Soevereine koploper Liverpool overklast Chelsea met 4-1
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft na zeven gelijke spelen tegen Chelsea eindelijk weer eens gewonnen van de Londenaren. Het werd zelfs 4-1 voor de 'Reds' op Anfield. De club van coach Jürgen Klopp behield met de zege de koppositie in de Premier League. Het verschil met Manchester City, dat met 3-1 won van Burnley, blijft 5 punten.
Liverpool begon onstuimig aan het duel en zette Chelsea stevig onder druk. Darwin Núñez was de gevaarlijkste speler in de beginfase, maar hij zag zijn pogingen door lat en paal gestuit. Na 23 minuten was het wel raak. Diogo Jota wurmde zich tussen twee verdedigers van Chelsea door en schoot de bal langs doelman Djordje Petrovic.
Tegen het einde van de eerste helft verdubbelde Conor Bradley met een geplaatste schuiver de voorsprong. Het had voor rust 3-0 kunnen staan, toen de scheidsrechter de bal op de stip legde na een overtreding op Jota. Núñez mikte de strafschop op de paal.
Overwicht
In de tweede helft verweerde Chelsea zich wat meer, maar het was de thuisploeg die op 3-0 kwam door een goal van Dominik Szoboszlai. Christopher Nkunku deed wat terug namens de club uit Londen, maar Luis Díaz bekroonde het overwicht met de vierde goal. Kort daarvoor had de onfortuinlijke Núñez met een kopbal voor de vierde keer het houtwerk geraakt.
Aanvoerder Virgil van Dijk van Liverpool speelde de hele wedstrijd, Cody Gakpo viel in de tweede helft in. Ryan Gravenberch bleef op de bank.
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft in de eerste 24 uur van de derde verkoopfase voor tickets voor het WK ondanks torenhoge prijzen vijf miljoen aanvragen ontvangen. Fans uit meer dan tweehonderd landen willen een kaartje voor het toernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico (11 juni-19 juli).
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot heeft Mohamed Salah opgenomen in de Liverpool-selectie voor de Premier League-wedstrijd tegen Brighton van zaterdag. Dat melden diverse Britse media, waaronder de BBC. Liverpool zelf heeft nog niets gemeld.
19 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist maandag ook de thuiswedstrijd van Manchester United tegen Bournemouth. "Hij heeft nog te veel last van zijn rug", zei trainer Rúben Amorim op een persconferentie.
23 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.
1 dag geledenAMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."
1 dag geledenBOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.
1 dag geleden