Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sony vindt Call of Duty-aanbod rivaal Microsoft ontoereikend

Sony vindt Call of Duty-aanbod rivaal Microsoft ontoereikend

TOKIO (ANP/RTR) - Het aanbod van Microsoft om de populaire game Call of Duty ook een beperkte tijd voor de PlayStation van rivaal Sony beschikbaar te houden is ontoereikend. Dat zei het hoofd van de gamingdivisie van Sony op het moment dat nog onderhandeld wordt over de voorwaarden.

Microsoft is de maker van PlayStation-concurrent Xbox. Begin dit jaar kondigde het Amerikaanse bedrijf aan Call of Duty-maker Activision Blizzard in te lijven. Met die deal is een bedrag van 69 miljard dollar gemoeid. Daarbij beloofde Microsoft dat de game ook voor de PlayStation beschikbaar blijft vanwege een nog geldende overeenkomst tussen Sony en Activision Blizzard.

Jim Ryan, het hoofd gaming van Sony, stelt dat Microsoft alleen aangeboden heeft om de game drie jaar na de huidige overeenkomst beschikbaar te houden voor de PlayStation. Het voorstel van Microsoft is volgens hem "op vele vlakken ontoereikend" en houdt geen rekening met de impact op de PlayStation-gamers, zo zei hij.

De laatste tijd zijn er legio deals gesloten in de gamesector omdat Microsoft en Sony er zeker van willen zijn dat er nog genoeg games in het vat zitten voor hun spelcomputers. De Britse mededingingswaakhond stelde eerder dat de overname van Activision Blizzard de sector zou kunnen schaden als Microsoft zou weigeren rivalen toegang te geven tot de best verkopende games van Activision.

Meer uit Financieel

Politie België neemt maatregelen tegen tanktoerisme Maasmechelen

MAASMECHELEN (ANP/BELGA) - De politie van het Belgische Lanaken-Maasmechelen gaat in Maasmechelen ingrijpen vanwege verkeershinder. Die wordt volgens de politie veroorzaakt door tanktoerisme.

1 uur geleden
ProRail-topman John Voppen vertrekt, gaat naar Total Care

UTRECHT (ANP) - Topman John Voppen van spoorbeheerder ProRail stapt per 1 juli op. Hij gaat aan de slag als voorzitter van de raad van bestuur van Total Care, het familiebedrijf achter CSU en Tzorg. Voppen is sinds december 2019 topman van ProRail.

1 uur geleden
Olie- en gasbedrijven investeren minder in schonere energie

LONDEN (ANP/BLOOMBERG) - De grootste olie- en gasbedrijven ter wereld geven minder geld uit aan schonere energie. Bedrijven hebben hun investeringen in koolstofarme technologieën in 2025 voor het eerst in acht jaar teruggeschroefd, meldt onderzoeksbureau BloombergNEF. Olie- en gasbedrijven scherpen hun budgetten aan om aan de eisen van aandeelhouders te voldoen en richten zich meer op hun belangrijkste activiteiten.

1 uur geleden
ING verwacht wereldwijd 1250 banen te schrappen

AMSTERDAM (ANP) - ING verwacht dit jaar wereldwijd zo'n 1250 banen van operationele medewerkers te schrappen. Dat meldt de bank in een presentatie over digitalisering en de inzet van kunstmatige intelligentie (AI). Vooral op afdelingen voor klantenonderzoek en aanverwante activiteiten denkt ING met minder mensen verder te kunnen.

1 uur geleden
Brussel wil registratie bedrijf in hele EU voor max 100 euro

BRUSSEL (ANP) - Het moet mogelijk worden om binnen 48 uur en voor maximaal 100 euro digitaal een bedrijf op te zetten dat kan werken in de hele EU. Dat staat in een plan van de Europese Commissie, genaamd EU Inc.

1 uur geleden
Pomphouders: omzet tankstations keldert door hoge benzineprijzen

DEN HAAG (ANP) - Nederlandse tankstations zagen hun omzet de afgelopen weken met gemiddeld 10 tot 20 procent dalen als gevolg van de sterk gestegen brandstofprijzen. Dat zegt Martin van Eijk, voorzitter van de Nederlandse brancheorganisatie van tankstations Drive. Vooral in de grensstreken en bij tankstations langs de snelweg is het volgens hem opvallend rustig.

3 uur geleden
Veel meer financieringsaanvragen Warmtefonds om hogere gasprijzen

HILVERSUM (ANP) - De gestegen gasprijzen zorgen ervoor dat veel meer huiseigenaren financiering aanvragen voor het energiezuiniger maken van hun woning. Het Nationaal Warmtefonds zegt de afgelopen twee weken ruim een derde meer aanvragen te hebben ontvangen dan in dezelfde periode vorig jaar.

3 uur geleden