Solskjaer: hier heeft Manchester eeuwen naar uitgekeken
MANCHESTER (ANP) - Manchester United hervat de competitie in de Premier League op 19 juni met een wedstrijd tegen Tottenham Hotspur. "Hier hebben we eeuwen naar uitgekeken", zegt coach Ole Gunnar Solskjaer. "We kunnen niet wachten weer te beginnen. Het enthousiasme van mijn spelers zal net zo groot zijn als aan het begin van het seizoen."
De omstandigheden zullen in verband met de coronacrisis echter ingrijpend veranderd zijn. Zo zal er, als bijna overal waar het seizoen wordt opgestart, gevoetbald worden zonder publiek. "Desondanks verwacht ik een tomeloze inzet van mijn spelers. De opluchting dat ze weer het veld op kunnen is enorm. Het wordt een grote wedstrijd tegen de Spurs en we weten dat we op ons best moeten zijn. We hebben nog twee weken om ons optimaal voor te bereiden."
Meer uit Voetbal
SYDNEY (ANP) - Fred Rutten heeft zijn eerste wedstrijd als bondscoach van Curaçao verloren. De opvolger van de vertrokken Dick Advocaat ging met zijn ploeg in het Australische Sydney met 2-0 onderuit in een oefenduel met China.
33 minuten geledenMONTERREY (ANP) - Bondscoach Henk ten Cate van Suriname baalde van de gemiste kansen na de uitschakeling voor het WK voetbal van komende zomer. Het nationale elftal verloor in de nacht van donderdag op vrijdag in het Mexicaanse Monterrey van Bolivia in de halve finale van de intercontinentale play-offs (1-2).
2 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - In Suriname is de teleurstelling groot na het mislopen van het WK voetbal. Voetbalfans keken op allerlei locaties naar het duel van Natio, het Surinaams nationaal elftal, tegen Bolivia. Bij 't Vat, een groot terras in Paramaribo, klonk het volkslied uit honderden kelen toen de spelers van Natio dat zongen in het Mexicaanse Monterrey.
3 uur geledenBERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.
11 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.
11 uur geledenISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.
14 uur geledenZEIST (ANP) - Donyell Malen leeft in topvorm toe naar zijn vijftigste interland voor het Nederlands elftal. "Ik ben best trots op dat aantal", vertelde hij in de aanloop naar het oefenduel van vrijdag met Noorwegen. "Het zou mooi zijn als ik pas halverwege ben."
16 uur geleden