Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Solskjaer verdedigt blunderende doelman De Gea

Solskjaer verdedigt blunderende doelman De Gea

LONDEN (ANP) - Engelse voetbalanalisten vinden dat David de Gea onder de lat bij Manchester United plaats moet maken voor Dean Henderson, maar manager Ole Gunnar Solskjaer wil de Spanjaard niet laten vallen. Niet voor het eerst dit seizoen blunderde De Gea zondag in de verloren halve finale van de FA Cup tegen Chelsea (3-1).

"David weet dat hij die bal had moeten hebben", zei de Noorse trainer over de 2-0 van Mason Mount. "Voor een veldspeler is het zoveel makkelijker om een fout te herstellen dan voor een keeper. Maar David had daarna toch nog twee of drie fantastische reddingen."

Solskjaer noemde De Gea onlangs nog de beste doelman ter wereld. De 29-jarige Spanjaard, die al sinds 2011 voor ManUnited speelt, grijpt dit seizoen echter nogal eens mis. "Als een keeper een fout maakt, of misschien twee, dan moet je hem het vertrouwen blijven geven", zei oud-topvoetballer Alan Shearer als analist bij de BBC. "Maar hij blijft fouten maken. Ik denk dat het tijd is om Dean Henderson als nummer 1 naar Manchester te halen."

Henderson is door Manchester United uitgeleend aan Sheffield United. De 23-jarige Engelsman maakt daar een sterke indruk. "David is onherkenbaar, ik zie niet meer de keeper die in vijf jaar tijd vier keer werd uitgeroepen tot speler van het jaar", zegt oud-speler Phil Neville. "Hij maakt fouten. Een zelfverzekerde De Gea had alle goals van Chelsea voorkomen. Hij presteert wisselvallig en dat kost United wedstrijden."

Meer uit Voetbal

Aanvoerder Vlak blij dat ADO terug is in de Eredivisie

DEN HAAG (ANP) - Jari Vlak is "superblij" om met ADO Den Haag terug naar de Eredivisie te gaan. "Deze club uit de derde stad van Nederland hoort in de Eredivisie. Eindelijk zijn we daar weer", zei de 27-jarige aanvoerder van ADO Den Haag na afloop van de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Jong FC Utrecht. Met de zege stelde de koploper van de eerste divisie promotie naar de Eredivisie veilig.

1 uur geleden
Afrikaanse bond roept Marokko uit tot winnaar Afrika Cup

CAIRO (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft Senegal de titel van de Afrika Cup ontnomen en finalist Marokko alsnog als winnaar aangewezen. Dat meldt de bond dinsdagavond in een verklaring.

2 uur geleden
Reijnders en Aké met Manchester City klaar in Champions League

MANCHESTER (ANP) - Oranje-internationals Tijjani Reijnders en Nathan Aké zijn met Manchester City uitgeschakeld in de Champions League. De Engelsen wisten de ruime nederlaag van vorige week tegen Real Madrid (3-0) in eigen stadion niet meer goed te maken. Het werd 2-1 voor Real Madrid.

2 uur geleden
Arsenal verslaat Leverkusen en blijft op alle fronten meedoen

LONDEN (ANP) - Arsenal maakt dit seizoen nog altijd kans op vier prijzen. De huidige koploper van de Premier League bereikte dinsdag de kwartfinale van de Champions League dankzij een thuiszege van 2-0 op Bayer Leverkusen. De eerste wedstrijd was in 1-1 geëindigd.

2 uur geleden
Paris Saint-Germain neemt snel afstand van Chelsea

LONDEN (ANP) - Paris Saint-Germain zit bij de laatste acht clubs in de Champions League. De titelverdediger haalde bij Chelsea de spanning snel uit de wedstrijd door in de beginfase twee keer te scoren. Na rust scoorden de Fransen nog eens: 0-3. Paris Saint-Germain won vorige week de eerste wedstrijd met 5-2, toen juist door drie doelpunten in de slotfase.

2 uur geleden
Fans stromen massaal veld op na promotie ADO Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Een deel van de aanhang van ADO Den Haag stroomde na afloop van het met 1-0 gewonnen duel met Jong FC Utrecht massaal het veld op. Ze vierden dat de club na vijf jaar terugkeert naar de Eredivisie. De clubleiding had vooraf nadrukkelijk verzocht het speelveld vrij te houden. Dat verzoek bleek kansloos.

3 uur geleden
ADO Den Haag keert na vijf jaar terug in de Eredivisie

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag keert na een afwezigheid van vijf jaar terug naar de Eredivisie. De koploper van de eerste divisie won op dinsdagavond met 1-0 van Jong FC Utrecht en kan niet meer door nummer 3 De Graafschap worden achterhaald. Doelpuntenmaker Evan Rottier was de gevierde man van ADO. Hij werd tien minuten voor tijd onder luid applaus naar de kant gehaald.

3 uur geleden