Slowaakse international Suslov jaar langer bij FC Groningen
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft het contract van Tomás Suslov opengebroken en met een jaar verlengd. De Slowaakse international ligt nu tot de zomer van 2026 vast bij de huidige nummer 11 van de Eredivisie. De 19-jarige Suslov is een vaste waarde in de ploeg van Danny Buijs, de trainer die na dit seizoen wordt opgevolgd door Frank Wormuth.
De aanvallende middenvelder verlengde in 2020 zijn contract bij de noorderlingen tot medio 2025. Daar komt nu een jaar bij, als beloning voor zijn ontwikkeling. "Hij is een speciale speler met een bijzonder spelinzicht, fysiek sterk en behendig aan de bal", zegt technisch directeur Mark-Jan Fledderus. "Daarnaast bezit hij met zijn temperamentvolle strijdwijze het juiste FC Groningen-DNA. Tomás is op een positieve wijze overtuigd van zijn eigen capaciteiten. Een mooie karaktereigenschap, die past bij winnaars. Niet voor niets ging dit seizoen al een aantal keren de aanvoerdersband om zijn arm, ondanks zijn nog jonge leeftijd."
Suslov behoorde vorig jaar op het EK tot de Slowaakse selectie.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
2 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
17 uur geledenRIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.
18 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."
1 dag geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.
1 dag geledenBARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.
1 dag geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.
1 dag geleden