Solskjaer: hier heeft Manchester eeuwen naar uitgekeken
MANCHESTER (ANP) - Manchester United hervat de competitie in de Premier League op 19 juni met een wedstrijd tegen Tottenham Hotspur. "Hier hebben we eeuwen naar uitgekeken", zegt coach Ole Gunnar Solskjaer. "We kunnen niet wachten weer te beginnen. Het enthousiasme van mijn spelers zal net zo groot zijn als aan het begin van het seizoen."
De omstandigheden zullen in verband met de coronacrisis echter ingrijpend veranderd zijn. Zo zal er, als bijna overal waar het seizoen wordt opgestart, gevoetbald worden zonder publiek. "Desondanks verwacht ik een tomeloze inzet van mijn spelers. De opluchting dat ze weer het veld op kunnen is enorm. Het wordt een grote wedstrijd tegen de Spurs en we weten dat we op ons best moeten zijn. We hebben nog twee weken om ons optimaal voor te bereiden."
Meer uit Voetbal
RIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Neymar is zondag in de Braziliaanse voetbalcompetitie de dupe geworden van een fout van de vierde official. De aanvaller van Santos werd in de met 3-0 verloren thuiswedstrijd tegen Coritiba gewisseld, terwijl eigenlijk een ploeggenoot van hem naar de kant had gemoeten.
19 minuten geledenALKMAAR (ANP) - Max Huiberts, directeur voetbalzaken van AZ, is benoemd tot ereburger van Alkmaar. Dat gebeurde na de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen tegen NAC Breda. Huiberts was bij AZ elf seizoenen eindverantwoordelijk voor de voetbaltechnische zaken. Hij speelde zelf ook voor de club.
45 minuten geledenSPIESEN-ELVERSBERG (ANP/DPA) - SV Elversberg is naar de Bundesliga gepromoveerd. De club uit Saarland won op de laatste speeldag op het tweede niveau met 3-0 van het al gedegradeerde Preussen Münster.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ramiz Zerrouki wil niet meer terug naar Feyenoord. Dat zei de middenvelder na de laatste wedstrijd van FC Twente bij PSV. Zerrouki speelde dit seizoen op huurbasis voor Twente en heeft bij Feyenoord nog een contract tot de zomer van 2027.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman stelt zich niet meer beschikbaar voor het Nederlands elftal zolang Ronald Koeman de bondscoach is. Dat maakte de middenvelder van PSV duidelijk na de laatste competitiewedstrijd tegen FC Twente, die de Eindhovenaren met 5-1 wonnen. "Hij hoeft mij niet meer te bellen, nee", aldus Veerman tegen ESPN.
3 uur geledenZWOLLE (ANP) - Ayase Ueda is de topscorer van de Eredivisie. De Japanse spits van Feyenoord kwam dit seizoen tot 25 doelpunten. Ueda is daarmee de opvolger van ploeggenoot Sem Steijn, die vorig seizoen als speler van FC Twente tot 24 treffers kwam.
3 uur geledenZWOLLE (ANP) - Feyenoord heeft de competitie afgesloten met een overwinning. Het elftal van trainer Robin van Persie versloeg PEC Zwolle: 0-2. Feyenoord was al zeker van de tweede plaats en sluit de Eredivisie af met 19 punten minder dan kampioen PSV.
3 uur geleden