Southampton huurt aanvaller Broja van Chelsea
SOUTHAMPTON (ANP) - Southampton huurt aanvaller Armando Broja voor één seizoen van Chelsea. De 19-jarige in Engeland geboren aanvaller van Albanese komaf kwam vorig seizoen nog op huurbasis uit voor Vitesse.
"Armando is a heel getalenteerde speler waar we afgelopen seizoen erg van onder de indruk waren", zegt coach Ralph Hasenhüttl. "Hij is jong, maar heeft een jaar ervaring op zak in het profvoetbal bij een goede ploeg en neemt veel kwaliteiten mee die ons kunnen helpen. Hij is sterk en snel en heeft een goed voetbalinstinct. Dat maakt hem geschikt voor de wijze waarop we willen spelen."
Broja, die deze zomer een nieuw contract voor vijf jaar tekende bij Chelsea, maakte in de voorbereiding op het nieuwe seizoen indruk bij Chelsea. Vorig seizoen speelde hij 34 wedstrijden voor Vitesse waarin hij elf keer scoorde. Hij eindigde met de Arnhemmers als vierde in de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
1 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
1 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
4 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
8 uur geleden