Sloveense scheidsrechter voor Ajax in Champions League
LISSABON (ANP) - Ajax krijgt woensdag in de eerste ontmoeting met Benfica in de achtste finales van de Champions League te maken met een Sloveense scheidsrechter. De Europese voetbalbond UEFA heeft Slavko Vincic aangesteld voor het duel in het Estádio da Luz in Lissabon. De wedstrijd begint om 21.00 uur.
Vincic floot Ajax één keer eerder in Europees verband, op 6 augustus 2019 in de voorrondes van de Champions League tegen PAOK. Dat duel in Griekenland eindigde in 2-2. Ajax won de return met 3-2 en haalde uiteindelijk via de play-offs de groepsfase van het hoofdtoernooi.
De Sloveen had eerder dit seizoen de leiding over het duel tussen PSV en Benfica in de play-offs van de Champions League. De return in Eindhoven eindigde in 0-0, voor Benfica genoeg om de groepsfase te halen. Vincic stuurde de Braziliaanse verdediger Lucas Veríssimo van Benfica al na een half uur met twee keer geel van het veld.
Meer uit Sport
MONTREAL (ANP) - Max Verstappen is in de kwalificatie voor de Grote Prijs van Canada als zesde geëindigd. Mercedes-coureur George Russell veroverde poleposition op het circuit Gilles Villeneuve in Montreal, na eerder op de dag ook al de sprintrace te hebben gewonnen. De Brit was met 1.12,578 nipt sneller dan teamgenoot en WK-leider Kimi Antonelli, die op zijn beurt weer net wereldkampioen Lando Norris achter zich hield.
1 uur geledenAPELDOORN (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben de tweede wedstrijd in de Four Nations Cup gewonnen van Frankrijk. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski met 3-1 in sets: 25-17 25-16 23-25 25-23.
5 uur geledenPILA (ANP) - Jonas Vingegaard heeft de roze leiderstrui veroverd in de veertiende etappe van de Giro d'Italia. De Deen van Visma - Lease a Bike reed solo naar de winst in de bergrit van Aosta naar Pila. De Oostenrijker Felix Gall eindigde na 133 kilometer als tweede en Jai Hindley uit Australië werd derde.
8 uur geledenMEDINA DE POMAR (ANP) - Mischa Bredewold heeft de derde etappe van de Ronde van Burgos gewonnen. De 25-jarige renster van SD Worx-Protime versloeg na 126 kilometer in Medina de Pomar medevluchtster Mireia Benito uit Spanje.
8 uur geledenRABAT (ANP/BELGA) - Tennisster Petra Marcinko heeft voor het eerst een titel op het hoogste niveau gewonnen. De 20-jarige Kroatische was in de finale van het WTA-toernooi van Rabat te sterk voor Anjelina Kalinina. Bij een stand van 6-2 3-0 staakte de Oekraïense de strijd met een voetblessure.
9 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - De eerste wedstrijd in de finale van de play-offs om de landstitel tussen de hockeysters van Amsterdam en Den Bosch heeft geen winnaar opgeleverd. In het Wagener Stadion in Amstelveen werd het 2-2.
10 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen hield in Montreal geen goed gevoel over aan de kwalificatie voor de sprintrace bij de Grote Prijs van Canada. De Formule 1-coureur moest zich tevredenstellen met de zevende tijd en bleef ver verwijderd van de Brit George Russell van Mercedes, die het snelst was.
16 uur geleden