Slot ziet na dramatische week veel teleurstelling in kleedkamer
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot trof na afloop van de verloren topper tegen PSV (1-2) aangeslagen spelers aan in de kleedkamer. "Ze waren niet alleen heel erg teleurgesteld, maar ook fysiek zaten ze er doorheen. Ze hebben er tot de laatste seconde alles aan gedaan nog een resultaat te behalen", zei hij in De Kuip.
Feyenoord verloor vier dagen eerder van Atlético Madrid (1-3) en werd daarmee uitgeschakeld in de Champions League. In de Eredivisie is de achterstand op PSV opgelopen tot 10 punten, waarmee Feyenoord een dramatische week beleeft.
"Ieder weldenkend mens snapt dat de strijd bij ons nu voorlopig om de tweede plek gaat. Dat is de realiteit van dit moment", aldus Slot, die Lutsharel Geertruida bij de openingstreffer in de fout zag gaan. "Vorig seizoen maakten we veel minder persoonlijke fouten. Daar heb ik geen verklaring voor. Het is wel een vaststelling."
Tegengoals
Feyenoord kreeg opnieuw een doelpunt tegen uit een standaardsituatie. Tegen Atlético gebeurde dat twee keer. "Als ik nu cynisch zou zijn, zou ik zeggen dat het nu eentje minder is", aldus Slot, die Igor Paixão buiten de basisploeg hield. "De laatste wedstrijden is hij weinig bij kansen en doelpunten betrokken. Dan krijgt een keer een andere speler een kans. Nu was dat Luka Ivanusec."
Slot maakte PSV en trainer Peter Bosz de complimenten. "Met het puntenaantal van ons doe je normaal gesproken mee om de titel, maar PSV presteert momenteel iets heel bijzonders. Als je ziet dat ze ook bij Twente en bij ons winnen, is enige realiteitszin bij ons wel op z'n plaats. Als Peter zegt dat het alleen aan zijn goede spelers ligt, doet hij zichzelf tekort."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft woensdagavond in de thuiswedstrijd tegen Olympiakos volgens databureaus een wonder nodig voor een plek in de tussenronde van de Champions League. Trainer Fred Grim heeft ook gelezen dat het voor 92 procent zeker is dat zijn ploeg de laatste Europese wedstrijd van dit seizoen speelt. "Ik denk dat we er alles aan moeten doen om onze wedstrijd te winnen", zei hij op een persconferentie. "Daarna zien we het wel."
12 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz verwacht dat Bayern München woensdag met de sterkst mogelijke ploeg aan het uitduel met PSV in de Champions League begint. "Een topploeg verliest niet twee keer achter elkaar", zei hij op een persconferentie in Eindhoven. "En zij zijn ook niet van de cadeautjes. Ze willen altijd winnen. Daar houd ik wel van."
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Paul Wanner heeft nog niet besloten dat hij met Oostenrijk naar het WK wil. "Daar heb ik nog geen beslissing over genomen", zei hij op een persconferentie, een dag voor het thuisduel van PSV met zijn oude club Bayern München in de Champions League. "Ik focus me nu alleen op PSV."
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis staat weer op het trainingsveld bij Ajax. Hij liet zich dinsdag zien tijdens de laatste oefensessie voor het thuisduel van woensdag met het Griekse Olympiakos in de Champions League.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine zijn woensdag mogelijk inzetbaar tijdens de thuiswedstrijd van PSV tegen Bayern München in de Champions League. "Ik hoop dat ze zo kunnen trainen", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Dan gaan we na de training even met elkaar zitten en nemen we een beslissing."
3 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.
1 dag geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.
1 dag geleden