Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sociedad verliest aansluiting met top vier in Spanje

Sociedad verliest aansluiting met top vier in Spanje

SAN SEBASTIAN (ANP) - Real Sociedad is op achterstand geraakt in de strijd om de bovenste plaatsen in de Spaanse voetbalcompetitie. De ploeg uit San Sebastian ging op eigen veld verrassend onderuit tegen Villarreal: 1-2. Een hoofdrol in het duel was voor de VAR die bij beide doelpunten van de gasten betrokken was.

Aanvankelijk leek er niets aan de hand voor de dit seizoen sterk presterende thuisploeg. Sterspeler Martin Ødegaard stuurde op rechts Portu weg. Diens voorzet werd door Willian José simpel binnengetikt. In de tweede helft kantelde het duel volledig. Eerst schoot Manu Trigueros raak vanaf de strafschopstip. Igor Zubeldia had Samuel Chukwueze onderuitgehaald. Het duurde enige tijd voordat de VAR eruit was dat de Nigeriaan, toen hij werd aangespeeld, net niet in buitenspelpositie liep.

Een kwartier voor tijd besliste Santi Cazorla het duel. Op het moment dat Mario Gaspar voorzette stonden drie van zijn ploeggenoten buitenspel. Scheidsrechter José Sánchez floot, maar de VAR had gezien dat Cazorla net voor de laatste verdediger had gestaan en keurde de treffer alsnog goed.

Meer uit Voetbal

Díaz leidt Colombia met doelpunt en assist naar zege op het WK

MEXICO-STAD (ANP) - Colombia heeft de eerste wedstrijd op het WK voetbal tegen Oezbekistan gewonnen. Luis Díaz speelde een hoofdrol in een volgepakt stadion in Mexico-Stad. De aanvaller van Bayern München had met een doelpunt en een assist een groot aandeel in de zege: 3-1.

2 uur geleden
Gedragen shirts van Nederlands elftal op WK zijn populair

KANSAS CITY (ANP) - Er wordt flink geboden op de shirts die de spelers van het Nederlands elftal zondag hebben gedragen in het eerste WK-duel met Japan. De veiling is nog niet gesloten, maar op basis van de huidige biedingen staat de teller op 25.992 euro.

2 uur geleden
Ghana verslaat Panama met doelpunt ver in de blessuretijd

TORONTO (ANP) - Ghana heeft het eerste WK-duel in groep L in de nacht van woensdag op donderdag met 1-0 gewonnen van Panama. De Afrikanen trokken de winst pas in de blessuretijd van de tweede helft naar zich toe door een doelpunt van Caleb Yirenkyi.

4 uur geleden
FIFA: 400.000 online haatdragende reacties verwijderd rondom WK

ATLANTA (ANP) - De FIFA heeft sinds de start van het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico bijna 400.000 online haatdragende reacties verwijderd. Dat meldt de wereldvoetbalbond woensdagavond (Amerikaanse tijd).

6 uur geleden
Kane helpt Engeland met twee treffers aan WK-zege op Kroatië

ARLINGTON (ANP) - Engeland is het WK voetbal begonnen met een 4-2-overwinning op Kroatië. De Engelse spits Harry Kane scoorde twee keer in het enerverende duel in Dallas Stadium en bracht zijn totale WK-productie op tien doelpunten.

7 uur geleden
Portugal blijft in eerste WK-duel steken op 1-1 tegen Congo

HOUSTON (ANP) - Portugal heeft in zijn eerste wedstrijd op het WK voetbal niet kunnen winnen van de Democratische Republiek Congo. De ploeg van sterspeler Cristiano Ronaldo, die met zijn zesde WK-deelname het kersverse record van Lionel Messi evenaarde, kwam in het Houston Stadium niet verder dan 1-1.

11 uur geleden
Zuid-Afrikaan Zwane 3 duels geschorst na rood in openingsduel WK

MEXICO-STAD (ANP/RTR) - De Zuid-Afrikaanse middenvelder Themba Zwane is door de FIFA voor drie wedstrijden geschorst vanwege een overtreding die hij maakte op het WK voetbal. In de openingswedstrijd tegen Mexico (2-0 voor de Mexicanen) maakte Zwane een slaande beweging richting verdediger Roberto Alvarado, waarvoor hij rood kreeg.

11 uur geleden