Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sneijder weer met Ajax in gesprek over terugkeer

Sneijder weer met Ajax in gesprek over terugkeer

HILVERSUM (ANP) - Wesley Sneijder is toch weer met Ajax in gesprek over een terugkeer bij de club. Dat zei de oud-international, die graag trainer wil worden, maandag in het programma Veronica Offside.

Ruim twee weken geleden verklaarde Sneijder op Instagram dat de huidige koers van de beleidsmakers van Ajax ver afstaat van het DNA van de club waar hij opgroeide. Nu komt de Utrechter daar op terug. "Dat kan toch? Als je gesprekken voert, dan kan dat gevoel weer terugkomen", aldus Sneijder, die in contact staat met trainer Maurice Steijn en directeur voetbalzaken Sven Mislintat. "Ik heb met Maurice gesproken, ik heb met Sven gesproken. Sterker nog, ik denk dat ik volgende week weer een bakje koffie met Maurice ga drinken. Dat loopt gewoon nog. We zijn nog steeds in gesprek. De deur is nog niet dicht. Hij staat weer op een kier. Nog steeds wil ik trainer worden."

De harde supporterskern van de F-Side zat eerst niet te wachten op een terugkeer van Sneijder, omdat ze niet blij waren met oude uitspraken van hem over Ajax. Na een gesprek, waarin Sneijder excuses maakte, nam de F-Side de oud-speler weer in genade aan.

Meer uit Voetbal

Van Dijk kopt Liverpool naar zege in Merseyside-derby

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de Merseyside-derby tegen Everton gewonnen. De ploeg van trainer Arne Slot won met 2-1 in het Hill Dickinson Stadium tegen de rivaal uit dezelfde stad. Virgil van Dijk maakte in de blessuretijd het winnende doelpunt.

44 minuten geleden
Messi trefzeker voor Inter Miami bij succesvol debuut Hoyos

DENVER (ANP) - Lionel Messi heeft zijn nieuwe trainer Guillermo Hoyos een zege bezorgd tijdens zijn debuut als eindverantwoordelijke van Inter Miami. De 38-jarige sterspeler maakte twee doelpunten tijdens een 3-2-overwinning bij Colorado Rapids.

9 uur geleden
Real Sociedad wint Spaanse beker na strafschoppen

SEVILLA (ANP) - Real Sociedad heeft voor de vierde keer in het bestaan van de club de Copa del Rey gewonnen. In de bekerfinale in Sevilla versloeg de club uit San Sebastián na strafschoppen Atlético Madrid. Pablo Marín schoot de winnende strafschop binnen. Het duel was na verlenging in 2-2 geëindigd.

17 uur geleden
Kaptein houdt kippenvel over aan teamprestatie Oranjevrouwen

AUXERRE (ANP) - Doelpuntenmaakster Wieke Kaptein houdt "kippenvel" over aan het gelijkspel van de voetbalsters in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk (1-1). "We hebben ons zo op onszelf gefocust en we zijn zo streng geweest voor onszelf. Om dan dit te presteren als team, kippenvel", zei de gelegenheidsaanvoerster van Oranje bij de NOS.

17 uur geleden
Veurink spreekt van 'goede uitgangspositie' voor voetbalsters

AUXERRE (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink vindt dat de voetbalsters van Oranje "een hele goede uitgangspositie" hebben in de WK-kwalificatie na het 1-1-gelijkspel in Frankrijk. "We hebben nog niks, maar dit is heel erg goed voor ons", zei Veurink voor de camera van de NOS. Oranje staat na vier van de zes duels bovenaan in de groep. Alleen de groepswinnaar plaatst zich direct voor het WK van volgend jaar in Brazilië.

17 uur geleden
Manchester United blijft derde dankzij zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Manchester United heeft de uitwedstrijd tegen Chelsea gewonnen. In Londen werd het 1-0 voor de bezoekers van trainer Michael Carrick door een doelpunt van Matheus Cunha.

18 uur geleden
Voetbalsters blijven koploper in kwalificatie na 1-1 in Frankrijk

AUXERRE (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben de uitwedstrijd tegen Frankrijk knap gelijkgespeeld: 1-1. Wieke Kaptein bezorgde de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Auxerre een punt door de enige kans van Oranje in de tweede helft te benutten. Daardoor houdt Nederland directe plaatsing voor het WK voetbal van volgend jaar in Brazilië in eigen hand.

18 uur geleden