Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Solskjaer: zwartste dag als trainer van Manchester United

Solskjaer: zwartste dag als trainer van Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Ole Gunnar Solskjaer beleefde zondag naar eigen zeggen zijn "zwartste dag" als trainer van Manchester United. Zijn ploeg werd op het eigen Old Trafford vernederd door Liverpool: 0-5. "Het is niet eenvoudig om nu iets te zeggen, afgezien van dat dit de zwartste dag is sinds ik deze ploeg onder mijn hoede heb", zei de zichtbaar aangeslagen Noor.

Bij rust stond het al 4-0 voor Liverpool. Mohamed Salah maakte kort na rust zijn hattrick compleet. Bij ManUnited werd de ingevallen Paul Pogba na een uur spelen met rood van het veld gestuurd.

Begin vorig seizoen verloor de ploeg van Solskjaer op een leeg Old Trafford met 6-1 van Tottenham Hotspur. "Maar dit is veel, veel erger", aldus de 48-jarige Noor, die als oud-speler van ManUnited maar al te goed weet hoe hard nederlagen tegen aartsrivaal Liverpool aankomen bij de achterban. "We moeten dit zo snel mogelijk achter ons laten."

Druk

Met 14 punten uit negen wedstrijden staat Manchester United op de zevende plaats in de Premier League. Uit de laatste vier competitieduels pakte de ploeg van Solskjaer slechts 1 punt. Hoewel de druk op de trainer groot is, denkt Solskjaer niet aan opstappen. "Daar zijn we al te ver voor gekomen. We geven nu niet op."

Aanvoerder Harry Maguire bood namens de ploeg verontschuldigingen aan aan de fans. "Dit was bij lange na niet goed genoeg voor deze club", zei de Engelse verdediger. "Het doet altijd pijn om van Liverpool te verliezen. De manier waarop we verloren voor het oog van onze eigen fans, dat kan niet. We bieden onze excuses aan."

Meer uit Voetbal

Arteta is trots op Arsenal, maar voelt ook pijn na de nederlaag

BOEDAPEST (ANP/RTR/AFP) - Arsenal-trainer Mikel Arteta is trots op zijn ploeg na de verloren finale van de Champions League tegen Paris Saint-Germain. Arsenal verloor van PSG na strafschoppen, na 1-1 in de reguliere tijd. "Het is een eer om deze groep te mogen leiden. Hoe ze dit embleem dragen en wat ze ervoor doen. We hebben een grote prijs gewonnen en we hebben naast een grote prijs gegrepen", verwees hij bij TNT Sports naar het winnen van de titel en het verliezen van deze finale.

10 uur geleden
Luis Enrique spreekt van verdiende zege Champions League van PSG

BOEDAPEST (ANP/RTR) - Trainer Luis Enrique van Paris Saint-Germain spreekt van een verdiende overwinning van zijn ploeg op Arsenal in de finale van de Champions League. In Boedapest versloeg PSG de club uit Londen na strafschoppen, nadat het na 120 minuten in 1-1 was geëindigd.

10 uur geleden
PSG klopt Arsenal na strafschoppen en wint weer Champions League

BOEDAPEST (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor de tweede keer op rij de Champions League gewonnen. De club uit Parijs van coach Luis Enrique versloeg Arsenal met invaller Jurriën Timber in de finale in de Puskás Arena in Boedapest na strafschoppen, na 1-1 in de verlenging. Gabriel schoot de laatste strafschop van Arsenal over.

12 uur geleden
Arsenal begint Champions League-finale met Timber op de bank

BOEDAPEST (ANP) - Arsenal begint aan de finale van de Champions League in Boedapest tegen Paris Saint-Germain met Jurriën Timber op de bank. De 24-jarige verdediger zit voor het eerst sinds half maart in de selectie van coach Mikel Arteta.

16 uur geleden
Iraanse voetbalbond vraagt FIFA om opheldering over visa voor WK

TEHERAN (ANP/DPA) - De Iraanse voetbalbond FFIRI heeft de FIFA in een officiële brief om "transparantie en opheldering" gevraagd over de nog lopende visumprocedure voor het Iraanse elftal en stafleden. Het team wacht een kleine twee weken voor de start van het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico nog altijd op geldige visa, meldt de FFIRI.

16 uur geleden
Liverpool ontslaat trainer Slot na twee seizoenen

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft trainer Arne Slot ontslagen. De Nederlandse coach was sinds de zomer van 2024 werkzaam bij de Engelse club. Hij had nog een contract voor een seizoen op Anfield. Bij Liverpool spelen Oranje-internationals Virgil van Dijk, Ryan Gravenberch, Jeremie Frimpong en Cody Gakpo.

20 uur geleden
Verdediger Holm haakt geblesseerd af bij Oranje-opponent Zweden

STOCKHOLM (ANP) - Oranje-tegenstander Zweden moet het op het WK voetbal doen zonder rechtsback Emil Holm. De 26-jarige speler van Bologna, die het afgelopen halfjaar op huurbasis uitkwam voor Juventus, heeft een spierblessure opgelopen en heeft daardoor het trainingskamp van de ploeg verlaten. Herman Johansson van het Amerikaanse FC Dallas is opgeroepen als zijn vervanger.

21 uur geleden