Southampton meldt komst nieuwe trainer Juric
SOUTHAMPTON (ANP) - Southampton heeft Ivan Juric benoemd tot hoofdtrainer. De Kroaat is de opvolger van de ontslagen Russell Martin. Onder diens leiding is Southampton afgezakt naar de laatste plaats in de Premier League. Juric (49) tekende een contract voor anderhalf jaar in de Zuid-Engelse stad.
Juric werd begin november na een dienstverband van slechts twee maanden ontslagen bij AS Roma. Hij was in Italië eerder werkzaam bij Torino.
Martin moest vertrekken na een smadelijke 5-0-nederlaag vorige week op eigen veld tegen Tottenham. Southampton, dat zondag een uitwedstrijd speelt tegen Fulham, staat op 9 punten van de veilige zeventiende plaats in de Premier League.
"Ik denk dat het echt een grote uitdaging is, maar ik ben erg optimistisch omdat ik een team heb gezien dat beter kan", zegt Juric op de website van Southampton. "Ik wil een agressief team en ik denk dat de fans van Southampton dat leuk zullen vinden."
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Gjivai Zechiël heeft donderdag in Zeist tijdelijk de overstap gemaakt van het Nederlands elftal naar Jong Oranje. Dat meldt een woordvoerder van de KNVB.
1 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft "in goed overleg" de samenwerking met algemeen directeur Ben Mansvelder (38) beëindigd. Dat meldt de Arnhemse club op de eigen website.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino zegt open te staan voor open discussies over mogelijke hervormingen bij de wereldvoetbalbond. "Er moet een cultuur van dialoog zijn, van naar elkaar luisteren en elkaar respecteren. Het gaat er niet om positieve krantenkoppen te genereren, het gaat erom te doen wat goed is voor de sport", schreef hij op Instagram bij een video waarin te zien is hoe hij een bezoek brengt aan de Arabian Gulf Cup in Saudi-Arabië.
4 uur geledenCLAIREFONTAINE-EN-YVELINES (ANP/AFP) - Bondscoach Zinedine Zidane van Frankrijk moet het vrijdagavond in het Nations League-duel met Turkije zonder Ibrahima Konaté stellen. De 27-jarige verdediger van Real Madrid heeft last van een knieblessure. De 20-jarige Leny Yoro van Manchester United is opgeroepen als vervanger.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Gjivai Zechiël maakt donderdag in de thuiswedstrijd tegen Duitsland in de Nations League nog niet zijn debuut voor het Nederlands elftal. Bondscoach Xavi Hernández heeft besloten de 22-jarige middenvelder van Feyenoord buiten zijn wedstrijdselectie te laten. Datzelfde geldt voor verdediger Jurriën Timber en middenvelder Kenneth Taylor. Dat blijkt uit de donderdagochtend door de UEFA vrijgegeven lijst.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Nederland is voor Jürgen Klopp de ideale tegenstander bij zijn debuut als bondscoach van het Duitse nationale elftal. Dat zei de 59-jarige trainer woensdag tijdens een persconferentie in aanloop naar de Nations League-wedstrijd van donderdag.
18 uur geledenOEIRAS (ANP/RTR) - Cristiano Ronaldo wil zijn duizendste doelpunt het liefst maken in het shirt van Portugal. "Dat zou de kers op de taart zijn, een bekroning van een prachtig verhaal", zei de 41-jarige aanvoerder van Portugal op een bijeenkomst voorafgaand aan de wedstrijd tegen Wales in de Nations League.
19 uur geleden