'Sonaldo' bezorgt Mourinho een flashback
LONDEN (ANP) - José Mourinho kreeg een flashback toen hij Son Heung-min na een solo van zo'n 80 meter zag scoren voor zijn club Tottenham Hotspur. "Mijn zoon noemt hem altijd Sonaldo, Sonaldo Nazário", aldus de Portugese trainer, doelend op de Braziliaanse oud-spits Ronaldo Luis Nazário de Lima. "Vandaag was Son ook echt 'Sonaldo'."
De Zuid-Koreaanse aanvaller pikte na zo'n half uur spelen de bal in de buurt van het eigen strafschopgebied op. Hij begon aan een slalom langs de spelers van Burnley en sneed op snelheid dwars door de defensie. "Ik wilde de bal naar Dele Alli passen, maar ik kon hem niet vinden en bleef dus maar doorgaan", aldus Son, die z'n lange solo beheerst afrondde en daarmee voor de derde treffer tekende in de met 5-0 gewonnen wedstrijd.
"Op dat moment schoot direct een doelpunt van Ronaldo uit 1996 door mijn hoofd. Het was de wedstrijd Compostela - Barcelona en ik had de eer om naast Sir Bobby Robson op de bank te zitten", zei Mourinho. "Ronaldo kreeg de bal voor de middenlijn en scoorde een goal die vergelijkbaar is met deze van Son. Een geweldig doelpunt."
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de eerste wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League afgesloten met een zege op Atlético Madrid. Op Anfield wonnen de Engelsen van trainer Andoni Iraola met 2-1.
1 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain is het hoofdtoernooi van de Champions League begonnen met een ruime zege op Slovan Bratislava. De titelhouder uit Parijs won in eigen huis met 6-1.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - Voor trainer Giovanni van Bronckhorst komt de forse nederlaag van Feyenoord tegen FC Barcelona (5-1) in de Champions League niet helemaal als een verrassing. "Ik denk dat we net tegen de beste ploeg van dit moment in de wereld hebben gespeeld", zei hij op een persconferentie vlak na de wedstrijd.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - Luciano Valente wilde na de kansloze nederlaag van Feyenoord tegen FC Barcelona (5-1) vooral vasthouden aan een aantal positieve punten. "We hebben ook lef getoond", zei de aanvoerder van de club uit Rotterdam. "Als het even kon, probeerden we te voetballen. Ik ga natuurlijk niet de polonaise lopen na vijf tegentreffers. Maar het was wel een bijzondere avond voor me. Ik baal enorm, maar ik heb ook genoten. Dit Barcelona is een fantastisch elftal. Ze scoren wel vaker vijf keer."
3 uur geledenSTUTTGART (ANP) - Aan de hand van Ermedin Demirović heeft VfB Stuttgart de eerste wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League gewonnen. In de Zuid-Duitse stad werd het Noorse Viking FK met 3-1 verslagen.
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft tegen Telstar de derde zege van het seizoen in de Eredivisie geboekt. De ploeg van coach John van den Brom won in Enschede met 1-0 door een treffer van Sondre Ørjasæter.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - Feyenoord merkte in de uitwedstrijd tegen FC Barcelona dat het zich nog niet kan meten met de beste ploegen van de Champions League. De ploeg van trainer Giovanni van Bronckhorst leed een kansloze nederlaag in Camp Nou (5-1), waar vooral de thuisploeg soms heel mooie dingen liet zien.
4 uur geleden