Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Slot wil zich als trainer nu weer volledig op het voetbal richten

Slot wil zich als trainer nu weer volledig op het voetbal richten

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot wil zich vanaf nu weer volledig op het voetbal richten. Dat zei hij vrijdag tijdens een persconferentie in aanloop naar het competitieduel van zondag met RKC Waalwijk, waar hij meerdere vragen kreeg over de woensdag tijdelijk gestaakte wedstrijd tegen Ajax. Ajax-middenvelder Davy Klaassen liep in De Kuip een hoofdwond op toen een voorwerp dat uit het publiek werd gegooid hem trof.

"Op het moment dat het over de wedstrijd gaat en het heeft invloed op de wedstrijd zoals afgelopen woensdag, vind ik dat ik mezelf heel duidelijk moet uitspreken. Dat heb ik ook gedaan. Ik heb van vrij veel mensen gehoord dat ik dat niet duidelijker had kunnen doen", aldus Slot. "Alle dingen die nu gebeuren, daar zijn andere mensen voor om woordvoerder voor te zijn. Wij willen ons met de staf en spelers heel graag richten op RKC en hopen op de steun van de supporters die we al een heel jaar lang voelen. Maar dan wel op de juiste manier, maar dat spreekt voor zich."

Feyenoord laat, na het incident tegen Ajax, enkele vakken leeg tijdens de thuiswedstrijd tegen AS Roma in de kwartfinale van de Europa League. Slot: "De club is ontzettend druk met de dingen die moeten gebeuren. Je geeft zelf al een voorbeeld van lege vakken. Dat is ongetwijfeld een goede keuze, maar dat wordt buiten mij om besloten. Daar zou ik het graag bij laten, tenzij ik hetzelfde nog een keer moet herhalen wat ik woensdag heb gezegd."

Het incident van woensdag stond niet op zich. Het gaat de laatste jaren vaker mis in voetbalstadions. "Ik denk dat er voor iedereen een grens is. Die grens is er niet alleen in het stadion, maar die is er ook buiten het veld", zei Slot. "Je zult ontzettend graag willen dat we de samenleving tien of vijftien jaar terug kunnen spoelen, als het gaat om hoe we met elkaar omgaan. Maar dat is helaas niet mogelijk. Ik denk dat we er met z'n allen een rol in hebben om de wereld weer wat aangenamer te maken met elkaar. Maar het is overduidelijk dat de voetbalwereld constant gebruikt wordt als voorbeeldfunctie. Dan is het heel mooi om te horen dat er nu niets meer gegooid mag worden. Ik ga mijn dochter van zestien nu met heel veel plezier naar elk festival sturen, want daar zal het dan niet anders zijn. Of zal het alleen voor het voetbal gelden?", besloot de coach met een lach.

Meer uit Voetbal

Go Ahead Eagles neemt met zege afstand van onderste plaatsen

ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.

1 uur geleden
Verdediger Timber kopt Arsenal naar zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Jurriƫn Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.

2 uur geleden
FC Utrecht kan dankzij zege op AZ weer juichen in Galgenwaard

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).

4 uur geleden
Feyenoord stelt Van Persie teleur: terecht verloren bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.

5 uur geleden
United wint van Palace en klimt naar derde plaats

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.

6 uur geleden
FC Groningen verliest tegen FC Volendam voor zesde keer op rij

VOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.

6 uur geleden
Feyenoord verliest bij Twente, maar blijft tweede in Eredivisie

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.

6 uur geleden