Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sluiter nieuwe coach van tennisser Griekspoor

Sluiter nieuwe coach van tennisser Griekspoor

AMERSFOORT (ANP) - Raemon Sluiter keert als coach terug in de tenniswereld. De 42-jarige Rotterdammer bevestigt een bericht van De Telegraaf dat hij sinds kort de coach is van Tallon Griekspoor. De 24-jarige Griekspoor is op dit moment de beste Nederlander op de wereldranglijst op de 140e plaats.

Griekspoor passeerde onlangs Botic van de Zandschulp op de mondiale ranking. De tennisser haalde als qualifier zowel in Montpellier als Acapulco de tweede ronde. Hij wordt vanuit de Nederlandse tennisbond begeleid door Dennis Schenk, die echter een groot deel van het jaar op het Spaanse eiland Mallorca verblijft. Griekspoor gaat nu in Nederland trainen met Sluiter, die ook een bepaald aantal weken per jaar met de tennisser meegaat naar buitenlandse toernooien.

Sluiter, zelf oud-proftennisser, werkte tussen 2015 en 2019 als coach van Kiki Bertens. Onder zijn leiding drong de Westlandse door tot de mondiale top 10. Met Sluiter als coach won Bertens acht WTA-titels en bereikte ze de vierde plaats op de wereldranglijst.

Feyenoord

De tennisster besloot eind 2019 te breken met Sluiter en verder te gaan met Elise Tamaëla als haar coach. De Rotterdammer werkte vorig jaar een paar maanden samen met de Duitse tennisster Julia Görges, die in oktober echter besloot haar carrière te beëindigen.

Sluiter voerde begin dit jaar een oriënterend gesprek met Feyenoord voor de functie van teammanager bij de Rotterdamse voetbalclub, maar hij besloot daar van af te zien. "Prachtige club, geweldige sport, maar ik hou het bij tennis", zei Sluiter toen.

Meer uit Sport

Tennisster Sabalenka plaatst zich voor vierde ronde in Miami

MIAMI (ANP) - Titelverdedigster Aryna Sabalenka is doorgedrongen tot de vierde ronde van het tennistoernooi van Miami. De Belarussische nummer 1 van de wereldranglijst versloeg de Amerikaanse Caty McNally met 6-4 6-2.

3 uur geleden
Korda schakelt Alcaraz uit in derde ronde van toernooi Miami

MIAMI (ANP) - Carlos Alcaraz is in de derde ronde van het masterstoernooi van Miami uitgeschakeld. De Spaanse nummer 1 van de wereld verloor in drie sets van de Amerikaan Sebastian Korda: 3-6 7-5 4-6.

13 uur geleden
Visser snelt naar zilver op 60 meter horden bij WK indoor

TORUN (ANP) - Nadine Visser heeft op de WK indooratletiek in het Poolse Torun de zilveren medaille behaald op de 60 meter horden. De 31-jarige atlete was in een spannende finale net iets langzamer dan Devynne Charlton van de Bahama's. De Poolse Pia Skrzyszowska greep het brons.

15 uur geleden
Motorcrosser Herlings tweede in Grote Prijs van Andalusië

ALMONTE (ANP) - Motorcrosser Jeffrey Herlings heeft bij de Grote Prijs van Andalusië in de MXGP genoegen moeten nemen met de tweede plaats. Herlings eindigde in beide manches op het circuit in het Spaanse Almonte als tweede achter de Belg Lucas Coenen.

15 uur geleden
Dokter bekroont snelle opkomst met wereldtitel op de vijfkamp

TORUN (ANP) - Sofie Dokter heeft haar opmars in de meerkamp onverwacht snel bekroond met de wereldtitel op de vijfkamp. De pas 23-jarige Groningse atlete presteerde in de atletiekhal van het Poolse Torun indrukwekkend op vrijwel alle nummers en behaalde het goud met een Nederlands record van 4888 punten. Ze verbeterde de 4830 punten, waarmee Nadine Broersen in 2014 de wereldtitel veroverde.

16 uur geleden
Chapple vijfde in finale 1500 meter op WK indooratletiek

TORUN (ANP) - De Nederlandse atleet Samuel Chapple heeft naast een medaille gegrepen op de 1500 meter bij de WK indooratletiek in het Poolse Torun. De regerend Europees kampioen indoor op de 800 meter kwam wel in de buurt van het brons, maar hij passeerde in de finale de finish als vijfde. Hij kreeg met 3.40,59 dezelfde tijd als de nummer vier, de Zweed Samuel Pihlström. De Australiër Adam Spencer pakte het brons in 3.40,26.

17 uur geleden
Visser wint weer een race en bereikt WK-finale 60 meter horden

TORUN (ANP) - Nadine Visser heeft op de WK indooratletiek in het Poolse Torun de finale van de 60 meter horden bereikt. De Nederlandse troef voor een medaille won haar heat in de halve finales in een tijd van 7,82 seconden. Diezelfde tijd liep ze eerder op de dag ook in de series.

17 uur geleden