Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Songfestivalkaarten in mum van tijd uitverkocht

Songfestivalkaarten in mum van tijd uitverkocht

ROTTERAM (ANP) - De kaarten voor de liveshows van de twee halve finales en de finale van het Eurovisiesongfestival in Rotterdam Ahoy vonden donderdag wederom gretig aftrek. Alle tickets die in de verkoop gingen, waren binnen drie kwartier uitverkocht. Voor de repetitieshows zijn nog wel kaarten verkrijgbaar.

In totaal gingen donderdag om 12.00 uur 15.000 kaarten in de verkoop. Op dat moment stonden er 75.000 mensen in de virtuele wachtrij, waarvan zo'n 80 procent voor de drie grote liveshows. Fans konden tickets kopen voor de halve finales op 12 en 14 mei, de grote finale op 16 mei en voor zes generale repetities.

Vorige maand, tijdens de eerste ronde van de kaartverkoop, waren de grote shows binnen 20 minuten uitverkocht. Toen stonden er 80.000 mensen in de wacht.

Meer uit Binnenland

Komende week kouder met lokaal kans op sneeuw

HOUTEN (ANP) - Door de aanvoer van koude lucht uit het oosten, daalt de gemiddelde temperatuur aankomende week. Volgens weerbureau Weeronline wordt het overdag gemiddeld niet warmer dan 5 graden en is er plaatselijk ook kans op nachtvorst. Ook kunnen er, mits het koud genoeg blijft, witte vlokken naar beneden dwarrelen.

3 uur geleden
Harde botsing van vluchtende auto in centrum van Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Een automobilist die zondagochtend aan de politie probeerde te ontkomen, heeft een harde botsing gehad in het centrum van Rotterdam. Een van de inzittenden is aanspreekbaar naar een ziekenhuis gebracht, de ander sloeg op de vlucht.

4 uur geleden
Rutte over dreigende Trump: kijk naar onderliggende boodschap

AMSTERDAM (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump mag dan dreigende uitspraken doen over bijvoorbeeld Groenland of het Panamakanaal, het is vooral de onderliggende boodschap waar men op moet letten. Dat zegt NAVO-secretaris-generaal Mark Rutte in het programma Buitenhof.

5 uur geleden
Rutte rekent op komst Trump naar NAVO-top in Den Haag

AMSTERDAM (ANP) - De NAVO weet niet beter dan dat de nieuwe Amerikaanse president Donald Trump in juni naar Den Haag komt voor de NAVO-top. "We hebben geen andere berichten", zei NAVO-chef Mark Rutte zondag.

6 uur geleden
Rutte sluit vredesoverleg Oekraïne zonder Europa niet uit

AMSTERDAM (ANP) - NAVO-topman Mark Rutte houdt de mogelijkheid open dat Europa niet deelneemt aan toekomstige onderhandelingen over een einde aan de oorlog in Oekraïne. De Verenigde Staten zullen in zulk vredesoverleg met Rusland zeker wel een grote rol spelen, denkt hij.

6 uur geleden
Zwaar vuurwerk in brievenbus bij huizen in zelfde straat Zaandam

ZAANDAM (ANP) - Bij twee naastgelegen huizen aan de Rode Zee in Zaandam zijn zaterdagavond rond 23.55 uur twee explosies geweest. Er is zwaar vuurwerk door de brievenbussen van de woningen gegooid, meldt de politie.

6 uur geleden
Studenten willen wereldrecord roeien halen op station Eindhoven

EINDHOVEN (ANP) - Studenten gaan vanaf dinsdag tien dagen en zeven uur roeien op een roeimachine op station Eindhoven Centraal. Daarmee hopen ze het wereldrecord te verbeteren, laat de Eindhovense studentenroeivereniging Thêta zondag weten.

9 uur geleden