Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Solskjaer: Manchester United op de goede weg

Solskjaer: Manchester United op de goede weg

MANCHESTER (ANP) - Overwinningen op Manchester City en Tottenham Hotspur bewijzen dat Manchester United na een moeilijke start van het seizoen op de goede weg is. Dat zei coach Ole Gunnar Solksjaer, een dag voor de ontmoeting op Old Trafford in de Europa League met AZ.

"We hebben een moeilijke fase gekend, mede door te veel blessures en een gebrek aan de juiste vorm", zegt Solksjaer. "Twijfels echter zijn er nooit geweest. We wisten dat we goed bezig waren en iedereen die ziet hoe de jongens dagelijks trainen kan dat bevestigen. Alleen moet het bewijs geleverd worden met resultaten in de wedstrijden."

Inmiddels is Manchester United vijf duels op rij zonder nederlaag in de nationale competitie, met als resultaat de vijfde plaats in de Premier League. "Het gaat om stabiliteit", zegt Solksjaer. "Met wisselvallig spel wint niemand prijzen. Deze jonge voetballers moeten leren hoe ze een wedstrijd kunnen controleren als ze zich niet zo goed voelen. Je bent nu eenmaal niet elke wedstrijd in topvorm. Je moet wel weten hoe je in een mindere periode resultaten haalt."

Geen Pogba

Tegen AZ kan de Noorse coach nog niet beschikken over Paul Pogba. De Fransman heeft last van een enkel, maar komt mogelijk voor de jaarwisseling nog in actie. Jesse Lingard is evenmin fit genoeg op te spelen. Marcos Rojo, Diogo Dalot en Nemanja Matic zijn waarschijnlijk wel weer van de partij.

De wedstrijd tegen AZ is van wat minder belang. Beide clubs zijn al geplaatst voor de volgende fase van het toernooi.

Meer uit Voetbal

Neymar mist vermoedelijk eerste duel Brazilië op WK tegen Marokko

RIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Neymar moet de eerste groepswedstrijd van Brazilië op het wereldkampioenschap tegen Marokko naar alle waarschijnlijkheid aan zich voorbij laten gaan. Dat is duidelijk geworden na onderzoek van zijn kuitblessure.

27 minuten geleden
Advocaat: Rutten is zelf opgestapt, snap het probleem niet

NOORDWIJK (ANP) - Dick Advocaat vindt het niet vreemd dat hij teruggekeerd is als bondscoach van Curaçao. "Fred Rutten is zelf opgestapt. Dus ik zou niet weten wat het probleem is", vertelde de Hagenaar op een persconferentie in Noordwijk, waar hij zich met zijn elftal voorbereidt op het komende WK.

34 minuten geleden
Iran verwacht dat de FIFA visums voor reizen naar VS regelt

TEHERAN (ANP/AFP) - De Iraanse voetbalbond verwacht dat de FIFA een visum voor meerdere reizen naar de Verenigde Staten faciliteert voor het Iraanse nationale team in aanloop naar het WK. Dat zegt voorzitter Mehdi Taj in een video die donderdag door Iraanse media werd uitgezonden.

5 uur geleden
Willem II neemt verdediger Stam definitief over van AZ

TILBURG (ANP) - Finn Stam blijft bij Willem II voetballen. De naar de Eredivisie gepromoveerde Tilburgers nemen de 23-jarige verdediger definitief over van AZ. Stam kwam afgelopen seizoen al op huurbasis uit voor Willem II, dat de optie tot koop in het contract nu heeft gelicht.

5 uur geleden
Oranje-spits Depay verliest als basisspeler met Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft na twee maanden zijn rentree als basisspeler van Corinthians gemaakt. De 32-jarige spits van het Nederlands elftal verloor met zijn Braziliaanse werkgever in de Copa Libertadores van Platense: 0-2. Depay, die net hersteld is van een bovenbeenblessure, speelde alleen de eerste helft mee.

6 uur geleden
NAC Breda gaat na degradatie door met Belgische trainer Hoefkens

BREDA (ANP) - Carl Hoefkens is ook komend seizoen trainer van NAC Breda. De 47-jarige Belg degradeerde onlangs met de Brabanders uit de Eredivisie.

7 uur geleden
Mateta helpt Crystal Palace aan winst van Conference League

LEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.

17 uur geleden