Spaanse arbiter leidt Ajax - Benfica in Champions League
AMSTERDAM (ANP) - Scheidsrechter Carlos del Cerro Grande leidt dinsdagavond het thuisduel van Ajax met Benfica in de achtste finales van de Champions League. De club uit Amsterdam heeft uiteenlopende herinneringen aan de Spanjaard. Onder zijn leiding verloor Ajax op 9 december 2020 het beslissende thuisduel met Atalanta (0-1) in de groepsfase van de Champions League. Hij floot Ajax ook tijdens duels met Juventus (1-1), AEK Athene (3-0) en OGC Nice (1-1).
Del Cerro Grande krijgt in een uitverkochte Johan Cruijff ArenA langs de zijlijnen assistentie van de grensrechters Juan Carlos Yuste en Roberto Alonso Fernández. Het eerste duel tussen Benfica en Ajax eindigde in 2-2. Gemaakte doelpunten in een uitduel tellen dit seizoen niet meer dubbel. Bij een gelijke stand na reguliere speeltijd volgt er een verlenging.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
6 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
7 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
8 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
9 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
9 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
9 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
10 uur geleden