Southampton huurt aanvaller Broja van Chelsea
SOUTHAMPTON (ANP) - Southampton huurt aanvaller Armando Broja voor één seizoen van Chelsea. De 19-jarige in Engeland geboren aanvaller van Albanese komaf kwam vorig seizoen nog op huurbasis uit voor Vitesse.
"Armando is a heel getalenteerde speler waar we afgelopen seizoen erg van onder de indruk waren", zegt coach Ralph Hasenhüttl. "Hij is jong, maar heeft een jaar ervaring op zak in het profvoetbal bij een goede ploeg en neemt veel kwaliteiten mee die ons kunnen helpen. Hij is sterk en snel en heeft een goed voetbalinstinct. Dat maakt hem geschikt voor de wijze waarop we willen spelen."
Broja, die deze zomer een nieuw contract voor vijf jaar tekende bij Chelsea, maakte in de voorbereiding op het nieuwe seizoen indruk bij Chelsea. Vorig seizoen speelde hij 34 wedstrijden voor Vitesse waarin hij elf keer scoorde. Hij eindigde met de Arnhemmers als vierde in de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.
6 uur geledenRIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabië.
6 uur geledenBRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.
9 uur geledenSAO PAULO (ANP) - Neymar is succesvol aan zijn linkerknie geopereerd. Dat heeft zijn club Santos bekendgemaakt.
9 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Jaden Slory maakt het seizoen af bij Go Ahead Eagles. De club uit Deventer huurt de 20-jarige vleugelspeler van Feyenoord. Hij stond in de belangstelling van meerdere clubs. Slory koos voor Go Ahead Eagles omdat hij goede herinneringen bewaart aan trainer Melvin Boel, die hij tijdens zijn periode bij FC Dordrecht leerde kennen.
13 uur geledenSITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de samenwerking met hoofdsponsor syNeo per direct beëindigd. Het Duitse cosmeticabedrijf wilde niet langer voldoen aan de contractuele verplichtingen, meldt de Limburgse club uit de Eredivisie op zijn website. Volgens regionale omroep L1 zou het bedrijf jaarlijks 600.000 euro inbrengen en betrof het een contract van vijf seizoenen.
14 uur geleden