
Snowboardster Dekker pakt haar eerste zege in de wereldbeker
CAREZZA (ANP) - Snowboardster Michelle Dekker heeft in Italië haar eerste wereldbekeroverwinning ooit geboekt. De 26-jarige Nederlandse was op de parallelreuzenslalom in de finale ongeveer drie tienden van een seconde te snel voor haar enige overgebleven concurrente Aleksandra Krol uit Polen. Dekker had zich nog als negende geplaatst voor de finaleronde.
Dekker werd begin dit jaar op de Olympische Spelen in Beijing verrassend vierde. Ook pakte ze in maart brons in de wereldbeker. "Geweldig dat ik nu de beste ben", laat Dekker weten. "Dit geeft veel rust en vertrouwen om verder te bouwen. Ik ben superblij met dit resultaat."
Meer uit Sport
PRAAG (ANP) - De Tsjechische tennisster Petra Kvitova beëindigt na de US Open van dit jaar haar carrière. De tweevoudig winnares van Wimbledon heeft haar afscheid aangekondigd in een bericht op haar sociale media. "Het was geen eenvoudige beslissing, maar ik kondig mijn afscheid aan met een glimlach. Tennis heeft me alles gegeven wat ik heb begeerd", aldus de 35-jarige Kvitova.
48 minuten geledenSANTA MARIA IN CALANCA (ANP) - De Brit Oscar Onley van de Nederlandse wielerploeg Picnic PostNL heeft de koninginnenrit in de Ronde van Zwitserland gewonnen. Hij kwam na een bergetappe met vier zware beklimmingen als eerste boven op de steile klim naar Santa Maria in Calanca.
1 uur geledenGROVE (ANP) - James Vowles heeft zijn toekomst aan het Formule 1-team Williams verbonden. De teambaas heeft een contract voor de lange termijn getekend, meldt Williams in een persbericht. Er staat geen jaartal bij.
1 uur geledenBOEDAPEST (ANP) - Judoka Marit Kamps is er niet in geslaagd de finale te bereiken van de WK in Boedapest. Ze verloor van de Japanse Mao Arai in de halve eindstrijd in de klasse boven 78 kilogram.
3 uur geledenBOEDAPEST (ANP) - Judoka Marit Kamps staat in de halve finale van de WK in Boedapest. Ze was ook te sterk voor Emma-Melis Aktas uit Estland in de klasse boven 78 kilogram.
3 uur geledenKYALAMI (ANP/DPA) - Zuid-Afrika maakt zich op voor een terugkeer op de kalender van de Formule 1. Volgens de organisatoren van het circuit in Kyalami heeft de FIA de plannen voor een noodzakelijke upgrade van het circuit goedgekeurd. Als die vernieuwingen worden uitgevoerd kunnen er in de toekomst weer Grand Prix races worden gereden ten noorden van Johannesburg.
4 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Rolstoeltenniskampioene Diede de Groot gaat met trainer Dennis Sporrel werken. Na een samenwerking van tien jaar met Amanda Hopmans, kiest De Groot nu voor een ander. Sporrel beëindigde onlangs de samenwerking met proftennisser Tallon Griekspoor.
6 uur geleden