'Sonaldo' bezorgt Mourinho een flashback
LONDEN (ANP) - José Mourinho kreeg een flashback toen hij Son Heung-min na een solo van zo'n 80 meter zag scoren voor zijn club Tottenham Hotspur. "Mijn zoon noemt hem altijd Sonaldo, Sonaldo Nazário", aldus de Portugese trainer, doelend op de Braziliaanse oud-spits Ronaldo Luis Nazário de Lima. "Vandaag was Son ook echt 'Sonaldo'."
De Zuid-Koreaanse aanvaller pikte na zo'n half uur spelen de bal in de buurt van het eigen strafschopgebied op. Hij begon aan een slalom langs de spelers van Burnley en sneed op snelheid dwars door de defensie. "Ik wilde de bal naar Dele Alli passen, maar ik kon hem niet vinden en bleef dus maar doorgaan", aldus Son, die z'n lange solo beheerst afrondde en daarmee voor de derde treffer tekende in de met 5-0 gewonnen wedstrijd.
"Op dat moment schoot direct een doelpunt van Ronaldo uit 1996 door mijn hoofd. Het was de wedstrijd Compostela - Barcelona en ik had de eer om naast Sir Bobby Robson op de bank te zitten", zei Mourinho. "Ronaldo kreeg de bal voor de middenlijn en scoorde een goal die vergelijkbaar is met deze van Son. Een geweldig doelpunt."
Meer uit Voetbal
BAKOE (ANP) - FC Twente heeft zich geplaatst voor het hoofdtoernooi van de Conference League. De Enschedeërs wonnen in de play-offs in Azerbeidzjan na verlenging met 4-1 van FK Qarabağ. FC Twente had de thuiswedstrijd vorige week met 1-0 verloren.
16 minuten geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft Tino Jukić aan de selectie toegevoegd. De 24-jarige Kroatische centrale verdediger komt over van NK Lokomotiva, dat in Kroatië op het hoogste niveau speelt.
44 minuten geledenMONACO (ANP) - Feyenoord speelt in de competitiefase van de Champions League thuis tegen Inter, Como, FC Porto en Leipzig. De Rotterdammers gaan op bezoek bij FC Barcelona, Betis Sevilla, Galatasaray en Viking. Dat heeft de loting in Monaco uitgewezen.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax begint met Tolu Arokodare aan de thuiswedstrijd tegen FC Sion om een plek in het hoofdtoernooi van de Conference League. De spits krijgt de voorkeur boven Marcos Leonardo, die op de bank zit als het duel om 20.00 uur begint.
2 uur geledenMONACO (ANP) - PSV neemt het in het hoofdtoernooi van de Champions League onder meer op tegen Real Madrid en Atlético Madrid. Dat is donderdag bepaald door een loting van de UEFA in Monaco.
2 uur geledenMONACO (ANP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft het dreigement om alle competities van de FIFA te boycotten opgeschort. Dat meldt de UEFA in een verklaring.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Het vertrouwen van de KNVB in het leiderschap van de FIFA is "blijvend beschadigd". Dat heeft de voetbalbond aan het ANP laten weten. De KNVB staat achter de stappen die de UEFA heeft gezet om duidelijkheid te krijgen over de werkwijze van de FIFA onder leiding van voorzitter Gianni Infantino. Onder diens leiding werd een commercialiseringsplan om een deel van de WK-rechten te verkopen gemaakt en later weer ingetrokken.
2 uur geleden