Slot wil geen conclusies trekken uit ranglijst Champions League
LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-coach Arne Slot wil niet te veel conclusies trekken uit de succesvolle reeks van zijn ploeg in de Champions League. Liverpool voert de ranglijst na zes speelrondes aan met 18 punten en neemt het dinsdag op tegen het Franse Lille, dat achtste staat met 13 punten. "Je kunt niet deze ranglijst bekijken en concluderen wie de beste is. We hebben niet tegen dezelfde teams gespeeld", zei Slot.
De trainer van de koploper uit de Premier League vond ook dat het goed presterende Lille geen verrassing is. De Franse ploeg had wel indruk op hem gemaakt. "Ze hebben geen geluk met de loting gehad, maar hebben elk punt verdiend. Ze speelden gelijk tegen Juventus en versloegen Atlético Madrid en Real Madrid. Nu treffen ze ons en dan spelen ze nog tegen mijn oude club Feyenoord."
Slot mist Diogo Jota en Joe Gomez nog tegen Lille. Na het duel met de Franse ploeg speelt Liverpool nog in Eindhoven tegen PSV.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord krijgt De Kuip in eigen handen. De Rotterdamse voetbalclub, Stadion Feijenoord en de Vereniging Aandeelhouders Stadion Feijenoord (VASF) hebben daar overeenstemming over bereikt. Dat heeft Feyenoord op de website bekendgemaakt.
9 minuten geledenMONTEVIDEO (ANP) - Memphis Depay wacht nog altijd op zijn rentree bij Corinthians. De geblesseerde topscorer aller tijden van Oranje ontbrak vrijdag in de selectie van zijn Braziliaanse club tijdens het 1-1-gelijkspel bij het Uruguayaanse Peñarol in de Copa Libertadores.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de finales van de play-offs om Europees voetbal bereikt en het pensioen van vertrekkend trainer Ron Jans nog met een wedstrijd uitgesteld. FC Utrecht won in de Galgenwaard met 3-2 van sc Heerenveen en neemt het zondag op tegen Ajax. De Amsterdammers wonnen eerder op de avond met 2-0 van FC Groningen.
12 uur geledenGENT/MECHELEN (ANP/Belga) - Club Brugge is voor de twintigste keer kampioen van België geworden. De ploeg van trainer Ivan Leko en de Nederlanders Dani van den Heuvel en Bjorn Meijer speelde met 2-2 gelijk bij KV Mechelen. Door het gelijkspel van Union bij AA Gent (0-0) kan de ploeg de koploper uit Brugge niet meer inhalen in de laatste speelronde.
12 uur geledenRIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met zijn club Al-Nassr kampioen geworden in de Saudi Pro League. De club uit hoofdstad Riyad won de laatste competitiewedstrijd met 4-1 van Damac en bleef daarmee Al-Hilal voor op de ranglijst.
12 uur geledenOSLO (ANP) - Noorwegen gaat met oud-Feyenoorders Fredrik Aursnes en Marcus Holmgren Pedersen naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Samen met topspelers Erling Haaland (Manchester City) en Martin Ødegaard (Arsenal) maken zij deel uit van de 26-koppige selectie van de Noorse bondscoach Stale Solbakken. Het land maakt zich op voor het eerste wereldkampioenschap voetbal sinds 1998.
13 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Ajax mag na een 2-0-overwinning tegen FC Groningen nog steeds hopen op Europees voetbal. De nummer 5 van de Eredivisie staat zondag in de finale van de play-offs om de voorrondes van de Conference League. Dan kunnen de Amsterdammers tegen de winnaar van FC Utrecht - sc Heerenveen voorkomen dat de club zich voor het eerst sinds 1965 niet kwalificeert voor Europees voetbal.
14 uur geleden