Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Soevereine koploper Liverpool overklast Chelsea met 4-1

Soevereine koploper Liverpool overklast Chelsea met 4-1

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft na zeven gelijke spelen tegen Chelsea eindelijk weer eens gewonnen van de Londenaren. Het werd zelfs 4-1 voor de 'Reds' op Anfield. De club van coach Jürgen Klopp behield met de zege de koppositie in de Premier League. Het verschil met Manchester City, dat met 3-1 won van Burnley, blijft 5 punten.

Liverpool begon onstuimig aan het duel en zette Chelsea stevig onder druk. Darwin Núñez was de gevaarlijkste speler in de beginfase, maar hij zag zijn pogingen door lat en paal gestuit. Na 23 minuten was het wel raak. Diogo Jota wurmde zich tussen twee verdedigers van Chelsea door en schoot de bal langs doelman Djordje Petrovic.

Tegen het einde van de eerste helft verdubbelde Conor Bradley met een geplaatste schuiver de voorsprong. Het had voor rust 3-0 kunnen staan, toen de scheidsrechter de bal op de stip legde na een overtreding op Jota. Núñez mikte de strafschop op de paal.

Overwicht

In de tweede helft verweerde Chelsea zich wat meer, maar het was de thuisploeg die op 3-0 kwam door een goal van Dominik Szoboszlai. Christopher Nkunku deed wat terug namens de club uit Londen, maar Luis Díaz bekroonde het overwicht met de vierde goal. Kort daarvoor had de onfortuinlijke Núñez met een kopbal voor de vierde keer het houtwerk geraakt.

Aanvoerder Virgil van Dijk van Liverpool speelde de hele wedstrijd, Cody Gakpo viel in de tweede helft in. Ryan Gravenberch bleef op de bank.

Meer uit Voetbal

Luis Enrique spreekt van verdiende zege Champions League van PSG

BOEDAPEST (ANP/RTR) - Trainer Luis Enrique van Paris Saint-Germain spreekt van een verdiende overwinning van zijn ploeg op Arsenal in de finale van de Champions League. In Boedapest versloeg PSG de club uit Londen na strafschoppen, nadat het na 120 minuten in 1-1 was geëindigd.

8 minuten geleden
PSG klopt Arsenal na strafschoppen en wint weer Champions League

BOEDAPEST (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor de tweede keer op rij de Champions League gewonnen. De club uit Parijs van coach Luis Enrique versloeg Arsenal met invaller Jurriën Timber in de finale in de Puskás Arena in Boedapest na strafschoppen, na 1-1 in de verlenging. Gabriel schoot de laatste strafschop van Arsenal over.

1 uur geleden
Arsenal begint Champions League-finale met Timber op de bank

BOEDAPEST (ANP) - Arsenal begint aan de finale van de Champions League in Boedapest tegen Paris Saint-Germain met Jurriën Timber op de bank. De 24-jarige verdediger zit voor het eerst sinds half maart in de selectie van coach Mikel Arteta.

5 uur geleden
Iraanse voetbalbond vraagt FIFA om opheldering over visa voor WK

TEHERAN (ANP/DPA) - De Iraanse voetbalbond FFIRI heeft de FIFA in een officiële brief om "transparantie en opheldering" gevraagd over de nog lopende visumprocedure voor het Iraanse elftal en stafleden. Het team wacht een kleine twee weken voor de start van het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico nog altijd op geldige visa, meldt de FFIRI.

5 uur geleden
Liverpool ontslaat trainer Slot na twee seizoenen

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft trainer Arne Slot ontslagen. De Nederlandse coach was sinds de zomer van 2024 werkzaam bij de Engelse club. Hij had nog een contract voor een seizoen op Anfield. Bij Liverpool spelen Oranje-internationals Virgil van Dijk, Ryan Gravenberch, Jeremie Frimpong en Cody Gakpo.

9 uur geleden
Verdediger Holm haakt geblesseerd af bij Oranje-opponent Zweden

STOCKHOLM (ANP) - Oranje-tegenstander Zweden moet het op het WK voetbal doen zonder rechtsback Emil Holm. De 26-jarige speler van Bologna, die het afgelopen halfjaar op huurbasis uitkwam voor Juventus, heeft een spierblessure opgelopen en heeft daardoor het trainingskamp van de ploeg verlaten. Herman Johansson van het Amerikaanse FC Dallas is opgeroepen als zijn vervanger.

11 uur geleden
Canadese verdediger Davies na blessure opgenomen in WK-selectie

TORONTO (ANP/RTR) - Verdediger Alphonso Davies is na zijn hamstringblessure op tijd fit om met medegastland Canada mee te doen aan het WK voetbal. Bondscoach Jesse Marsch heeft de 25-jarige speler van Bayern München opgenomen in zijn definitieve selectie van 26 spelers, die weinig verrassingen kent. Andere bekende namen zijn aanvallers Jonathan David van het Italiaanse Juventus en Promise David van het Belgische Union.

13 uur geleden