Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Softbalsters ongeslagen naar finaleronde van EK

Softbalsters ongeslagen naar finaleronde van EK

NIEUWEGEIN (ANP) - De Nederlandse softbalsters hebben zich zonder puntenverlies voor de finaleronde van het EK geplaatst. De ploeg van bondscoach Saskia Kosterink won ook de vijfde en afsluitende groepswedstrijd tegen Duitsland in Nieuwegein (7-0).

Oranje had eerder op de dag al Frankrijk verslagen (8-3). Die wedstrijd werd dinsdag na drie innings afgebroken omdat het hard bleef regenen. Oranje leidde op dat moment met 1-0. Spanje en Tsjechië gaan samen met Nederland naar de finaleronde.

Oranje versloeg die landenploegen in de poulefase. Spanje verloor met 10-3 van het gastland en Tsjechië moest na een spannend duel met 2-1 buigen.

Meer uit Sport

Klassementsleider Pedersen sprint naar derde ritzege in Giro

MATERA (ANP) - Wielrenner Mads Pedersen heeft zijn leidende positie in de Ronde van Italië verstevigd. De 29-jarige Deen van Lidl-Trek sprintte in de vijfde etappe, die over 151 kilometer van Ceglie Messapica naar Matera ging, naar de zege. Pedersen drukte zijn wiel net iets eerder over de finish dan de Italiaan Edoardo Zambanini (tweede) en de Brit Tom Pidcock.

4 uur geleden
Na olympische wedstrijden opent Parijs zwembaden in de Seine

PARIJS (ANP/AFP/DPA) - Parijzenaren en toeristen kunnen vanaf juli weer zwemmen in de Seine. Het was meer dan honderd jaar verboden om te badderen in de rivier. Om vorig jaar wedstrijden voor de Olympische Spelen mogelijk te maken, werd de waterkwaliteit drastisch verbeterd. Nu kan ook het publiek er weer terecht in afgebakende zwemplekken.

4 uur geleden
Autosportbond FIA verlaagt straf voor vloeken na kritiek coureurs

EMILIA-ROMAGNA (ANP/RTR) - Autosportbond FIA heeft de maximale straffen voor coureurs die vloeken in de Formule 1 met 50 procent verlaagd. Stewards krijgen daarnaast meer bevoegdheid bij het bepalen van straffen. Dat meldt de FIA woensdag, in aanloop naar de Grote Prijs van Emilia-Romagna.

5 uur geleden
Tennisster Gauff plaatst zich voor halve finales in Rome

ROME (ANP) - De Amerikaanse tennisster Coco Gauff heeft zich geplaatst voor de halve finales van het WTA-toernooi van Rome. De nummer 3 van de wereld versloeg Mirra Andrejeva uit Rusland met 6-4 7-6 (5).

6 uur geleden
Veertien Nederlandse judoka's naar WK in Boedapest

NIEUWEGEIN (ANP) - De judobond vaardigt veertien judoka's af voor de WK. Die vinden van 13 tot en met 19 juni plaats in de Hongaarse hoofdstad Boedapest. Joanne van Lieshout verdedigt haar titel in de klasse tot 63 kilogram.

7 uur geleden
Rozetruidrager Pedersen tot einde carrière bij Lidl-Trek

WATERLOO (ANP) - Mads Pedersen heeft zijn contract bij wielerploeg Lidl-Trek voor onbepaalde tijd verlengd tot het einde van zijn carrière. Dat meldt het team van de 29-jarige Deen die momenteel de roze trui draagt in de Giro d'Italia.

11 uur geleden
Voorwaardelijke straf Dennis na dodelijke aanrijding echtgenote

SYDNEY (ANP/DPA) - Voormalig wielrenner Rohan Dennis uit Australië heeft een voorwaardelijke celstraf van twee jaar gekregen voor de dodelijke aanrijding van zijn echtgenote, de voormalig wielrenster Melissa Hoskins in 2023.

12 uur geleden