Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sociedad verliest aansluiting met top vier in Spanje

Sociedad verliest aansluiting met top vier in Spanje

SAN SEBASTIAN (ANP) - Real Sociedad is op achterstand geraakt in de strijd om de bovenste plaatsen in de Spaanse voetbalcompetitie. De ploeg uit San Sebastian ging op eigen veld verrassend onderuit tegen Villarreal: 1-2. Een hoofdrol in het duel was voor de VAR die bij beide doelpunten van de gasten betrokken was.

Aanvankelijk leek er niets aan de hand voor de dit seizoen sterk presterende thuisploeg. Sterspeler Martin Ødegaard stuurde op rechts Portu weg. Diens voorzet werd door Willian José simpel binnengetikt. In de tweede helft kantelde het duel volledig. Eerst schoot Manu Trigueros raak vanaf de strafschopstip. Igor Zubeldia had Samuel Chukwueze onderuitgehaald. Het duurde enige tijd voordat de VAR eruit was dat de Nigeriaan, toen hij werd aangespeeld, net niet in buitenspelpositie liep.

Een kwartier voor tijd besliste Santi Cazorla het duel. Op het moment dat Mario Gaspar voorzette stonden drie van zijn ploeggenoten buitenspel. Scheidsrechter José Sánchez floot, maar de VAR had gezien dat Cazorla net voor de laatste verdediger had gestaan en keurde de treffer alsnog goed.

Meer uit Voetbal

AS Monaco na late zege op Lens bovenaan in Frankrijk

MONACO (ANP) - AS Monaco heeft vrijdag de eerste plaats in de Franse voetbalcompetitie in handen genomen. Het elftal van de Braziliaanse trainer Filipe Luís versloeg RC Lens in de slotfase met 2-1.

58 minuten geleden
Bayern München haalt uit tegen Union Berlin, Saibari scoort

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft ook de derde thuiswedstrijd van dit seizoen met ruime cijfers gewonnen. De regerend landskampioen versloeg Union Berlin in de Duitse competitie met 7-0. Bij rust was de stand al 3-0. De van PSV overgekomen Ismael Saibari maakte als invaller zijn eerste doelpunt voor Bayern.

1 uur geleden
Koploper Heracles Almelo lijdt bij Almere City eerste nederlaag

ALMERE (ANP) - Heracles Almelo is in de eerste divisie niet langer zonder puntenverlies. De Overijsselse club ging in de slotfase met 1-0 onderuit bij Almere City FC. De Belg Martin Wasinski maakte in de 80e minuut het doelpunt.

1 uur geleden
FC Groningen boekt tegen PEC Zwolle eerste zege na een maand

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na ruim een maand weer een wedstrijd in de Eredivisie gewonnen. Het elftal van trainer Dick Lukkien was in de Euroborg met 3-0 te sterk voor PEC Zwolle.

1 uur geleden
Weghorst zag al aankomen dat Xavi hem buiten selectie zou laten

ENSCHEDE (ANP) - Wout Weghorst was vrijdag niet helemaal verrast dat hij ontbrak in de selectie van het Nederlands elftal. De nieuwe bondscoach Xavi Hernández besloot de 34-jarige spits van FC Twente niet op te nemen in zijn groep van 26 man voor de komende vier Nations League-wedstrijden tegen Duitsland, Servië (twee keer) en Griekenland.

4 uur geleden
Nieuwe Franse bondscoach Zidane selecteert vijf debutanten

PARIJS (ANP/AFP) - De nieuwe Franse voetbalbondscoach Zinédine Zidane heeft vijf debutanten opgeroepen voor zijn eerste interlandperiode. Doelman Guillaume Restes (Toulouse), verdedigers Jérémy Jacquet (Liverpool) en Andy Diouf (Internazionale), middenvelder Lucas Da Cunha (Como) en aanvaller Estéban Lepaul (Rennes) zitten voor het eerst bij de selectie.

4 uur geleden
Verdediger Malacia vervolgt voetballoopbaan bij FC Cincinnati

CINCINNATI (ANP) - Tyrell Malacia zet zijn voetballoopbaan voort in de Verenigde Staten. De 27-jarige linkervleugelverdediger heeft een contract tot de zomer van 2027 ondertekend bij FC Cincinnati.

4 uur geleden