
Smaakmaker Mbappé: ik blijf bij Paris SG, wat er ook gebeurt
PARIJS (ANP/AFP) - Smaakmaker Kylian Mbappé heeft de fans van Paris Saint-Germain gerustgesteld: hij speelt ook komend seizoen nog bij de Franse kampioen. "Wat er ook gebeurt, ik ben hier en ga aan mijn vierde jaar bij deze club beginnen", verzekerde de 21-jarige aanvaller, die veelvuldig in verband is gebracht met een toptransfer naar Real Madrid. Voorzitter Florentino Pérez liet echter onlangs weten dat de Spaanse kampioen deze zomer geen grote aankopen zal doen.
"Ik ga er komend seizoen weer alles aan doen om prijzen met PSG te pakken", benadrukte Mbappé, die in 2017 voor een bedrag van 180 miljoen euro overkwam van AS Monaco. "Het is een belangrijk jaar voor de club en de fans vanwege het 50-jarig bestaan. Daar wil ik bij zijn."
PSG kan deze maand nog de Franse beker en de League Cup winnen. Komende maand wacht Atlanta in Lissabon in de kwartfinales van de Champions League.
Meer uit Voetbal
KOSICE (ANP) - Duitsland staat op het Europees kampioenschap onder 21 in de finale. In Kosice werden de Franse voetballers met 3-0 verslagen.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt bij Feyenoord. De linkervleugelverdediger laat dat weten via een videoboodschap op Instagram, waarin hij de fans van de Rotterdammers bedankt.
6 uur geledenBRUGGE (ANP) - Ludovit Reis verruilt Hamburger SV voor Club Brugge. De 25-jarige voormalige Nederlandse jeugdinternational ondertekent een vierjarig contract bij de Belgische club.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft met Guus Til overeenstemming bereikt over een nieuw contract. De 27-jarige middenvelder is nu tot de zomer van 2028 aan de landskampioen verbonden. "Dit is voor ons een belangrijke slag", reageert Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV via de club.
7 uur geledenBRATISLAVA (ANP) - De voetballers van Jong Oranje zijn er niet in geslaagd zich te plaatsen voor de finale van het Europees kampioenschap in Slowakije. De leeftijdsgenoten van Engeland waren in Bratislava met 2-1 te sterk. Liverpool-speler Harvey Elliott maakte met twee doelpunten het verschil voor Engeland, dat duidelijk de betere ploeg was en de meeste kansen kreeg.
9 uur geledenPALM BEACH GARDENS (ANP/RTR) - Kylian Mbappé heeft woensdag op het WK voor clubteams de groepstraining bij Real Madrid hervat. De Franse aanvaller miste de eerste twee groepswedstrijden. Nadat hij buikgriep had gekregen, werd Mbappé korte tijd opgenomen in een ziekenhuis in de buurt van Miami.
10 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Vivianne Miedema staat donderdag in de basis bij de Oranjevrouwen in de uitzwaaiwedstrijd tegen Finland. Dat bevestigde bondscoach Andries Jonker tijdens een onlinepersconferentie. Het zullen voor de topscorer aller tijden van het Nederlands elftal haar eerste speelminuten zijn sinds begin april tegen Oostenrijk, toen ze een hamstringblessure opliep.
11 uur geleden