Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Slot ziet Feyenoord veel goed doen maar weer van Ajax verliezen

Slot ziet Feyenoord veel goed doen maar weer van Ajax verliezen

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot zag Feyenoord veel goed doen in het uitduel met Ajax. Maar toch stond hij uiteindelijk met lege handen in de Johan Cruijff ArenA. Hij verklaarde de nederlaag (3-2) met twee belangrijke momenten, waarbij doelman Ofir Marciano en spits Cyriel Dessers er niet goed uitzagen.

Dessers ging in de slotfase van de eerste helft bij een voorsprong van 1-2 voor eigen succes. "Ik snap dat hij zijn actie wil afmaken", zei Slot. "Hij heeft ook niet het overzicht dat ik vanaf de bank heb. Maar als hij de bal breed legt op Jens Toornstra, dan staat het denk ik 1-3."

Doelman Marciano, de vervanger van de geblesseerde Justin Bijlow, ging in de fout bij de 2-2 van Dusan Tadic. "Laat ik vooropstellen dat Tadic die vrije trap geweldig raakt", zei Slot. "Maar hij staat geloof ik 5 meter van de achterlijn als hij die bal trapt. Marciano heeft ook goede wedstrijden voor ons gespeeld. Maar Justin Bijlow is de nummer 1 van Nederland. Wij waren afgelopen zomer niet in de situatie om een nagenoeg gelijkwaardige vervanger aan te trekken."

"Dit was geen doorsnee Klassieker", zei Slot na de zesde nederlaag op rij van Feyenoord tegen Ajax. "We hebben ze vooral in de eerste helft erg onder druk gezet. Ajax speelde ook niet zo als de mensen hier gewend zijn. Dat kwam ook door ons. Maar in de tweede helft zetten ze er met Brian Brobbey nog een goede spits bij. Dan wordt het steeds lastiger. Je hoopt dan op een paar mooie reddingen van onze doelman. Die kan ons dan in de race houden. Maar helaas werd de druk te groot."

Meer uit Voetbal

Afrikaanse voetbalbond: Afrika Cup in de toekomst elke vier jaar

RABAT (ANP/RTR) - De Afrika Cup wordt in de toekomst elke vier jaar gespeeld, in plaats van elke twee jaar. Dat maakte de Afrikaanse voetbalbond een dag voor de start van het toernooi bekend.

1 uur geleden
FC Twente-trainer Van den Brom 'met vertrouwen' naar De Kuip

ENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente ziet de uitwedstrijd van zondag tegen Feyenoord met vertrouwen tegemoet. "We hebben de afgelopen wedstrijden steeds meer een FC Twente gezien dat speelt zoals we willen spelen. Dat willen we zondag bevestigen. Ons spel kan in bepaalde fases beter, maar de laatste duels geven ons vertrouwen. Feyenoord - FC Twente is een wedstrijd om naar uit te kijken", zegt hij op de website van FC Twente.

1 uur geleden
Barcelona-spits Lewandowski keert terug van hamstringblessure

BARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona-spits Robert Lewandowski is hersteld van zijn hamstringblessure en keert terug in de selectie van de Spaanse kampioen. Dat zei Barcelona-coach Hansi Flick op een persconferentie, een dag voor de ontmoeting met Villarreal in de Spaanse competitie. Lewandowski (37) miste de laatste twee wedstrijden vanwege hamstringklachten.

2 uur geleden
Marokko-aanvoerder Hakimi op tijd hersteld voor Afrika Cup

RABAT (ANP/RTR) - Achraf Hakimi is op tijd hersteld van zijn enkelblessure om te spelen in de Afrika Cup. Dat zei de 27-jarige verdediger op een persconferentie voorafgaand aan het toernooi.

2 uur geleden
Dortmund viert 116e verjaardag met winst op Mönchengladbach

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zijn 116e verjaardag gevierd met een overwinning in de Bundesliga. De jarige club versloeg Borussia Mönchengladbach met 2-0 en nam door de zege voorlopig de tweede plaats in achter koploper Bayern München.

18 uur geleden
Immobile schiet Bologna naar finale Italiaanse Supercup

RIYAD (ANP) - Bologna heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. De ploeg van trainer Vincenzo Italiano won in de halve finale van het bekertoernooi in Riyad in Saudi-Arabië van Internazionale. De stand na de reguliere speeltijd was 1-1, waarna Bologna de beslissende strafschoppen beter nam. Napoli, dat donderdag won van AC Milan in de andere halve finale, is komende maandag de tegenstander in de finale.

18 uur geleden
Koploper ADO lijdt nederlaag en ziet winnend Cambuur naderen

LEEUWARDEN/DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft zijn tweede nederlaag van dit seizoen geleden. De koploper van de eerste divisie liet zich in eigen huis verrassen door Jong PSV, dat won met 2-1. Spits Robin van Duiven maakte vijf minuten voor tijd de winnende goal voor de beloftenploeg uit Eindhoven.

18 uur geleden