Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Slot ziet na dramatische week veel teleurstelling in kleedkamer

Slot ziet na dramatische week veel teleurstelling in kleedkamer

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot trof na afloop van de verloren topper tegen PSV (1-2) aangeslagen spelers aan in de kleedkamer. "Ze waren niet alleen heel erg teleurgesteld, maar ook fysiek zaten ze er doorheen. Ze hebben er tot de laatste seconde alles aan gedaan nog een resultaat te behalen", zei hij in De Kuip.

Feyenoord verloor vier dagen eerder van Atlético Madrid (1-3) en werd daarmee uitgeschakeld in de Champions League. In de Eredivisie is de achterstand op PSV opgelopen tot 10 punten, waarmee Feyenoord een dramatische week beleeft.

"Ieder weldenkend mens snapt dat de strijd bij ons nu voorlopig om de tweede plek gaat. Dat is de realiteit van dit moment", aldus Slot, die Lutsharel Geertruida bij de openingstreffer in de fout zag gaan. "Vorig seizoen maakten we veel minder persoonlijke fouten. Daar heb ik geen verklaring voor. Het is wel een vaststelling."

Tegengoals

Feyenoord kreeg opnieuw een doelpunt tegen uit een standaardsituatie. Tegen Atlético gebeurde dat twee keer. "Als ik nu cynisch zou zijn, zou ik zeggen dat het nu eentje minder is", aldus Slot, die Igor Paixão buiten de basisploeg hield. "De laatste wedstrijden is hij weinig bij kansen en doelpunten betrokken. Dan krijgt een keer een andere speler een kans. Nu was dat Luka Ivanusec."

Slot maakte PSV en trainer Peter Bosz de complimenten. "Met het puntenaantal van ons doe je normaal gesproken mee om de titel, maar PSV presteert momenteel iets heel bijzonders. Als je ziet dat ze ook bij Twente en bij ons winnen, is enige realiteitszin bij ons wel op z'n plaats. Als Peter zegt dat het alleen aan zijn goede spelers ligt, doet hij zichzelf tekort."

Meer uit Voetbal

Ajax wil tegen Qarabag 'heel graag van heel vervelende nul af'

BAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim ziet het duel van Ajax bij Qarabag FK woensdag als volgende kans om van de "heel vervelende nul" af te komen in de Champions League. "Daar willen we heel graag vanaf. Daarom gaan we morgen voor de winst spelen, maar we weten ook dat we tegen een ploeg spelen die al 7 punten heeft", zei Grim tijdens een persconferentie in het Azerbeidzjaanse Bakoe.

1 uur geleden
Gehavend Real Madrid onder druk voor duel met Manchester City

MADRID (ANP/RTR) - Zonder ten minste zeven basisspelers wacht Real Madrid-trainer Xabi Alonso woensdag een zware opdracht in de Champions League. Zijn ploeg neemt het in het eigen Bernabéu op tegen Manchester City, terwijl de druk op de coach toeneemt door de matige resultaten van de laatste weken in de competitie.

1 uur geleden
ArenA heeft aangifte gedaan na vuurwerk bij Ajax - FC Groningen

AMSTERDAM (ANP) - De Johan Cruijff ArenA heeft vrijdagavond aangifte gedaan na het grootschalige afsteken van vuurwerk in het thuisduel met FC Groningen. Ajax had die stap vrijdag al aangekondigd, maar laat dinsdag pas weten dat het ook daadwerkelijk is gebeurd. De aangifte gaat om onder meer huisvredebreuk, openlijke geweldpleging en brandstichting.

3 uur geleden
Ajax in ieder geval tot winterstop zonder spits Weghorst

AMSTERDAM (ANP) - Ajax moet het zeker tot de winterstop doen zonder spits Wout Weghorst. De 33-jarige international van het Nederlands elftal heeft zaterdag in het uitduel met Fortuna Sittard "forse schade" aan zijn enkelbanden opgelopen, melden de Amsterdammers. Weghorst werd al buiten de selectie gelaten voor het Champions League-duel met Qarabag FK van woensdag.

3 uur geleden
Iran en Egypte maken bezwaar tegen Pride-wedstrijd op WK voetbal

TEHERAN (ANP/DPA) - Iran en Egypte zijn er niet van gediend dat hun onderlinge duel op het WK voetbal volgend jaar in het teken staat van de lhbtqi+-gemeenschap. Volgens Iraanse media hebben de landen daartegen een protest ingediend.

3 uur geleden
Paris Saint-Germain mist zieke Dembélé tegen Athletic

PARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain neemt het woensdag in de Champions League tegen Athletic op zonder Ousmane Dembélé. De winnaar van de Gouden Schoen is sinds maandag ziek, zo meldt de Franse topclub. PSG staat tweede in de rangschikking met 12 punten uit vijf duels. Athletic staat 27e.

3 uur geleden
Müller blijft na missen Amerikaanse voetbaltitel bij Vancouver

VANCOUVER (ANP/DPA) - Thomas Müller voetbalt ook komend seizoen bij Vancouver Whitecaps. De Canadese club, die zaterdag de finale om de titel in de Major League Soccer (MLS) verloor van Inter Miami, meldt dat het de optie in het contract van de Duitse aanvaller heeft gelicht.

4 uur geleden