Solskjaer: zwartste dag als trainer van Manchester United
MANCHESTER (ANP) - Ole Gunnar Solskjaer beleefde zondag naar eigen zeggen zijn "zwartste dag" als trainer van Manchester United. Zijn ploeg werd op het eigen Old Trafford vernederd door Liverpool: 0-5. "Het is niet eenvoudig om nu iets te zeggen, afgezien van dat dit de zwartste dag is sinds ik deze ploeg onder mijn hoede heb", zei de zichtbaar aangeslagen Noor.
Bij rust stond het al 4-0 voor Liverpool. Mohamed Salah maakte kort na rust zijn hattrick compleet. Bij ManUnited werd de ingevallen Paul Pogba na een uur spelen met rood van het veld gestuurd.
Begin vorig seizoen verloor de ploeg van Solskjaer op een leeg Old Trafford met 6-1 van Tottenham Hotspur. "Maar dit is veel, veel erger", aldus de 48-jarige Noor, die als oud-speler van ManUnited maar al te goed weet hoe hard nederlagen tegen aartsrivaal Liverpool aankomen bij de achterban. "We moeten dit zo snel mogelijk achter ons laten."
Druk
Met 14 punten uit negen wedstrijden staat Manchester United op de zevende plaats in de Premier League. Uit de laatste vier competitieduels pakte de ploeg van Solskjaer slechts 1 punt. Hoewel de druk op de trainer groot is, denkt Solskjaer niet aan opstappen. "Daar zijn we al te ver voor gekomen. We geven nu niet op."
Aanvoerder Harry Maguire bood namens de ploeg verontschuldigingen aan aan de fans. "Dit was bij lange na niet goed genoeg voor deze club", zei de Engelse verdediger. "Het doet altijd pijn om van Liverpool te verliezen. De manier waarop we verloren voor het oog van onze eigen fans, dat kan niet. We bieden onze excuses aan."
Meer uit Voetbal
PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
4 uur geledenRIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.
4 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."
10 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.
11 uur geledenBARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.
13 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.
18 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.
1 dag geleden