Slot ziet na dramatische week veel teleurstelling in kleedkamer
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot trof na afloop van de verloren topper tegen PSV (1-2) aangeslagen spelers aan in de kleedkamer. "Ze waren niet alleen heel erg teleurgesteld, maar ook fysiek zaten ze er doorheen. Ze hebben er tot de laatste seconde alles aan gedaan nog een resultaat te behalen", zei hij in De Kuip.
Feyenoord verloor vier dagen eerder van Atlético Madrid (1-3) en werd daarmee uitgeschakeld in de Champions League. In de Eredivisie is de achterstand op PSV opgelopen tot 10 punten, waarmee Feyenoord een dramatische week beleeft.
"Ieder weldenkend mens snapt dat de strijd bij ons nu voorlopig om de tweede plek gaat. Dat is de realiteit van dit moment", aldus Slot, die Lutsharel Geertruida bij de openingstreffer in de fout zag gaan. "Vorig seizoen maakten we veel minder persoonlijke fouten. Daar heb ik geen verklaring voor. Het is wel een vaststelling."
Tegengoals
Feyenoord kreeg opnieuw een doelpunt tegen uit een standaardsituatie. Tegen Atlético gebeurde dat twee keer. "Als ik nu cynisch zou zijn, zou ik zeggen dat het nu eentje minder is", aldus Slot, die Igor Paixão buiten de basisploeg hield. "De laatste wedstrijden is hij weinig bij kansen en doelpunten betrokken. Dan krijgt een keer een andere speler een kans. Nu was dat Luka Ivanusec."
Slot maakte PSV en trainer Peter Bosz de complimenten. "Met het puntenaantal van ons doe je normaal gesproken mee om de titel, maar PSV presteert momenteel iets heel bijzonders. Als je ziet dat ze ook bij Twente en bij ons winnen, is enige realiteitszin bij ons wel op z'n plaats. Als Peter zegt dat het alleen aan zijn goede spelers ligt, doet hij zichzelf tekort."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - De Johan Cruijff ArenA doet uiterlijk begin volgende week aangifte van onder meer huisvredebreuk, openlijke geweldpleging en brandstichting na het grootschalige afsteken van vuurwerk bij Ajax - FC Groningen afgelopen zondag. Er zijn na het bekijken van de beelden de afgelopen dagen tien tot vijftien verdachten geïdentificeerd, meldt Ajax aan het ANP. Het onderzoek loopt nog.
28 minuten geledenISTANBUL (ANP/AFP) - Het Openbaar Ministerie van Istanbul heeft opdracht gegeven om 46 mensen, onder wie 29 voetballers, te arresteren in het onderzoek naar het omvangrijke gokschandaal in Turkije. Van deze groep zijn er al 35 opgepakt, melden de aanklagers in een verklaring. 27 van de voetballers zouden hebben gegokt op wedstrijden van hun eigen team.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht moet het de komende maanden stellen zonder spits David Min en middenvelder Davy van den Berg. Min is dinsdag geopereerd aan een enkel en Van den Berg wacht maandag een ingreep vanwege aanhoudende knieklachten. Dat meldt de nummer 6 van de Eredivisie.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft op eigen veld punten laten liggen tegen West Ham. De ploeg van coach Rúben Amorim bleef tegen de nummer 18 van de Premier League steken op 1-1. Bij winst was zijn ploeg opgeklommen naar de vijfde plaats in de Premier League.
13 uur geledenARNHEM (ANP) - De Graafschap is dankzij een zege (1-2) bij Vitesse in Arnhem opgeklommen naar de derde plaats in de eerste divisie. De ploeg van trainer Marinus Dijkhuizen dankte de winst aan een doelpunt van aanvoerder Reuven Niemeijer kort voor tijd.
14 uur geledenZEIST (ANP) - Pascal Bosschaart is toegelaten tot de cursus Voetbalcoach 5 voor het seizoen 2026-2027. Het is de hoogste trainerscursus van de voetbalbond KNVB. De oud-voetballer van onder meer FC Utrecht, Feyenoord en ADO Den Haag, werd eerder gepasseerd voor de opleiding die, mits afgerond, de UEFA-PRO-licentie oplevert. Daarmee kan een coach als hoofdtrainer bij een club uit het betaalde voetbal aan de slag.
18 uur geledenFRANKFURT (ANP/DPA) - De veertien voetbalclubs uit de Bundesliga voor vrouwen gaan hun eigen competitie organiseren zonder betrokkenheid van de Duitse voetbalbond DFB. De Frauen Bundesliga FBL e.V. wordt op 10 december officieel opgericht in het stadion van Eintracht Frankfurt.
19 uur geleden