Solskjaer: ik ben de juiste man voor Manchester United
MANCHESTER (ANP/RTR) - Manchester United presteert dit seizoen een stuk beter en dat toont volgens coach Ole Gunnar Solskjaer aan dat hij de juiste man is voor de taak. De Noorse coach drukte zijn spelers op het hart vast te houden aan het goede gevoel. United kan woensdagavond de koppositie in de Premier League weer overnemen van Leicester City als het weet te winnen van Fulham.
Solskjaer heeft in de twee jaar dat hij Manchester United leidt, vaak forse kritiek gekregen. Maar met een reeks van twaalf wedstrijden zonder nederlaag heeft hij de club naar de top van de Premier League gebracht. "Hopelijk heb ik laten zien dat ik de club verder kan brengen", zei hij in aanloop naar het duel met Fulham.
"Het gaat er niet om een keer bovenaan te staan, dat is het makkelijke deel", zei Solskjaer. "Bovenaan blijven is de uitdaging en daar kijken we naar uit. We bekijken het van wedstrijd tot wedstrijd en hopen dat we aan het einde van het seizoen de beker omhoog kunnen houden."
Meer uit Voetbal
UDINE (ANP) - Jurgen Ekkelenkamp heeft Udinese aan een 1-0-zege op AS Roma geholpen. De Nederlandse middenvelder maakte vijf minuten na rust de enige treffer van het duel in Udine.
7 uur geledenRIYAD (ANP) - Aanvaller Karim Benzema verruilt in Saudi-Arabië Al-Ittihad voor Al-Hilal. De club uit Riyad maakte de komst van de 38-jarige Fransman bekend op X.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord laat aanvaller Cyle Larin terugkeren naar RCD Mallorca. De Rotterdamse club heeft de huurovereenkomst van de 30-jarige Canadees per direct ontbonden.
9 uur geledenZÜRICH (ANP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA wil dat Rusland weer gaat deelnemen aan de internationale voetbaltoernooien. "Absoluut. Dat moet. In ieder geval op jeugdniveau. Dit verbod heeft niets opgeleverd", zei Infantino in een interview met de Britse zender Sky. "Het heeft alleen maar tot frustratie en haat geleid. Het zou helpen als meisjes en jongens uit Rusland voetbalwedstrijden in andere delen van Europa zouden kunnen spelen."
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht neemt afscheid van Kolbeinn Finnsson, Jesse van de Haar en Ivar Jenner. Finnsson en Van de Haar spelen tot de zomer op huurbasis voor respectievelijk het Noorse Vålerenga IF en SK Beveren in België. Er zijn koopopties opgenomen in de overeenkomsten. Het contract met Jenner werd ontbonden.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat akkoord met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal voor Gonçalo Borges. Dat meldt de Rotterdamse club op de eigen website. De 24-jarige aanvaller is daarmee voor twee wedstrijden geschorst, waarvan één voorwaardelijk.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de transfer van doelman Maarten Paes afgerond. De 27-jarige keeper komt per direct over van de Amerikaanse club FC Dallas en heeft een contract getekend tot medio 2029, meldt de Amsterdamse club in een persbericht. De transfer zat eraan te komen; Paes bekeek zondag de wedstrijd tegen Excelsior al vanaf de tribune.
13 uur geleden