Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Solskjaer en Guardiola tevreden ondanks doelpuntloos gelijkspel

Solskjaer en Guardiola tevreden ondanks doelpuntloos gelijkspel

MANCHESTER (ANP) - Trainer Ole Gunnar Solskjaer van Manchester United was ondanks het uitblijven van doelpunten in de stadsderby tegen Manchester City content met het vertoonde spel. Op Old Trafford werd de tv-kijkers thuis weinig spektakel voorgeschoteld.

"In mijn tijd als trainer was dit van onze kant de beste derby van Manchester. Niet het beste resultaat, maar wel de beste prestatie", stelde Solskjaer echter. "Ik weet dat we ze vorig seizoen een paar keer hebben verslagen, maar dat waren ander soort wedstrijden."

United wist weinig kansen te creëren en beperkte zich tot verdedigen. "Tactisch wisten we dat ze ons wat problemen zouden bezorgen, maar verdedigend waren we uitstekend. Ik ben heel blij met de manier van verdedigen. Aan de bal creëerden we alleen niet zoveel als we wilden", aldus de Noorse coach, die dinsdag met zijn ploeg werd uitgeschakeld in de Champions League.

Mentale uitdaging

"Het is een mentale uitdaging als dat je overkomt. De mentale energie die je spendeert aan het herstellen van dinsdag is enorm." United verloor met 3-2 van RB Leipzig.

Ook City-trainer Pep Guardiola toonde zich niet ontevreden met het doelpuntloze gelijkspel. "We weten dat we meer intensiteit kunnen tonen, maar als je aanvalt kunnen ze je straffen op de counter. We zouden graag meer kansen hebben", aldus Guardiola.

"We moeten hierop verder bouwen. Zonder toeschouwers lijkt het misschien alsof het aan intensiteit ontbrak, maar vanaf de zijlijn zag ik de spelers vechten."

Meer uit Voetbal

Ajax-trainer Grim houdt hoop op tweede plaats Eredivisie

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim van Ajax heeft de hoop op de tweede plek in de Eredivisie nog niet opgegeven, na het teleurstellende gelijkspel bij PEC Zwolle van vorige week (0-0). "Dat lijkt me ook logisch, als je ziet hoeveel wedstrijden er nog zijn en hoeveel punten we achterstaan. Het valt binnen de marge", zei de coach een dag voor het uitduel met FC Groningen van zaterdag.

3 uur geleden
Ouahbi nieuwe bondscoach Marokko in aanloop naar WK voetbal

RABAT (ANP/RTR) - De voetbalbond van Marokko heeft drie maanden voor het WK voetbal Mohamed Ouahbi aangesteld als nieuwe bondscoach. De Marokkaans-Belgische coach vervangt Walid Regragui, die donderdag afscheid nam.

5 uur geleden
Regragui vlak voor WK voetbal weg als bondscoach van Marokko

RABAT (ANP) - Het Marokkaanse voetbalelftal moet drie maanden voor het WK voetbal op zoek naar een nieuwe bondscoach. Walid Regragui heeft via sociale media zijn vertrek als bondscoach aangekondigd met een afscheidsvideo.

14 uur geleden
Rode kaart Van de Ven leidt nederlaag Tottenham in

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in eigen huis met 3-1 verloren van Crystal Palace in de Premier League. De Londense club kwam al voor de rust met tien man te staan na een rode kaart van Micky van de Ven. Met tien man incasseerden de Spurs drie treffers.

14 uur geleden
Afrika Cup voor voetbalsters vier maanden uitgesteld

GIZEH (ANP/Belga) - De Afrika Cup voor voetbalsters wordt uitgesteld van maart naar juli. De Afrikaanse voetbalbond (CAF) heeft het toernooi amper twaalf dagen voor de oorspronkelijke startdatum uitgesteld "door onvoorziene omstandigheden". De Afrika Cup stond gepland van 17 maart tot en met 3 april in Marokko, maar vindt nu plaats van 25 juli tot en met 16 augustus.

19 uur geleden
Real Sociedad naar finale Spaanse beker na zege op Athletic Club

SAN SEBASTIÁN (ANP) - Real Sociedad heeft zich ten koste van Athletic Club geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De nummer 8 van Spanje won in het eigen stadion de returnwedstrijd met 1-0 van de club uit Bilbao. De ploeg uit San Sebastián had vorige maand het uitduel eveneens met 1-0 gewonnen. Mikel Oyarzabal maakte woensdag vlak voor tijd het enige doelpunt uit een strafschop.

1 dag geleden
Telstar-trainer Correia vindt nederlaag in beker tegen AZ 'zuur'

ALKMAAR (ANP) - Telstar-trainer Anthony Correia noemde de verloren halve finale van de KNVB-beker tegen AZ "zuur". De ploeg uit Velsen-Zuid ging dankzij onder meer twee eigen doelpunten met 2-1 onderuit in Alkmaar.

1 dag geleden