Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Slot ziet duel in eindfase eindelijk kant van Feyenoord op vallen

Slot ziet duel in eindfase eindelijk kant van Feyenoord op vallen

ROTTERDAM (ANP) - Arne Slot was allesbehalve tevreden over het spel van Feyenoord tegen FC Volendam (3-1). De trainer van de Rotterdammers was wel blij dat het in de eindfase van een wedstrijd eindelijk een keer de goede kant op viel voor zijn elftal.

"Dit seizoen is het constant zo dat als we die treffer nodig hebben en er dicht bij zijn, dat die dan niet valt. Dat gebeurde tegen Lazio in de Champions League en zondag tegen PSV miste Mats Wieffer een enorme kans", sprak Slot tegen ESPN. "Vorig seizoen sloegen we wel vaak toe op die momenten. Daarom werd een goed seizoen ook een superseizoen."

Santiago Giménez kopte Feyenoord in de 94e minuut op voorsprong tegen Volendam en daarna scoorde ook Igor Paixão nog. "Ik vond niet dat Giménez daarvoor nu de beste 93 minuten uit zijn loopbaan speelde", aldus Slot met een lach. "Maar hoe slecht hij ook speelt, hem laat je altijd staan. We creëerden weinig kansen in een hele matige wedstrijd. Des te knapper is het dat we dan toch nog scoren."

Slot vindt niet dat zijn elftal hard toe is aan de winterstop. "In december spelen veel teams niet hun beste voetbal, maar gaat het vooral om resultaten behalen. Woensdag staat er tegen Celtic misschien niet zoveel meer op het spel, maar we willen op een waardige manier afscheid nemen van de Champions League."

Meer uit Voetbal

Bondscoach Gattuso 'helemaal leeg' na mislopen WK met Italië

ZENICA (ANP/BELGA) - De Italiaanse bondscoach Gennaro Gattuso is "helemaal leeg" nadat zijn land voor de derde keer op rij het WK voetbal is misgelopen. "Dit doet pijn. Mijn spelers hebben er alles aan gedaan. We hadden deze kwalificatie zo hard nodig. Voor onszelf, onze families, het Italiaanse voetbal en het hele land", zei de oud-international na de nederlaag via strafschoppen tegen Bosnië en Herzegovina. De stand na de reguliere speeltijd en verlenging was 1-1.

3 uur geleden
Irak ten koste van Bolivia als 48e en laatste naar WK voetbal

MONTERREY (ANP) - Irak heeft zich met een 2-1-zege op Bolivia als 48e en laatste land geplaatst voor het WK voetbal van komende zomer. Het duel in het Mexicaanse Monterrey was de laatste play-off voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

3 uur geleden
DR Congo na 52 jaar weer naar WK voetbal na zege op Jamaica

GUADALAJARA (ANP) - De Democratische Republiek Congo heeft zich voor de tweede keer in de geschiedenis geplaatst voor het WK voetbal. Het nationale elftal van het land won in het Mexicaanse Guadalajara de finale van de intercontinentale play-offs na verlenging met 1-0 van Jamaica.

8 uur geleden
Turkije na 24 jaar weer naar WK voetbal na zege op Kosovo

PRISHTINA (ANP) - Turkije heeft zich voor het eerst sinds 2002 weer geplaatst voor het WK voetbal. In de finale van de play-offs waren de Turken met 1-0 te sterk voor thuisploeg Kosovo.

12 uur geleden
Oranje speelt na vroege rode kaart Dumfries gelijk tegen Ecuador

EINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal is er in een oefenwedstrijd niet in geslaagd te winnen van Ecuador. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal in het Philips Stadion met 1-1 gelijkspelen. Nederland speelde een groot deel van de wedstrijd met een man minder na een rode kaart voor Denzel Dumfries.

12 uur geleden
Zweden speelt tegen Oranje op WK voetbal na play-offzege op Polen

SOLNA (ANP) - Het Nederlands elftal speelt komende zomer zijn tweede wedstrijd op het WK voetbal tegen Zweden. De ploeg van bondscoach Graham Potter verzekerde zich in Solna van een ticket voor de eindronde door met 3-2 te winnen van Polen in de finale van de play-offs.

12 uur geleden
Oranje tegen Ecuador al snel verder met tien man na rood Dumfries

EINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal moet een groot deel van de oefenwedstrijd tegen Ecuador met een man minder spelen. Rechtervleugelverdediger Denzel Dumfries kreeg in de twaalfde minuut een rode kaart toen hij de doorgebroken Gonzalo Plata naar beneden trok.

13 uur geleden