Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Soevereine koploper Liverpool overklast Chelsea met 4-1

Soevereine koploper Liverpool overklast Chelsea met 4-1

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft na zeven gelijke spelen tegen Chelsea eindelijk weer eens gewonnen van de Londenaren. Het werd zelfs 4-1 voor de 'Reds' op Anfield. De club van coach Jürgen Klopp behield met de zege de koppositie in de Premier League. Het verschil met Manchester City, dat met 3-1 won van Burnley, blijft 5 punten.

Liverpool begon onstuimig aan het duel en zette Chelsea stevig onder druk. Darwin Núñez was de gevaarlijkste speler in de beginfase, maar hij zag zijn pogingen door lat en paal gestuit. Na 23 minuten was het wel raak. Diogo Jota wurmde zich tussen twee verdedigers van Chelsea door en schoot de bal langs doelman Djordje Petrovic.

Tegen het einde van de eerste helft verdubbelde Conor Bradley met een geplaatste schuiver de voorsprong. Het had voor rust 3-0 kunnen staan, toen de scheidsrechter de bal op de stip legde na een overtreding op Jota. Núñez mikte de strafschop op de paal.

Overwicht

In de tweede helft verweerde Chelsea zich wat meer, maar het was de thuisploeg die op 3-0 kwam door een goal van Dominik Szoboszlai. Christopher Nkunku deed wat terug namens de club uit Londen, maar Luis Díaz bekroonde het overwicht met de vierde goal. Kort daarvoor had de onfortuinlijke Núñez met een kopbal voor de vierde keer het houtwerk geraakt.

Aanvoerder Virgil van Dijk van Liverpool speelde de hele wedstrijd, Cody Gakpo viel in de tweede helft in. Ryan Gravenberch bleef op de bank.

Meer uit Voetbal

Messi trefzeker voor Inter Miami bij succesvol debuut Hoyos

DENVER (ANP) - Lionel Messi heeft zijn nieuwe trainer Guillermo Hoyos een zege bezorgd tijdens zijn debuut als eindverantwoordelijke van Inter Miami. De 38-jarige sterspeler maakte twee doelpunten tijdens een 3-2-overwinning bij Colorado Rapids.

2 uur geleden
Real Sociedad wint Spaanse beker na strafschoppen

SEVILLA (ANP) - Real Sociedad heeft voor de vierde keer in het bestaan van de club de Copa del Rey gewonnen. In de bekerfinale in Sevilla versloeg de club uit San Sebastián na strafschoppen Atlético Madrid. Pablo Marín schoot de winnende strafschop binnen. Het duel was na verlenging in 2-2 geëindigd.

11 uur geleden
Kaptein houdt kippenvel over aan teamprestatie Oranjevrouwen

AUXERRE (ANP) - Doelpuntenmaakster Wieke Kaptein houdt "kippenvel" over aan het gelijkspel van de voetbalsters in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk (1-1). "We hebben ons zo op onszelf gefocust en we zijn zo streng geweest voor onszelf. Om dan dit te presteren als team, kippenvel", zei de gelegenheidsaanvoerster van Oranje bij de NOS.

11 uur geleden
Veurink spreekt van 'goede uitgangspositie' voor voetbalsters

AUXERRE (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink vindt dat de voetbalsters van Oranje "een hele goede uitgangspositie" hebben in de WK-kwalificatie na het 1-1-gelijkspel in Frankrijk. "We hebben nog niks, maar dit is heel erg goed voor ons", zei Veurink voor de camera van de NOS. Oranje staat na vier van de zes duels bovenaan in de groep. Alleen de groepswinnaar plaatst zich direct voor het WK van volgend jaar in Brazilië.

11 uur geleden
Manchester United blijft derde dankzij zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Manchester United heeft de uitwedstrijd tegen Chelsea gewonnen. In Londen werd het 1-0 voor de bezoekers van trainer Michael Carrick door een doelpunt van Matheus Cunha.

11 uur geleden
Voetbalsters blijven koploper in kwalificatie na 1-1 in Frankrijk

AUXERRE (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben de uitwedstrijd tegen Frankrijk knap gelijkgespeeld: 1-1. Wieke Kaptein bezorgde de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Auxerre een punt door de enige kans van Oranje in de tweede helft te benutten. Daardoor houdt Nederland directe plaatsing voor het WK voetbal van volgend jaar in Brazilië in eigen hand.

12 uur geleden
Tottenham geeft belangrijke zege uit handen in degradatiestrijd

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in de strijd tegen degradatie een overwinning uit handen gegeven in het thuisduel met Brighton & Hove Albion. Brighton-verdediger Jan Paul van Hecke gaf de assist op de late gelijkmaker van Georginio Rutter: 2-2. Tot dat moment leek Xavi Simons de Spurs aan een belangrijke overwinning te hebben geholpen.

13 uur geleden