Southgate laat in het midden of herstelde Shaw start tegen Oranje
DORTMUND (ANP) - Het is niet duidelijk of Luke Shaw woensdag in de halve finale van het EK tegen het Nederlands elftal terugkeert in het basisteam van Engeland. De linkerverdediger van Manchester United stond vier maanden aan de kant met een hamstringblessure en maakte in de kwartfinale tegen Zwitserland als invaller zijn rentree.
"Shaw leverde een belangrijke bijdrage in die wedstrijd. We gaan nu kijken of het het beste is om met hem te beginnen of niet", sprak bondscoach Gareth Southgate op een persconferentie in Dortmund.
Kieran Trippier, normaal gesproken rechtervleugelverdediger, verving Shaw bij Engeland als linksback. "Kieran heeft zeer goed gespeeld en was soms ook van doorslaggevend belang", vervolgde Southgate. "We kijken altijd naar de fysieke conditie van een speler en of hij iets extra's kan toevoegen. Alle spelers staan er goed voor en hebben zich goed kunnen herstellen. We gaan nu kijken welke strategie we gaan uitstippelen."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft begrip voor de supporters die Real Madrid uitfloten na de nederlaag tegen Manchester City in de Champions League (1-2). "Dat kan gebeuren als je in eigen huis verliest", zei hij op een persconferentie na het duel. "Er waren ook momenten dat ze ons wel steunden."
2 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.
11 uur geledenBAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.
14 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.
15 uur geledenBAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.
15 uur geledenBAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.
16 uur geleden