
Solskjaer snakt naar versterking bij ManUnited
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft dringend behoefte aan versterking van de selectie. Dat zei manager Ole Gunnar Solskjaer na de smadelijke nederlaag op het eigen Old Trafford tegen Burnley (0-2). "We weten dat we nieuwe spelers nodig hebben", aldus de Noor. "We werken daar hard aan." De winterse transfermarkt is nog een week open.
Solskjaer mist al vrijwel het hele seizoen de langdurig geblesseerde Paul Pogba, een van zijn belangrijkste spelers. Daarnaast zijn topschutter Marcus Rashford en middenvelder Scott McTominay ook voorlopig afwezig. De Noorse trainer van ManUnited moet daardoor noodgedwongen vaak terugvallen op jonge talenten. "Ik kan de jongens niets verwijten, ze geven allemaal alles wat ze in zich hebben. Maar we vragen ook heel veel van ze. De rek is er een beetje uit."
De ploeg van Solskjaer incasseerde tegen Burnley de achtste competitienederlaag van dit seizoen, de tweede voor eigen publiek. Burnley had in 1962 voor het laatst gewonnen op Old Trafford. "We kunnen niets anders doen dan onze handen verontschuldigend omhoog houden en zeggen dat dit niet past bij Manchester United", aldus Solskjaer.
Meer uit Voetbal
WAALWIJK (ANP) - Vitesse heeft het eerste punt gepakt in de Keuken Kampioen Divisie sinds de terugkeer in de competitie. De Arnhemmers van coach Rüdiger Rehm speelden bij RKC Waalwijk met 1-1 gelijk.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz vond dat het PSV niet had meegezeten in de eerste wedstrijd in de Champions League, maar hij noemde Union ook de terechte winnaar. "Ik vond ook dat we niet goed genoeg waren. En als je niet goed genoeg bent, moet het meezitten en dat zat het niet", zei de coach bij Ziggo Sport na de teleurstellende nederlaag van 3-1 in eigen huis tegen de Belgische kampioen.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman was na de thuisnederlaag van PSV tegen Union in de Champions League (1-3) kritisch op zijn ploeg. "Het leek wel of we bang waren om de bal te vragen. Dan krijg je dat mensen met de bal gaan lopen en dan duurt het allemaal veel te lang. Het was gewoon niet goed vandaag", zei de middenvelder tegen Ziggo Sport.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de eerste wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League op pijnlijke wijze verloren. De Belgische kampioen Union was in Eindhoven met 3-1 te sterk voor het elftal van trainer Peter Bosz.
12 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot heeft woensdag in de eerste wedstrijd in de Champions League tegen Atlético Madrid de beschikking over aanvaller Alexander Isak. De 25-jarige Zweedse spits, die voor 145 miljoen euro overkwam van Newcastle United, zit voor het eerst in de selectie van de Engelse kampioen.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Yarek Gasiorowski begint in de thuiswedstrijd van PSV tegen Union in de Champions League als linksback. Trainer Peter Bosz moet op die positie improviseren, omdat hij met Kiliann Sildillia en Mauro Júnior twee vleugelverdedigers mist. Gasiorowski speelt normaal gesproken in het centrum van de verdediging. Daar staan nu Armando Obispo en Ryan Flamingo. Obispo viel zaterdag in het competitieduel met NEC uit met een hoofdwond, maar is daar dus op tijd van hersteld. Sergiño Dest is de rechtervleugelverdediger.
14 uur geledenZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA gaat clubs die internationals leveren aan deelnemende landen van het WK voetbal van 2026 financieel vergoeden. Daarvoor heeft de FIFA een bedrag van ongeveer 300 miljoen euro gereserveerd. Voor het eerst gaat er ook een vergoeding naar clubs waarvan spelers in het kwalificatietoernooi zijn uitgekomen. Mede daardoor ligt het totale bedrag aanzienlijk hoger dan bij de vorige wereldtitelstrijd, in 2022 in Qatar.
17 uur geleden