Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

SnowWorld breidt uit in Duitsland door overname skihal

SnowWorld breidt uit in Duitsland door overname skihal

ROOSENDAAL (ANP) - Uitbater van skihallen SnowWorld breidt uit in Duitsland door de overname van een hal ten zuiden van Hamburg. Deze Snow Dome Bispingen is naast Alpenpark Neuss, bij Düsseldorf, de tweede locatie van het bedrijf in Duitsland.

Dankzij de overname komt het totaal aan zogenoemde indoorsneeuwbanen van SnowWorld op negen te liggen, verspreid over vier landen. SnowWorld heeft vijf vestigingen in Nederland, onder meer in Zoetermeer en Landgraaf, en zit ook in het Belgische Antwerpen en het Franse Amnéville.

Snow Dome Bispingen beschikt over een 300 meter lange piste en een stoeltjeslift. Ook zijn er restaurants, vergaderzalen, een hotel en een blokhutpark. "We kijken ernaar uit om de locatie verder te ontwikkelen voor alle doelgroepen. Van enthousiaste wintersporters tot lesprogramma's voor scholen en natuurlijk professionele skiteams", laat SnowWorld-topman Wim Hubrechtsen weten in een persbericht.

Volgens SnowWorld houdt een van de huidige exploitanten van Snow Dome Bispingen, het skiliftbedrijf van het Oostenrijkse wintersportgebied Sölden, na de overname nog een aandeel in het nieuwe SnowWorld Bispingen. Verdere details over de deal zijn niet naar buiten gebracht.

Meer uit Financieel

Wall Street voorzichtig nu toenadering Iran en VS uitblijft

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn donderdag met verliezen gesloten. Beleggers bleven voorzichtig omdat de Verenigde Staten en Iran nog niet dichter bij een vredesdeal zijn gekomen. Ondanks het ruim twee weken durende bestand lijken de spanningen zelfs weer toe te nemen. De financiële markten verwerkten daarnaast kwartaalberichten van grote bedrijven.

3 uur geleden
Grote bedrijven tegen nieuwe regels voor rapportage uitstoot

WASHINGTON (ANP/BLOOMBERG) - Een groep bedrijven, waaronder Apple, Amazon, Patagonia en BYD, is tegen een mogelijke aanscherping van het rapporteren van vervuilende uitstoot. In een gezamenlijke verklaring pleiten ze ervoor om bepaalde veranderingen in die rapportages optioneel in plaats van verplicht te maken. De nieuwe regels achten ze niet haalbaar.

3 uur geleden
Woonbond vindt dat huurder weinig opschiet met energiesteun

AMSTERDAM (ANP) - Huurders zien te weinig terug van de compenserende maatregelen die het kabinet heeft aangekondigd voor de hoge energielasten, vindt de Woonbond. Veel van de hulp gaat naar huiseigenaren, stipt de belangenbehartiger van huurders aan.

4 uur geleden
Moederbedrijf Facebook wil 8000 werknemers ontslaan

CHICAGO (ANP/BLOOMBERG) - Meta, het moederbedrijf van onder meer Facebook, WhatsApp en Instagram, is van plan 8000 werknemers te ontslaan. Dat meldt het hoofd van de HR-afdeling in een memo aan werknemers, ingezien door Bloomberg.

4 uur geleden
Adyen koopt Duitse specialist in klantenacties voor 750 miljoen

AMSTERDAM (ANP) - Betalingsverwerker Adyen koopt een Duitse specialist in technologie achter promotie- en klantbeloningsprogramma's voor 750 miljoen euro. Het bedrijf, Talon.One, vormt volgens het Amsterdamse fintechbedrijf een goede aanvulling op de eigen betaalsystemen.

5 uur geleden
Heineken start rechtszaak in de VS om importheffingen

AMSTERDAM (ANP) - Heineken is in de Verenigde Staten een rechtszaak begonnen tegen de regering-Trump vanwege te veel betaalde importheffingen. Dat bevestigt een woordvoerder van de bierbrouwer na eerdere berichtgeving in het NRC.

7 uur geleden
Aandelenbeurs in Amsterdam daalt na patstelling Iran en VS

AMSTERDAM (ANP) - De aandelenbeurs in Amsterdam is donderdag met verlies gesloten. Zorgen over een lange patstelling in de oorlog tussen de Verenigde Staten en Iran kregen de overhand. Beleggers verwerkten ook kwartaalberichten van onder andere Besi en Heineken.

7 uur geleden