Slot ziet na dramatische week veel teleurstelling in kleedkamer
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot trof na afloop van de verloren topper tegen PSV (1-2) aangeslagen spelers aan in de kleedkamer. "Ze waren niet alleen heel erg teleurgesteld, maar ook fysiek zaten ze er doorheen. Ze hebben er tot de laatste seconde alles aan gedaan nog een resultaat te behalen", zei hij in De Kuip.
Feyenoord verloor vier dagen eerder van Atlético Madrid (1-3) en werd daarmee uitgeschakeld in de Champions League. In de Eredivisie is de achterstand op PSV opgelopen tot 10 punten, waarmee Feyenoord een dramatische week beleeft.
"Ieder weldenkend mens snapt dat de strijd bij ons nu voorlopig om de tweede plek gaat. Dat is de realiteit van dit moment", aldus Slot, die Lutsharel Geertruida bij de openingstreffer in de fout zag gaan. "Vorig seizoen maakten we veel minder persoonlijke fouten. Daar heb ik geen verklaring voor. Het is wel een vaststelling."
Tegengoals
Feyenoord kreeg opnieuw een doelpunt tegen uit een standaardsituatie. Tegen Atlético gebeurde dat twee keer. "Als ik nu cynisch zou zijn, zou ik zeggen dat het nu eentje minder is", aldus Slot, die Igor Paixão buiten de basisploeg hield. "De laatste wedstrijden is hij weinig bij kansen en doelpunten betrokken. Dan krijgt een keer een andere speler een kans. Nu was dat Luka Ivanusec."
Slot maakte PSV en trainer Peter Bosz de complimenten. "Met het puntenaantal van ons doe je normaal gesproken mee om de titel, maar PSV presteert momenteel iets heel bijzonders. Als je ziet dat ze ook bij Twente en bij ons winnen, is enige realiteitszin bij ons wel op z'n plaats. Als Peter zegt dat het alleen aan zijn goede spelers ligt, doet hij zichzelf tekort."
Meer uit Voetbal
NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.
5 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.
5 uur geledenNAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.
8 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.
17 uur geleden