Snoei keert terug als trainer bij Telstar
VELSEN (ANP) - Telstar heeft Mike Snoei aangesteld als coach. De 58-jarige Snoei is de opvolger van de eind dit seizoen vertrokken Andries Jonker. Hij heeft in Velsen een overeenkomst getekend voor één seizoen.
Snoei had ook de leiding over Telstar van 2017 en tot en met 2019. In 2018 eindigde hij als zesde met de 'Witte Leeuwen' en kreeg toen de Gouden Stier voor beste trainer van het seizoen in de eerste divisie. In 2019 vertrok Snoei naar De Graafschap, waar hij na twee seizoenen werd ontslagen.
Telstar hoopt met de aanstelling van Snoei op een herhaling van het successeizoen 2017-2018. Ook aanvoerder Glynor Plet kijkt uit naar de samenwerking met de nieuwe trainer. Eerder hadden hij en zijn collega's in een brief hun zorgen geuit, ze vroegen het bestuur Jonker weer aan te stellen. "Wij als spelersgroep maakten ons zorgen en zochten middels een brief contact met de club", reageerde Plet. "Helaas kwam die brief in de media terecht. Wij zijn blij dat er nu duidelijkheid is en hebben alle vertrouwen in Mike Snoei als nieuwe hoofdtrainer. We gaan er een mooi seizoen van maken."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Oranje-internationals Jan Paul van Hecke en Micky van de Ven hebben met Tottenham Hotspur weer een nederlaag geleden in de Engelse competitie. In het eigen stadion werd het zaterdag 3-2 voor Aston Villa. Van Hecke maakte wel een doelpunt.
1 uur geledenFRANKFURT (ANP) - De Duitse vrouwenvoetbalcompetitie wordt vanaf het seizoen 2027/2028 organisatorisch onafhankelijk van de mannencompetitie. Daarvoor heeft de Duitse voetbalbond (DFB) vrijdag in een buitengewone vergadering toestemming gegeven.
7 uur geledenMONACO (ANP) - AS Monaco heeft vrijdag de eerste plaats in de Franse voetbalcompetitie in handen genomen. Het elftal van de Braziliaanse trainer Filipe Luís versloeg RC Lens in de slotfase met 2-1.
19 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft ook de derde thuiswedstrijd van dit seizoen met ruime cijfers gewonnen. De regerend landskampioen versloeg Union Berlin in de Duitse competitie met 7-0. Bij rust was de stand al 3-0. De van PSV overgekomen Ismael Saibari maakte als invaller zijn eerste doelpunt voor Bayern.
19 uur geledenALMERE (ANP) - Heracles Almelo is in de eerste divisie niet langer zonder puntenverlies. De Overijsselse club ging in de slotfase met 1-0 onderuit bij Almere City FC. De Belg Martin Wasinski maakte in de 80e minuut het doelpunt.
19 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na ruim een maand weer een wedstrijd in de Eredivisie gewonnen. Het elftal van trainer Dick Lukkien was in de Euroborg met 3-0 te sterk voor PEC Zwolle.
19 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Wout Weghorst was vrijdag niet helemaal verrast dat hij ontbrak in de selectie van het Nederlands elftal. De nieuwe bondscoach Xavi Hernández besloot de 34-jarige spits van FC Twente niet op te nemen in zijn groep van 26 man voor de komende vier Nations League-wedstrijden tegen Duitsland, Servië (twee keer) en Griekenland.
22 uur geleden