Solbakken nieuwe bondscoach van Noorwegen
OSLO (ANP) - Stale Solbakken is de nieuwe bondscoach van Noorwegen. De 52-jarige Solbakken is de opvolger van Lars Lagerbäck (72).
Solbakken was de afgelopen jaren trainer van FC Kopenhagen. Hij had de Deense topclub van 2005 tot 2011 en van 2013 tot 2020 onder zijn hoede. Tussendoor was hij kort trainer bij FC Köln en Wolverhampton Wanderers.
Lagerbäck was sinds 2017 in dienst bij de Noren. Daarvoor was hij bondscoach van Nigeria en IJsland. Met IJsland baarde hij in 2016 opzien door de kwartfinales te halen van het EK.
Noorwegen liep plaatsing voor het EK van volgend jaar mis door in de play-offs van Servië te verliezen.
Meer uit Voetbal
ZWOLLE (ANP) - Voor Perr Schuurs voelde het alsof hij in een droom zat. De 26-jarige verdediger maakte voor NEC in de wedstrijd bij PEC Zwolle zijn rentree op het voetbalveld na bijna drie jaar en scoorde de 1-3 bij zijn eerste balcontact. "Onbeschrijflijk en niet normaal", reageerde hij bij ESPN.
6 uur geledenZWOLLE (ANP) - NEC heeft bij PEC Zwolle de tweede zege van het seizoen geboekt. De ploeg van coach Dick Schreuder won met 3-1, mede door een treffer van Perr Schuurs, die na bijna drie jaar blessureleed zijn rentree op het voetbalveld maakte.
7 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft zaterdagavond ook de vierde wedstrijd van het Eredivisieseizoen gewonnen. In eigen huis werd Go Ahead Eagles met 5-2 verslagen. AZ heeft de maximale 12 punten uit vier wedstrijden en zal ook na de vierde speelronde koploper blijven in de competitie.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft ook zijn tweede wedstrijd dit seizoen in de Premier League verloren. In eigen huis ging de ploeg van trainer Roberto De Zerbi met 2-0 onderuit tegen Newcastle United.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Excelsior heeft de Rotterdamse derby met Sparta gewonnen. De ploeg van coach Ruben den Uil versloeg de stadgenoot in eigen huis met 2-1.
11 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Andoni Iraola is het nieuwe seizoen in de Premier League slecht begonnen met Liverpool. De opvolger van Arne Slot verspeelde met zijn nieuwe club ook punten tegen Nottingham Forest op Anfield (2-2).
14 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München is goed aan het nieuwe seizoen in de Bundesliga begonnen. De titelverdediger won voor eigen publiek van VfB Stuttgart (5-1). Bayern verzekerde zich vorige week met een zege op Borussia Dortmund (1-2) van winst van de Duitse Supercup.
1 dag geleden