
Southgate derde Engelse bondscoach met meer dan 100 wedstrijden
DORTMUND (ANP) - Gareth Southgate is een van de langstzittende bondscoaches van het Engelse elftal. De 53-jarige oud-international, die in 2016 Sam Allardyce opvolgde, zit woensdag in de halve finales van het EK tegen Nederland voor de 101e keer op de bank.
Southgate moet alleen Walter Winterbottom (139 wedstrijden, 1946 tot 1962) en Alf Ramsey (113 duels, 1963 tot 1974) voor zich dulden.
Jimmy Floyd Hasselbaink, oud-international van Oranje, maakt op dit moment deel uit van de technische staf van Southgate. Hasselbaink maakte van 1998 tot 2002 in 23 wedstrijden negen doelpunten voor het Nederlands elftal.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft Carlos Forbs aan Club Brugge verkocht. De 21-jarige Portugese buitenspeler had nog een contract voor drie jaar bij de Amsterdammers. Beide clubs melden niet hoeveel geld Brugge voor Forbs betaalt. Het gaat naar verluidt om een bedrag van tussen de 6 en 7 miljoen euro.
6 uur geledenTAMPERE (ANP) - AZ speelt in de tweede voorronde van de Conference League tegen Ilves Tampere. De Finnen speelden donderdag in de eerste voorronde van de Europa League gelijk tegen Sjachtar Donetsk: 0-0. Dat was niet genoeg na de 6-0-nederlaag van een week eerder tijdens de eerste ontmoeting. Ilves Tampere gaat daardoor verder in de Conference League.
8 uur geledenSITTARD (ANP) - Alessio Da Cruz vertrekt bij Fortuna Sittard. De 28-jarige aanvaller maakt de overstap naar Athletic Club, dat in Brazilië uitkomt op het tweede niveau.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV'er Noa Lang heeft dan eindelijk zijn transfer naar Napoli officieel te pakken. De 26-jarige international van het Nederlands elftal heeft, nadat er al weken geruchten over waren, in Napels zijn handtekening gezet onder een contract voor vijf jaar. Dat meldt PSV.
13 uur geledenKUALA LUMPUR (ANP) - Indonesië-bondscoach Patrick Kluivert treft in oktober Saudi-Arabië en Irak in de strijd om een ticket voor het WK voetbal van volgend jaar. Saudi-Arabië, dat zich voor de zevende keer kan plaatsen voor het WK, is de gastheer voor de duels.
18 uur geledenGENÈVE (ANP) - Italië heeft zich als eerste land geplaatst voor de halve finales van het EK voetbal voor vrouwen in Zwitserland. De formatie van bondscoach Andrea Soncin won in Genève met 2-1 van Noorwegen.
1 dag geledenWARSCHAU (ANP/DPA) - Jan Urban is aangesteld als nieuwe bondscoach van Polen, een van de tegenstanders van Oranje in de kwalificatie voor het WK voetbal van volgend jaar. De 63-jarige Pool is de opvolger van Michal Probierz, die vorige maand vertrok na een aanvaring met vedette Robert Lewandowski.
1 dag geleden