagd de vijfde plaats in handen te nemen. Het elftal van trainer Régis Le Bris speelde voor eigen publiek gelijk tegen Leeds United: 1-1.
8 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft dankzij een 3-0-zege op Hellas Verona in ieder geval voor even de koppositie in de Italiaanse Serie A veroverd. Milan heeft 35 punten uit zestien duels. Stadgenoot Internazionale staat derde met 33 punten, maar gaat later op zondag nog op bezoek bij Atalanta en neemt bij winst de eerste plaats weer over.
10 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-coach Arne Slot denkt dat Florian Wirtz na zijn doelpunt tegen Wolverhampton (2-1) vooral opluchting heeft gevoeld. De Duitse middenvelder werd afgelopen zomer voor 115 miljoen euro overgenomen van Bayer Leverkusen, maar had in meer dan twintig duels voor zijn nieuwe club nog niet gescoord.
15 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft verdediger Thijmen Blokzijl langer aan zich gebonden. In het contract van de 20-jarige centrale verdediger was een optie voor nog een jaar opgenomen. De Groningse Eredivisionist heeft daarvan gebruikgemaakt, zodat de jeugdinternational nu tot de zomer van 2027 vastligt.
15 uur geleden