Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Slot ziet duel in eindfase eindelijk kant van Feyenoord op vallen

Slot ziet duel in eindfase eindelijk kant van Feyenoord op vallen

ROTTERDAM (ANP) - Arne Slot was allesbehalve tevreden over het spel van Feyenoord tegen FC Volendam (3-1). De trainer van de Rotterdammers was wel blij dat het in de eindfase van een wedstrijd eindelijk een keer de goede kant op viel voor zijn elftal.

"Dit seizoen is het constant zo dat als we die treffer nodig hebben en er dicht bij zijn, dat die dan niet valt. Dat gebeurde tegen Lazio in de Champions League en zondag tegen PSV miste Mats Wieffer een enorme kans", sprak Slot tegen ESPN. "Vorig seizoen sloegen we wel vaak toe op die momenten. Daarom werd een goed seizoen ook een superseizoen."

Santiago Giménez kopte Feyenoord in de 94e minuut op voorsprong tegen Volendam en daarna scoorde ook Igor Paixão nog. "Ik vond niet dat Giménez daarvoor nu de beste 93 minuten uit zijn loopbaan speelde", aldus Slot met een lach. "Maar hoe slecht hij ook speelt, hem laat je altijd staan. We creëerden weinig kansen in een hele matige wedstrijd. Des te knapper is het dat we dan toch nog scoren."

Slot vindt niet dat zijn elftal hard toe is aan de winterstop. "In december spelen veel teams niet hun beste voetbal, maar gaat het vooral om resultaten behalen. Woensdag staat er tegen Celtic misschien niet zoveel meer op het spel, maar we willen op een waardige manier afscheid nemen van de Champions League."

Meer uit Voetbal

Van Gaal weet niet of hij adviseur van Ajax blijft

AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal weet niet of hij adviseur van Ajax blijft. "Ik moet nog zien of ik die eer krijg", zei hij bij het televisieprogramma Pauw & De Wit.

6 uur geleden
Van Persie vreest voor zware knieblessure bij zoon Shaqueel

SEVILLA (ANP) - Feyenoord kan vermoedelijk lange tijd niet beschikken over Shaqueel van Persie. De 19-jarige spits viel donderdag in het uitduel met Real Betis in de Europa League (2-1) uit met een knieblessure. Van Persie werd met een brancard van het veld gedragen.

6 uur geleden
Lyon eindigt bovenaan in hoofdtoernooi van Europa League

LYON (ANP) - Ruben Kluivert is met Olympique Lyon bovenaan in het hoofdtoernooi van de Europa League geëindigd. De verdediger won met zijn ploeg ook het thuisduel met PAOK (4-2). Olympique Lyon pakte in acht duels 21 punten, net als Aston Villa dat een slechter doelsaldo heeft.

8 uur geleden
Nederland is plek met recht op twee deelnemers aan CL kwijt

ZEIST (ANP) - Nederland is de zesde plaats op de coëfficiëntenranglijst van de UEFA kwijtgeraakt. De deelnemers aan de Champions League en de Europa League verdienden op woensdag en donderdag zo weinig punten, dat Portugal de plek die recht geeft op twee rechtstreekse plaatsen in de Champions League heeft overgenomen. Als Nederland de plek niet herovert, mag in het seizoen 2027/2028 nog maar één club direct in de competitiefase van het belangrijkste Europese clubtoernooi uitkomen.

8 uur geleden
Go Ahead neemt met gelijkspel tegen Braga afscheid van Europa

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft met een 0-0-gelijkspel tegen SC Braga uit Portugal afscheid genomen van de Europa League. Voorafgaand aan de wedstrijd maakte de ploeg uit Deventer nog een theoretische kans op het behalen van de tussenronde, maar daarvoor moest het in ieder geval zelf winnen. Go Ahead is uitgeschakeld en komt dit seizoen Europees niet meer in actie.

8 uur geleden
Feyenoord verliest bij Real Betis en is klaar in Europa

SEVILLA (ANP) - Feyenoord is er niet in geslaagd zich te plaatsen voor de tussenronde van de Europa League. Het elftal van trainer Robin van Persie leed bij Real Betis de zesde nederlaag in acht wedstrijden in het hoofdtoernooi: 2-1. Feyenoord eindigde met 6 punten ruim buiten de top 24 van de ranglijst.

8 uur geleden
FC Utrecht met een nederlaag bij Celtic uit Europa League

GLASGOW (ANP) - Ron Jans beleeft weinig plezier van zijn laatste maanden als trainer. De coach zag FC Utrecht met een kansloze nederlaag tegen Celtic (4-2) afscheid nemen van de Europa League.

8 uur geleden