Snoei keert terug als trainer bij Telstar
VELSEN (ANP) - Telstar heeft Mike Snoei aangesteld als coach. De 58-jarige Snoei is de opvolger van de eind dit seizoen vertrokken Andries Jonker. Hij heeft in Velsen een overeenkomst getekend voor één seizoen.
Snoei had ook de leiding over Telstar van 2017 en tot en met 2019. In 2018 eindigde hij als zesde met de 'Witte Leeuwen' en kreeg toen de Gouden Stier voor beste trainer van het seizoen in de eerste divisie. In 2019 vertrok Snoei naar De Graafschap, waar hij na twee seizoenen werd ontslagen.
Telstar hoopt met de aanstelling van Snoei op een herhaling van het successeizoen 2017-2018. Ook aanvoerder Glynor Plet kijkt uit naar de samenwerking met de nieuwe trainer. Eerder hadden hij en zijn collega's in een brief hun zorgen geuit, ze vroegen het bestuur Jonker weer aan te stellen. "Wij als spelersgroep maakten ons zorgen en zochten middels een brief contact met de club", reageerde Plet. "Helaas kwam die brief in de media terecht. Wij zijn blij dat er nu duidelijkheid is en hebben alle vertrouwen in Mike Snoei als nieuwe hoofdtrainer. We gaan er een mooi seizoen van maken."
Meer uit Voetbal
ALGIERS (ANP/AFP) - Anis Hadj Moussa van Feyenoord en Ramiz Zerrouki van FC Twente krijgen bij de Algerijnse voetbalploeg Brahim Hemdani als nieuwe bondscoach. De voormalige aanvoerder van Olympique Marseille is de opvolger van Vladimir Petković, meldt de staatsomroep van Algerije.
2 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Feyenoord speelt zaterdag zonder Anis Hadj Moussa tegen NEC. De Algerijn zit niet bij de selectie van trainer Giovanni van Bronckhorst. Hadj Moussa zou naar Al-Ittihad in Saudi-Arabië willen vertrekken. Die club heeft meerdere keren een bod op de aanvaller uitgebracht.
3 uur geledenKATOWICE (ANP/RTR) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldvoetbalbond FIFA is zaterdag aanwezig bij de openingswedstrijd van het WK voor vrouwen onder de 20 tussen Polen en Argentinië in het Poolse Katowice. Het is het eerste toernooi van de FIFA sinds het ingetrokken commercialiseringsplan om een deel van de WK-rechten te verkopen aan derden.
6 uur geledenNYON (ANP/AFP) - Voetbalbond UEFA heeft Mattéo Guendouzi van Fenerbahçe voor vier wedstrijden geschorst, waarvan twee voorwaardelijk. De Franse voetballer krijgt die straf voor zijn aandeel in de ongeregeldheden in het duel in de voorronde van de Champions League bij het Franse Olympique Lyon in augustus.
6 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain verkeert nog niet in de topvorm van het afgelopen seizoen. De winnaar van de laatste twee edities van de Champions League verloor de thuiswedstrijd tegen AS Monaco (1-2).
19 uur geledenSEVILLA (ANP) - Troy Parrott heeft Real Betis aan een thuiszege op Real Madrid geholpen. De Ierse spits, overgekomen van AZ, mocht na 69 minuten invallen en maakte in de 81e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).
19 uur geledenIPSWICH (ANP) - Alexander Isak heeft Liverpool na twee gelijke spelen aan de eerste zege van dit seizoen in de Premier League geholpen. De spits trof twee keer doel in de uitwedstrijd tegen Ipswich Town (0-2).
19 uur geleden