SnowWorld breidt uit naar Frankrijk
ZOETERMEER (ANP) - Uitbater van skihallen SnowWorld breidt uit naar Frankrijk. De onderneming die onder meer indoorskibanen in Zoetermeer en Landgraaf exploiteert, gaat nu ook een skihal bij de Franse stad Metz uitbaten. SnowWorld tekent daarvoor een contract met een looptijd van 8 jaar, al moet nog wel overeenstemming bereikt worden over bepaalde details.
Met de uitbreiding wordt SnowWorld voor het eerst actief in Frankrijk. De onderneming heeft al zes indoorwintersportlocaties in Nederland en Duitsland.
De piste in Amnéville, waar SnowWorld het nu voor het zeggen krijgt, heeft met een lengte van 620 meter de langste indoorskipiste van Europa. De skipiste is eigendom van een consortium van regionale overheden. Financiële details over de overeenkomst gaf SnowWorld niet.
Meer uit Financieel
WASHINGTON (ANP/AFP) - De Amerikaanse president Donald Trump vindt dat grote oliemaatschappijen te veel winst maken door de hoge olieprijzen als gevolg van het tekort aan ruwe olie dat is ontstaan door de Iranoorlog.
7 minuten geledenLONDEN (ANP) - Apple is opnieuw naar de rechter gestapt vanwege een plan van de Britse regering om toegang te krijgen tot versleutelde gegevens van gebruikers, meldt de Financial Times maandag.
55 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - De meeste Europese beurzen zijn maandag met duidelijke winsten gesloten door de gedaalde olieprijzen. Aanleiding hiervoor is de hoop op nieuwe onderhandelingen in het Midden-Oosten. Volgens de Amerikaanse president Donald Trump gaan de onderhandelingen met Iran over een nieuw staakt-het-vuren maandag van start, nadat hij afgelopen weekend besloot af te zien van nieuwe aanvallen op Iran om zo te proberen tot een akkoord te komen.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De suikerbietenteelt in Nederland krijgt te maken met een "serieuze opbrengstenderving" als gevolg van de droogte en hitte. Dat zegt Evelien Drenth, sectorspecialist akkerbouw bij LTO Nederland.
3 uur geledenNEW YORK (ANP/BLOOMBERG) - Amazon is voor het eerst meer waard dan 3 biljoen dollar. Het Amerikaanse tech- en webwinkelconcern won maandag na de opening van Wall Street ruim 5 procent. Het is het vijfde bedrijf ooit dat zoveel waard is.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - FNV Havens roept havenmedewerkers op om op vrijdag 4 september het werk neer te leggen. De vakbondsleden, werkzaam in de havens van Rotterdam, Amsterdam en Zeeland, zijn maandag geïnformeerd over de stakingsplannen, maakte de bond bekend.
4 uur geledenNEW YORK (ANP) - Bristol Myers Squibb behoorde maandag tot de winnaars op de beurzen in New York. Beleggers reageerden enthousiast op mediaberichten dat het Amerikaanse farmaceutische concern gesprekken zou voeren met de grotere Britse rivaal AstraZeneca over een mogelijke fusie. Een samenvoeging zou een van de grootste farmaceutische bedrijven ter wereld opleveren, met een geschatte waarde van omgerekend bijna 350 miljard euro. Het aandeel Bristol Myers Squibb steeg 4 procent.
5 uur geleden