Slot ziet duel in eindfase eindelijk kant van Feyenoord op vallen
ROTTERDAM (ANP) - Arne Slot was allesbehalve tevreden over het spel van Feyenoord tegen FC Volendam (3-1). De trainer van de Rotterdammers was wel blij dat het in de eindfase van een wedstrijd eindelijk een keer de goede kant op viel voor zijn elftal.
"Dit seizoen is het constant zo dat als we die treffer nodig hebben en er dicht bij zijn, dat die dan niet valt. Dat gebeurde tegen Lazio in de Champions League en zondag tegen PSV miste Mats Wieffer een enorme kans", sprak Slot tegen ESPN. "Vorig seizoen sloegen we wel vaak toe op die momenten. Daarom werd een goed seizoen ook een superseizoen."
Santiago Giménez kopte Feyenoord in de 94e minuut op voorsprong tegen Volendam en daarna scoorde ook Igor Paixão nog. "Ik vond niet dat Giménez daarvoor nu de beste 93 minuten uit zijn loopbaan speelde", aldus Slot met een lach. "Maar hoe slecht hij ook speelt, hem laat je altijd staan. We creëerden weinig kansen in een hele matige wedstrijd. Des te knapper is het dat we dan toch nog scoren."
Slot vindt niet dat zijn elftal hard toe is aan de winterstop. "In december spelen veel teams niet hun beste voetbal, maar gaat het vooral om resultaten behalen. Woensdag staat er tegen Celtic misschien niet zoveel meer op het spel, maar we willen op een waardige manier afscheid nemen van de Champions League."
Meer uit Voetbal
PORTO (ANP) - Trainer Francesco Farioli staat met FC Porto in de kwartfinale van de Europa League. Hij won met zijn ploeg ook het thuisduel met VfB Stuttgart (2-0) , na een zege vorige week in Duitsland. William Gomes en Victor Froholdt maakten de doelpunten voor de thuisploeg, waar de Nederlander Pablo Rosario een basisplaats had.
9 uur geledenPRAAG (ANP) - Sven Mijnans was trots op AZ na de gewonnen uitwedstrijd tegen Sparta Praag (0-4) in de achtste finale van de Conference League. "Ik denk dat we het gewoon heel goed hebben gedaan", zei de aanvoerder van de club uit Alkmaar.
9 uur geledenPRAAG (ANP) - AZ staat in de kwartfinale van de Conference League. De club was in de uitwedstrijd veel te sterk voor Sparta Praag (0-4), na een mager uitgevallen zege vorige week in Alkmaar (2-1).
9 uur geledenFREIBURG (ANP) - SC Freiburg heeft zich geplaatst voor de kwartfinale van de Europa League na een 5-1-thuisoverwinning op KRC Genk. Celta de Vigo heeft zich ook bij de laatste acht gevoegd door met 2-0 te winnen op bezoek bij Olympique Lyon. In de kwartfinale treffen Freiburg en Celta de Vigo elkaar.
10 uur geledenTEHERAN (ANP/AFP) - De Iraanse voetbalsters hebben in Iran een heldenonthaal gekregen na hun terugkeer uit Australië. Op een centraal plein in Teheran werd het team gehuldigd voor duizenden toeschouwers. "Het is duidelijk dat deze sporters loyaal zijn aan hun thuisland, de vlag, de leider en de revolutie", zei voorzitter van de Iraanse voetbalbond Mehdi Taj terwijl hij naast de speelsters op een podium stond. Op een groot reclamebord op het plein was de selectie te zien met de tekst "mijn keuze, mijn thuisland".
10 uur geledenPRAAG (ANP) - Aanvaller Ro-Zangelo Daal begint om 21.00 uur met AZ aan het uitduel met Sparta Praag in de achtste finales van de Conference League. De vleugelaanvaller viel zondag tijdens het thuisduel met Heracles Almelo geblesseerd uit, maar is op tijd hersteld.
11 uur geledenZÜRICH (ANP) - Elk team in een vrouwencompetitie van de FIFA is voortaan verplicht om ten minste één vrouwelijke hoofd- of assistent-coach in dienst te hebben. Dit maakt deel uit van een reeks nieuwe regels van de wereldvoetbalbond, gericht op het vergroten van het aantal vrouwen dat op het hoogste niveau als coach actief is.
12 uur geleden