Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sonarboot ingezet om te zoeken naar gecrasht vliegtuigje

Sonarboot ingezet om te zoeken naar gecrasht vliegtuigje

ROTTERDAM (ANP) - De politie zet dinsdag een sonarboot in bij de zoektocht naar het vliegtuigje dat zondag neerstortte in het Calandkanaal in het Rotterdamse havengebied. Maandagavond leverden de zoekacties naar het wrak en de twee inzittenden geen resultaat op.

Veiligheidsregio Rijnmond werd zondag aan het begin van de avond gealarmeerd over een mogelijke crash. Ter plekke werden brokstukken aangetroffen met daarop het registratienummer van een kleiner type vliegtuig. Ook werden kledingstukken gevonden.

Bekend is dat het toestel eerder op de dag was opgestegen uit Oost-Duitsland en onderweg was naar Frankrijk. De oorzaak van de crash is nog niet duidelijk.

Meer uit Binnenland

Steeds meer jongeren ingezet als drugsuithaler

DEN HAAG (ANP) - Het aantal minderjarige drugsuithalers is de afgelopen jaren sterk gestegen. Waar in 2020 nog 1 procent van de aangehouden uithalers minderjarig was, lag dat aandeel vorig jaar op ruim 22 procent. Dat meldt het CBS op basis van onderzoek van de Zeehavenpolitie.

1 uur geleden
Ook laatste deel A16 bij Rotterdam weer open voor verkeer

ROTTERDAM (ANP) - De hoofdrijbaan van de A16 bij Rotterdam is ook in noordelijke richting weer open voor verkeer. Eerder in de nacht vonden op dat deel van de weg nog herstelwerkzaamheden plaats, nadat donderdagmiddag een vrachtwagen vlam had gevat.

2 uur geleden
Huurprijzen stijgen harder dan koopwoningprijzen, meldt Pararius

ROTTERDAM (ANP) - De huurprijzen op de vrije markt zijn in de eerste drie maanden van dit jaar harder gestegen dan de prijzen voor koopwoningen. Dat stellen woningplatforms Huurwoningen.nl en Pararius na een analyse.

2 uur geleden
Verdachte aangehouden voor reeks brandstichtingen in Den Haag

DEN HAAG (ANP) - De politie heeft een man aangehouden op verdenking van meerdere brandstichtingen in Den Haag. De branden werden allemaal gesticht in hetzelfde gebied in het zuidwesten van de stad.

12 uur geleden
Spoorbeveiliging veroudert sneller dan gedacht, miljarden nodig

DEN HAAG (ANP) - Het systeem dat het Nederlandse spoor beveiligt, is sneller aan vervanging toe dan gedacht. Delen van het systeem zijn tussen 2035 en 2040 aan vervanging toe, schrijft staatssecretaris Annet Bertram (Infrastructuur, CDA) aan de Tweede Kamer. De haast om over te stappen op het nieuwe Europese spoorbeveiligingssysteem ERTMS is daarmee gegroeid.

13 uur geleden
OM wil zes maanden cel voor jongerengeweld Beverwijk

HAARLEM (ANP) - Het Openbaar Ministerie wil dat een inmiddels 18-jarige man uit Heemskerk zeker zes maanden de cel in gaat voor poging tot doodslag in vereniging en openlijke geweldpleging in Beverwijk. Die misdrijven zou hij hebben gepleegd in september met jongeren uit Beverwijk, rond een langer lopend conflict met jongeren uit Haarlem. Volgens het OM heeft hij bekend betrokken te zijn.

14 uur geleden
Ongeduldige Kamer wil energierekening voor huishoudens verlagen

DEN HAAG (ANP) - De Kamer is ongeduldig als het gaat om de aanpak van het kabinet om de energierekening te verlagen. Oppositiepartijen dringen in een debat aan op onder meer verlaging van de energiebelasting. Coalitiepartijen snappen de urgentie, maar wachten de kabinetsplannen af.

14 uur geleden