Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Solskjaer en Guardiola tevreden ondanks doelpuntloos gelijkspel

Solskjaer en Guardiola tevreden ondanks doelpuntloos gelijkspel

MANCHESTER (ANP) - Trainer Ole Gunnar Solskjaer van Manchester United was ondanks het uitblijven van doelpunten in de stadsderby tegen Manchester City content met het vertoonde spel. Op Old Trafford werd de tv-kijkers thuis weinig spektakel voorgeschoteld.

"In mijn tijd als trainer was dit van onze kant de beste derby van Manchester. Niet het beste resultaat, maar wel de beste prestatie", stelde Solskjaer echter. "Ik weet dat we ze vorig seizoen een paar keer hebben verslagen, maar dat waren ander soort wedstrijden."

United wist weinig kansen te creëren en beperkte zich tot verdedigen. "Tactisch wisten we dat ze ons wat problemen zouden bezorgen, maar verdedigend waren we uitstekend. Ik ben heel blij met de manier van verdedigen. Aan de bal creëerden we alleen niet zoveel als we wilden", aldus de Noorse coach, die dinsdag met zijn ploeg werd uitgeschakeld in de Champions League.

Mentale uitdaging

"Het is een mentale uitdaging als dat je overkomt. De mentale energie die je spendeert aan het herstellen van dinsdag is enorm." United verloor met 3-2 van RB Leipzig.

Ook City-trainer Pep Guardiola toonde zich niet ontevreden met het doelpuntloze gelijkspel. "We weten dat we meer intensiteit kunnen tonen, maar als je aanvalt kunnen ze je straffen op de counter. We zouden graag meer kansen hebben", aldus Guardiola.

"We moeten hierop verder bouwen. Zonder toeschouwers lijkt het misschien alsof het aan intensiteit ontbrak, maar vanaf de zijlijn zag ik de spelers vechten."

Meer uit Voetbal

Real Madrid verder achterop bij Barcelona na verlies tegen Celta

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft in de strijd om de Spaanse landstitel een dure nederlaag geleden. De ploeg van coach Xabi Alonso verloor op eigen veld met 2-0 van Celta, de nummer 14 in La Liga. Real beëindigde het duel met negen man.

2 uur geleden
Napoli herovert koppositie in Serie A door zege op Juventus

NAPELS (ANP) - Napoli heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A heroverd. De club versloeg met Noa Lang en Sam Beukema in de basis Juventus met 2-1. Het was de derde zege op rij voor de Napolitanen, die op 31 punten komen. Inter heeft er 30. AC Milan kan op gelijke hoogte komen als het maandag bij Torino wint.

3 uur geleden
Voetbalsters Ajax veel te sterk voor FC Utrecht: 8-0

AMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben zich hersteld van de ruime nederlaag (7-1) die de ploeg twee weken geleden leed bij PEC Zwolle. Het team van coach Anouk Bruil won ditmaal zelf met grote cijfers van FC Utrecht: 8-0.

6 uur geleden
Sparta stijgt na winst tegen NAC naar negende plaats

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is door een thuisoverwinning tegen NAC Breda naar de negende plaats van de Eredivisie geklommen. De Rotterdammers wonnen op Het Kasteel met 1-0 door een doelpunt van Shunsuke Mito. Sparta heeft na vijftien wedstrijden 20 punten. NAC staat zeventiende met 12 punten.

7 uur geleden
Trainer Kruys verlengt contract bij FC Volendam tot medio 2028

VOLENDAM (ANP) - Trainer Rick Kruys (40) heeft zijn aflopende contract bij FC Volendam verlengd tot medio 2028. Dat heeft de club zondag bekendgemaakt. Eerder op de dag verloor het elftal van Kruys thuis met 3-2 van NEC. FC Volendam staat op de vijftiende plaats.

7 uur geleden
NEC na winst bij FC Volendam op derde plaats Eredivisie

VOLENDAM (ANP) - NEC staat na vijftien speelronden op de derde plaats van de Eredivisie. Het elftal van coach Dick Schreuder won zondag bij FC Volendam: 2-3. NEC heeft na vijftien wedstrijden 27 punten en houdt Ajax 1 punt en AZ 2 punten achter zich. FC Volendam is vijftiende met 14 punten.

9 uur geleden
AZ verspeelt in Eredivisie ook punten tegen Go Ahead Eagles

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de Eredivisie opnieuw punten laten liggen. Na achtereenvolgende nederlagen tegen PSV (1-5), sc Heerenveen (3-1) en FC Twente (1-0), wist het elftal van trainer Maarten Martens voor eigen publiek ook niet te winnen van Go Ahead Eagles: 2-2. AZ won woensdag in de tweede ronde van de KNVB-beker wel van PEC Zwolle: 1-3.

9 uur geleden