Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Slot ziet Feyenoord veel goed doen maar weer van Ajax verliezen

Slot ziet Feyenoord veel goed doen maar weer van Ajax verliezen

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot zag Feyenoord veel goed doen in het uitduel met Ajax. Maar toch stond hij uiteindelijk met lege handen in de Johan Cruijff ArenA. Hij verklaarde de nederlaag (3-2) met twee belangrijke momenten, waarbij doelman Ofir Marciano en spits Cyriel Dessers er niet goed uitzagen.

Dessers ging in de slotfase van de eerste helft bij een voorsprong van 1-2 voor eigen succes. "Ik snap dat hij zijn actie wil afmaken", zei Slot. "Hij heeft ook niet het overzicht dat ik vanaf de bank heb. Maar als hij de bal breed legt op Jens Toornstra, dan staat het denk ik 1-3."

Doelman Marciano, de vervanger van de geblesseerde Justin Bijlow, ging in de fout bij de 2-2 van Dusan Tadic. "Laat ik vooropstellen dat Tadic die vrije trap geweldig raakt", zei Slot. "Maar hij staat geloof ik 5 meter van de achterlijn als hij die bal trapt. Marciano heeft ook goede wedstrijden voor ons gespeeld. Maar Justin Bijlow is de nummer 1 van Nederland. Wij waren afgelopen zomer niet in de situatie om een nagenoeg gelijkwaardige vervanger aan te trekken."

"Dit was geen doorsnee Klassieker", zei Slot na de zesde nederlaag op rij van Feyenoord tegen Ajax. "We hebben ze vooral in de eerste helft erg onder druk gezet. Ajax speelde ook niet zo als de mensen hier gewend zijn. Dat kwam ook door ons. Maar in de tweede helft zetten ze er met Brian Brobbey nog een goede spits bij. Dan wordt het steeds lastiger. Je hoopt dan op een paar mooie reddingen van onze doelman. Die kan ons dan in de race houden. Maar helaas werd de druk te groot."

Meer uit Voetbal

Klaassen ziet Ajax 'collectief falen' tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.

6 uur geleden
Arbeloa in eerste duel als Real-coach uitgeschakeld door Albacete

ALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.

7 uur geleden
Fortuna Sittard ziet Fosso vertrekken naar Sturm Graz

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.

7 uur geleden
PSV na eenvoudige zege tegen FC Den Bosch naar kwartfinale beker

DEN BOSCH (ANP) - PSV heeft met een 4-1-overwinning tegen FC Den Bosch de kwartfinale van de KNVB-beker bereikt. De kampioen van Nederland kwam in Stadion De Vliert geen moment in de problemen tegen de huidige nummer 7 van de eerste divisie.

7 uur geleden
Napoli speelt tegen Parma voor de derde keer op rij gelijk

NAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Serie A. De regerend kampioen kwam in Napels niet verder dan 0-0 tegen Parma. Vorige week speelde de nummer 3 van Italië gelijk tegen Hellas Verona (2-2) en Internazionale (2-2).

9 uur geleden
Senegal ten koste van Egypte naar finale Afrika Cup

TANGER (ANP) - Senegal staat zondag in de finale van de Afrika Cup. De 'Leeuwen van Teranga' wonnen woensdag in Tanger in de halve finale met 1-0 van Egypte. Senegal speelt in de eindstrijd tegen de winnaar van de wedstrijd tussen gastland Marokko en Nigeria. Die twee landen spelen woensdagavond tegen elkaar in Rabat.

10 uur geleden
Ajax zonder Baas maar met Sutalo en Wijndal tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Youri Baas mist de uitwedstrijd van Ajax tegen AZ in de achtste finale van de KNVB-beker. De verdediger is niet fit en ontbreekt in de selectie van de bezoekers uit Amsterdam.

10 uur geleden