Slowaakse international Suslov jaar langer bij FC Groningen
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft het contract van Tomás Suslov opengebroken en met een jaar verlengd. De Slowaakse international ligt nu tot de zomer van 2026 vast bij de huidige nummer 11 van de Eredivisie. De 19-jarige Suslov is een vaste waarde in de ploeg van Danny Buijs, de trainer die na dit seizoen wordt opgevolgd door Frank Wormuth.
De aanvallende middenvelder verlengde in 2020 zijn contract bij de noorderlingen tot medio 2025. Daar komt nu een jaar bij, als beloning voor zijn ontwikkeling. "Hij is een speciale speler met een bijzonder spelinzicht, fysiek sterk en behendig aan de bal", zegt technisch directeur Mark-Jan Fledderus. "Daarnaast bezit hij met zijn temperamentvolle strijdwijze het juiste FC Groningen-DNA. Tomás is op een positieve wijze overtuigd van zijn eigen capaciteiten. Een mooie karaktereigenschap, die past bij winnaars. Niet voor niets ging dit seizoen al een aantal keren de aanvoerdersband om zijn arm, ondanks zijn nog jonge leeftijd."
Suslov behoorde vorig jaar op het EK tot de Slowaakse selectie.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.
2 uur geledenPIRAEUS (ANP) - Kylian Mbappé heeft woensdag de op één na snelste hattrick in de Champions League gemaakt. De 26-jarige Franse aanvaller van Real Madrid scoorde in de uitwedstrijd tegen Olympiakos tussen de 22e en 29e minuut drie keer. Mbappé had 6 minuten en 42 seconden nodig voor zijn treffers, waarmee hij Real na een vroege tegentreffer op een voorsprong van 3-1 zette.
2 uur geledenZÜRICH (ANP) - Voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn bijna 2 miljoen tickets verkocht. Dat meldt wereldvoetbalbond FIFA.
3 uur geledenKERKRADE (ANP) - Roda JC heeft na intern onderzoek bevestigd dat doelman Celton Biai van FC Dordrecht dinsdagavond racistisch is bejegend. Dat gebeurde na afloop van het duel tussen de twee clubs in de eerste divisie. FC Dordrecht won met 2-1.
4 uur geleden