Slowaakse skiester Vlhova wint slalom in Flachau
FLACHAU (ANP) - Skiester Petra Vlhova heeft een wereldbekerwedstrijd op de slalom in Flachau gewonnen. De Slowaakse kwam in de Oostenrijkse plaats tot een tijd van 1.53,65. Anna Swenn-Larsson uit Zweden werd tweede (1.53,75), voor de Amerikaanse Mikaela Shiffrin (1.54,08).
Shiffrin behoudt in de algemene wereldbekerstand de leiding. Ze heeft 886 punten. Vlhova volgt met 613 punten. De Italiaanse Federica Brignone is derde met 565 punten.
Ook in de wereldbekerstand van alleen de slalom leidt Shiffrin, daar met 440 punten. Vlhova is tweede met 360 punten, gevolgd door Swenn-Larsson met 235 punten.
Meer uit Sport
MONTREAL (ANP) - Shorttracker Melle van 't Wout is op de WK shorttrack in Montreal uitgeschakeld in de heats van de 500 meter. De 26-jarige shorttracker, die op de Olympische Spelen in Milaan zilver won op deze afstand, liep tegen een diskwalificatie aan.
1 uur geledenAPT (ANP) - Wielrenner Harold Tejada uit Colombia heeft de zesde etappe in Parijs-Nice op zijn naam geschreven. De Colombiaan van XDS Astana ontsnapte in de rit van Barbentane naar Apt over 179,3 kilometer in de slotkilometers uit de groep met favorieten en bleef die voor. Dorian Godon uit Frankrijk werd tweede en de Brit Lewis Askey kwam als derde binnen.
3 uur geledenBERLIJN (ANP/DPA) - De Formule 1-races in Bahrein en Saudi-Arabië zijn geannuleerd. Dat stelt de Duitse betaalzender Sky volgens DPA. De GP's stonden voor 12 en 19 april op de kalender, maar gaan vanwege de oorlog in het Midden-Oosten niet door.
3 uur geledenNIEUWEGEIN (ANP) - De judobond (JBN) gaat met tien judoka's naar het Europees kampioenschap, dat plaatsvindt van 16 tot en met 19 april in de Georgische hoofdstad Tbilisi. Het team bestaat uit zeven vrouwen en drie mannen.
3 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Team Essent heeft schaatsster Angel Daleman tot de zomer van 2028 vastgelegd. De ploeg van Sven Kramer en Jac Orie heeft het contract van de 18-jarige schaatsster, dat nog liep tot 2027, opengebroken en verlengd.
3 uur geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Zitskiër Niels de Langen (27) heeft vrijdag een zilveren medaille gewonnen op de reuzenslalom bij de Paralympische Winterspelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo. Het goud was voor de Italiaan René de Silvestro. Thijn Speksnijder werd elfde.
5 uur geledenCOURCHEVEL (ANP/AFP/DPA) - Skiër Marco Odermatt heeft zich vrijdag voor de vijfde achtereenvolgende keer verzekerd van de algemene wereldbekertitel. De Zwitser eindigde op de afdaling in Courchevel als derde. De zege ging naar de Oostenrijker Vincent Kriechmayr.
6 uur geleden