Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Snellink legt zich op EK allround neer bij Noorse suprematie

Snellink legt zich op EK allround neer bij Noorse suprematie

HEERENVEEN (ANP) - Beau Snellink kon accepteren dat de Noorse schaatsers Sander Eitrem en Peder Kongshaug hem de baas waren op het EK allround. De 23-jarige Nederlander werd derde. "Ik wilde de 'best of the rest' worden", zei hij na het veiligstellen van het brons.

Snellink verloor te veel tijd op de 500 en 1500 meter om echt dicht in de buurt van de twee Noren te komen, maar vond dat hij best tevreden kon zijn met zijn vierkamp. "Die gasten zijn nu even een maatje groter, maar ik heb een goed toernooi gereden. Voor hen is het hartstikke mooi en het is ook verdiend", zei hij over de eerste Noorse allroundtitel sinds Johann Olav Koss in 1991.

Hoewel Snellink het een verdiende zege noemde, was het ook niet zo dat hij ervan had genoten dat de zege naar de Noren ging. "Ik geniet er niet van dat zij winnen. Ik wil zelf op het hoogste treetje staan. Ik ben blij dat ik een medaille haal en kan daarmee weer verder."

Meer uit Sport

China onderzoekt cyberpesten olympisch schoonspringkampioene Quan

HONG KONG (ANP/RTR) - De Chinese zwembond start een onderzoek naar cyberpesten aan het adres van drievoudig olympisch schoonspringkampioene Hongchan Quan (19). Quan heeft aangifte gedaan bij de politie.

15 minuten geleden
Bonus voor 116 Russische sporters die Winterspelen misten

MOSKOU (ANP/RTR) - Rusland gaat 116 sporters die dit jaar niet konden deelnemen aan de Winterspelen van Milaan-Cortina een geldbedrag geven. De hoogte ervan werd niet bekendgemaakt.

2 uur geleden
Wielrenner Seixas wint ook tweede etappe in Ronde van Baskenland

MENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.

18 uur geleden
Belgische politie: 54 renners reden door rood in Vlaanderen

ANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Belgische politie heeft 54 renners herkend die zondag tijdens de Ronde van Vlaanderen een rood licht bij een spoorovergang negeerden. Dat meldt het parket Oost-Vlaanderen, dat moet beslissen over de verdere strafrechtelijke vervolging van de overtreders die mogelijk een boete krijgen of voor de rechtbank van Dendermonde moeten verschijnen.

19 uur geleden
Tennisser Alcaraz naar laatste zestien op gravel van Monaco

MONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.

21 uur geleden
Sinner eenvoudig naar achtste finales in Monaco

MONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.

22 uur geleden
Atletiekbond maakt marathon een op zichzelf staand kampioenschap

MONACO (ANP) - De marathon wordt een op zichzelf staand kampioenschap. De discipline maakt in 2027 en 2029 nog onderdeel uit van de wereldkampioenschappen atletiek, maar gaat daarna verder als los onderdeel. Dat meldt de mondiale atletiekbond World Athletics.

1 dag geleden