
Southampton bezorgt Aston Villa tweede nederlaag
BIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft zondag de tweede nederlaag van het seizoen in de Premier League geleden. Op Villa Park was Southampton te sterk voor de formatie van trainer Dean Smith, 3-4. Southampton passeerde de club uit Birmingham daardoor op de ranglijst, met wel een wedstrijd meer gespeeld. De club staat zelfs voorlopig derde, achter Liverpool en Everton.
De Deen Jannik Vestergaard opende de score voor de gasten. Door twee treffers van James Ward-Prowse, beide uit een vrije trap, leidde Southampton halverwege al met 0-3. Danny Ings zorgde voor nummer vier van het elftal van de Oostenrijkse coach Ralph Hasenhüttl.
Pas daarna was het de beurt aan de thuisclub, die door Tyrone Mings op 1-4 kwam. In extra tijd kwam Aston Villa zelfs nog aardig in de buurt van een gelijkspel. Eerst benutte Ollie Watkins een strafschop, in de 97e minuut werd het zelfs 3-4 door Jack Grealish.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Daniëlle van de Donk en Damaris Egurrola hebben met Olympique Lyon een flinke stap gezet richting de finale van de Champions League. De Franse kampioen won in Londen met 2-1 van Arsenal. De tweede wedstrijd in Lyon is volgende week zondag.
36 minuten geledenMADRID (ANP/AFP) - Carlo Ancelotti praat na het seizoen met de leiding van Real Madrid over zijn toekomst. De 65-jarige Italiaan kreeg zaterdag tijdens een persconferentie voor de wedstrijd van zondag tegen Athletic Club veel vragen over dat onderwerp, maar hij wilde er niet te veel op ingaan.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Hesterine de Reus is bezig aan haar laatste weken als trainer van de voetbalsters van Ajax. De Amsterdamse club meldt dat de samenwerking "in goed onderling overleg" wordt beëindigd. De Reus is bezig aan haar eerste seizoen en had nog een contract tot de zomer van 2026.
2 uur geledenZAGREB (ANP) - Voormalig Kroatisch voetbalinternational Nikola Pokrivac is door een verkeersongeluk om het leven gekomen. Dat meldt de Kroatische voetbalbond, die spreekt over een "groot verlies voor onze voetbalgemeenschap". Pokrivac kwam tussen 2008 en 2010 vijftien keer uit voor de nationale voetbalploeg van zijn land. Hij werd 39 jaar.
6 uur geledenWAREGEM (ANP/Belga) - Zulte Waregem is kampioen geworden op het tweede niveau in België en keert na twee jaar terug in de hoogste klasse van het Belgische voetbal. De ploeg versloeg in een rechtstreeks duel om de titel RWDM met 2-1.
17 uur geledenHELMOND (ANP) - SC Cambuur heeft verzuimd de derde plaats in de Keuken Kampioen Divisie over te nemen. De ploeg van coach Henk de Jong kwam bij Helmond Sport niet verder dan 1-1.
18 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse blijft het oneens met de licentiecommissie. De club tekent beroep aan tegen de straf van 3 punten aftrek die het vorige week kreeg.
22 uur geleden