Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Slot ziet duel in eindfase eindelijk kant van Feyenoord op vallen

Slot ziet duel in eindfase eindelijk kant van Feyenoord op vallen

ROTTERDAM (ANP) - Arne Slot was allesbehalve tevreden over het spel van Feyenoord tegen FC Volendam (3-1). De trainer van de Rotterdammers was wel blij dat het in de eindfase van een wedstrijd eindelijk een keer de goede kant op viel voor zijn elftal.

"Dit seizoen is het constant zo dat als we die treffer nodig hebben en er dicht bij zijn, dat die dan niet valt. Dat gebeurde tegen Lazio in de Champions League en zondag tegen PSV miste Mats Wieffer een enorme kans", sprak Slot tegen ESPN. "Vorig seizoen sloegen we wel vaak toe op die momenten. Daarom werd een goed seizoen ook een superseizoen."

Santiago Giménez kopte Feyenoord in de 94e minuut op voorsprong tegen Volendam en daarna scoorde ook Igor Paixão nog. "Ik vond niet dat Giménez daarvoor nu de beste 93 minuten uit zijn loopbaan speelde", aldus Slot met een lach. "Maar hoe slecht hij ook speelt, hem laat je altijd staan. We creëerden weinig kansen in een hele matige wedstrijd. Des te knapper is het dat we dan toch nog scoren."

Slot vindt niet dat zijn elftal hard toe is aan de winterstop. "In december spelen veel teams niet hun beste voetbal, maar gaat het vooral om resultaten behalen. Woensdag staat er tegen Celtic misschien niet zoveel meer op het spel, maar we willen op een waardige manier afscheid nemen van de Champions League."

Meer uit Voetbal

Galatasaray: Lang mist oefenduel van Oranje met Noorwegen

ZEIST (ANP) - Noa Lang mist vrijdag het oefenduel van het Nederlands elftal tegen Noorwegen. Dat meldt zijn club Galatasaray in een verklaring. Mogelijk is de vleugelaanvaller volgende week dinsdag wel inzetbaar voor de vriendschappelijke interland tegen Ecuador.

6 uur geleden
Oranjefans plannen eerbetoon aan Cruijff in oefenduel met Noren

ZEIST (ANP) - Supporters van het Nederlands elftal brengen vrijdag tijdens de oefeninterland tegen Noorwegen een eerbetoon aan Johan Cruijff. Ze zijn volgens de KNVB van plan om in de veertiende minuut te gaan staan. Vervolgens is het de bedoeling dat er een groot applaus klinkt in de Johan Cruijff ArenA.

8 uur geleden
Verdediger Botman succesvol geopereerd aan blessure in gezicht

NEWCASTLE (ANP) - Sven Botman is succesvol geopereerd aan een blessure in zijn gezicht. Dat meldt zijn club Newcastle United maandag. De Nederlandse verdediger werd zondag tijdens de wedstrijd tegen Sunderland gewisseld vanwege het protocol voor hoofdblessures. De club verwacht dat Botman "de laatste weken van het seizoen" weer beschikbaar is.

8 uur geleden
Bondscoach Koeman rekent niet op geblesseerde Depay

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman rekent niet op Memphis Depay voor de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. "Hij heeft een scan laten maken en daar is de uitslag nog niet van bekend", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar het ziet er niet goed uit. Als hij toch beschikbaar is, dan vliegt hij later onze kant op."

9 uur geleden
Sevilla neemt afscheid van trainer Almeyda

SEVILLA (ANP) - Sevilla heeft afscheid genomen van trainer Matías Almeyda. De Spaanse club, zevenvoudig winnaar van de Europa League, staat na de 2-0-thuisnederlaag tegen Valencia van afgelopen zaterdag op de vijftiende plaats in La Liga met 31 punten. Dat zijn er slechts 3 meer dan Mallorca dat op een degradatieplek staat.

10 uur geleden
Van Gaal blijft ook nieuwe leiding van Ajax adviseren

AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal blijft Ajax adviseren. Dat is volgens de club uit Amsterdam het resultaat van een gesprek van de oud-trainer met Lesley Bamberger en Edo Ophof, de voorzitter en technische man van de nieuwe raad van commissarissen.

12 uur geleden
Middenvelder Nmecha mist interlands van Duitsland door blessure

DORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).

14 uur geleden