Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Slot ziet na dramatische week veel teleurstelling in kleedkamer

Slot ziet na dramatische week veel teleurstelling in kleedkamer

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot trof na afloop van de verloren topper tegen PSV (1-2) aangeslagen spelers aan in de kleedkamer. "Ze waren niet alleen heel erg teleurgesteld, maar ook fysiek zaten ze er doorheen. Ze hebben er tot de laatste seconde alles aan gedaan nog een resultaat te behalen", zei hij in De Kuip.

Feyenoord verloor vier dagen eerder van Atlético Madrid (1-3) en werd daarmee uitgeschakeld in de Champions League. In de Eredivisie is de achterstand op PSV opgelopen tot 10 punten, waarmee Feyenoord een dramatische week beleeft.

"Ieder weldenkend mens snapt dat de strijd bij ons nu voorlopig om de tweede plek gaat. Dat is de realiteit van dit moment", aldus Slot, die Lutsharel Geertruida bij de openingstreffer in de fout zag gaan. "Vorig seizoen maakten we veel minder persoonlijke fouten. Daar heb ik geen verklaring voor. Het is wel een vaststelling."

Tegengoals

Feyenoord kreeg opnieuw een doelpunt tegen uit een standaardsituatie. Tegen Atlético gebeurde dat twee keer. "Als ik nu cynisch zou zijn, zou ik zeggen dat het nu eentje minder is", aldus Slot, die Igor Paixão buiten de basisploeg hield. "De laatste wedstrijden is hij weinig bij kansen en doelpunten betrokken. Dan krijgt een keer een andere speler een kans. Nu was dat Luka Ivanusec."

Slot maakte PSV en trainer Peter Bosz de complimenten. "Met het puntenaantal van ons doe je normaal gesproken mee om de titel, maar PSV presteert momenteel iets heel bijzonders. Als je ziet dat ze ook bij Twente en bij ons winnen, is enige realiteitszin bij ons wel op z'n plaats. Als Peter zegt dat het alleen aan zijn goede spelers ligt, doet hij zichzelf tekort."

Meer uit Voetbal

AZ verslaat Sparta Praag in achtste finales Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.

7 uur geleden
AZ verslaat Sparta Praag in achtste finales Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.

7 uur geleden
Bodø/Glimt blijft verrassen en klopt Sporting Portugal ruim

BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.

1 dag geleden
Titelhouder PSG verslaat Chelsea in Parijs met 5-2

PARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.

1 dag geleden
Valverde leidt Real Madrid met hattrick langs Manchester City

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.

1 dag geleden
Strafproces over dood Maradona pas half april heropend

SAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.

1 dag geleden
Arsenal ontsnapt bij Leverkusen na rake strafschop Havertz

LEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.

1 dag geleden