Southampton huurt aanvaller Broja van Chelsea
SOUTHAMPTON (ANP) - Southampton huurt aanvaller Armando Broja voor één seizoen van Chelsea. De 19-jarige in Engeland geboren aanvaller van Albanese komaf kwam vorig seizoen nog op huurbasis uit voor Vitesse.
"Armando is a heel getalenteerde speler waar we afgelopen seizoen erg van onder de indruk waren", zegt coach Ralph Hasenhüttl. "Hij is jong, maar heeft een jaar ervaring op zak in het profvoetbal bij een goede ploeg en neemt veel kwaliteiten mee die ons kunnen helpen. Hij is sterk en snel en heeft een goed voetbalinstinct. Dat maakt hem geschikt voor de wijze waarop we willen spelen."
Broja, die deze zomer een nieuw contract voor vijf jaar tekende bij Chelsea, maakte in de voorbereiding op het nieuwe seizoen indruk bij Chelsea. Vorig seizoen speelde hij 34 wedstrijden voor Vitesse waarin hij elf keer scoorde. Hij eindigde met de Arnhemmers als vierde in de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.
2 uur geledenBAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.
5 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.
6 uur geledenBAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.
6 uur geledenBAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.
9 uur geleden