Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sneijder weer met Ajax in gesprek over terugkeer

Sneijder weer met Ajax in gesprek over terugkeer

HILVERSUM (ANP) - Wesley Sneijder is toch weer met Ajax in gesprek over een terugkeer bij de club. Dat zei de oud-international, die graag trainer wil worden, maandag in het programma Veronica Offside.

Ruim twee weken geleden verklaarde Sneijder op Instagram dat de huidige koers van de beleidsmakers van Ajax ver afstaat van het DNA van de club waar hij opgroeide. Nu komt de Utrechter daar op terug. "Dat kan toch? Als je gesprekken voert, dan kan dat gevoel weer terugkomen", aldus Sneijder, die in contact staat met trainer Maurice Steijn en directeur voetbalzaken Sven Mislintat. "Ik heb met Maurice gesproken, ik heb met Sven gesproken. Sterker nog, ik denk dat ik volgende week weer een bakje koffie met Maurice ga drinken. Dat loopt gewoon nog. We zijn nog steeds in gesprek. De deur is nog niet dicht. Hij staat weer op een kier. Nog steeds wil ik trainer worden."

De harde supporterskern van de F-Side zat eerst niet te wachten op een terugkeer van Sneijder, omdat ze niet blij waren met oude uitspraken van hem over Ajax. Na een gesprek, waarin Sneijder excuses maakte, nam de F-Side de oud-speler weer in genade aan.

Meer uit Voetbal

Lijnders kondigt vertrek aanvoerder Silva aan bij Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.

58 minuten geleden
Koploper Inter beëindigt slechte reeks en klopt AS Roma ruim

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.

10 uur geleden
Verdediger Struijk schiet Leeds United naar halve finale FA Cup

LONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.

12 uur geleden
PSV-coach Bosz vierde derde landstitel op rij in zijn eentje

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.

12 uur geleden
Directeur Stewart vindt titel PSV knap vanwege vele transfers

EINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.

12 uur geleden
NAC Breda schiet weinig op met gelijkspel tegen Sparta

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.

14 uur geleden
Van Persie vond Feyenoord genoeg kansen creëren voor een doelpunt

VOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.

16 uur geleden