Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Slot: Wieffer was veel te kritisch op zijn eigen spel

Slot: Wieffer was veel te kritisch op zijn eigen spel

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot van Feyenoord vindt dat Mats Wieffer na het duel van vorige week met Fortuna Sittard (0-0) te kritisch over zijn eigen spel was. "Ik vind het goed als spelers kritisch op zichzelf zijn", zei hij. "Maar je kan ook overdrijven. Hij was extreem kritisch. Dat is niet handig. Nu hoor je al mensen zeggen dat hij uit vorm is. Na twee duels al."

Wieffer haalde niet zijn niveau in het verloren duel met PSV (0-1) om de Johan Cruijff Schaal. Hij stelde vorige week ook teleur in de eerste helft van het duel met Fortuna Sittard (0-0). "Het loopt gewoon niet", zei hij na het gelijkspel tegen de club uit Limburg. "Ik val over de bal heen, dat soort dingetjes. Dat is gewoon niet goed. Ik weet niet waar het aan ligt, maar het is de eerste anderhalve wedstrijd niet goed genoeg. Ik verloor ook veel te vaak de bal. In de tweede helft ging het gelukkig iets beter."

"Ik loop al wat langer mee in de voetballerij en weet hoe het gaat", zei Slot. "De eerste zes weken zal ieder balverlies van Wieffer worden geturfd. Daar ligt nu bij mensen de nadruk op. Dat wordt uitvergroot. Ik vond hem in de tweede helft tegen Fortuna alweer heel behoorlijk spelen. Hij moet de mensen niet te veel munitie geven met zijn kritiek."

Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal heeft Wieffer opgenomen in zijn voorlopige selectie voor de komende duels met Griekenland en Ierland in de EK-kwalificatie, net als de Feyenoorders Lutsharel Geertruida, Quilindschy Hartman en Justin Bijlow. "Dat is een mooi compliment voor Feyenoord en onze jeugdopleiding", zei Slot. "Want als ik me niet vergis, heeft ook Ian Maatsen in de jeugd van Feyenoord gespeeld."

Meer uit Voetbal

FC Barcelona rolt Valencia op in Johan Cruijff-stadion

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de competitiewedstrijd tegen Valencia eenvoudig gewonnen. Zonder de geblesseerde Frenkie de Jong en Lamine Yamal won de Spaanse kampioen met 6-0 van Valencia.

2 uur geleden
Feyenoord geeft seizoenkaarthouders op korte termijn 'hardcards'

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat op korte termijn zogenoemde hardcards uitdelen aan de seizoenkaarthouders. Dit is om "de afhankelijkheid van het digitale toegangssysteem te minimaliseren", zo laat de Rotterdamse club weten na de problemen van een dag eerder rondom de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen.

4 uur geleden
City wint stadsderby van Manchester met 3-0 van United

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de stadsderby tegen Manchester United met 3-0 gewonnen. Erling Haaland was in het Etihad Stadium met twee treffers de man van de wedstrijd. Het was pas de tweede overwinning van City, dat na vier speelronden 6 punten achter staat op koploper Liverpool. United heeft 4 punten uit vier duels.

5 uur geleden
Telstar verliest in eigen huis van Fortuna Sittard

VELSEN (ANP) - Telstar heeft ook de derde thuiswedstrijd in de Eredivisie niet kunnen winnen. In het eigen stadion in Velsen-Zuid verloor de ploeg met 3-1 van Fortuna Sittard door twee late treffers van Makan Aïko.

6 uur geleden
Liverpool na zege bij Burnley nog zonder puntenverlies aan kop

BURNLEY (ANP) - Liverpool FC gaat weer aan kop van de Premier League. The Reds wonnen zondag met 1-0 bij Burnley. Dat betekende de vierde competitiezege op rij voor het elftal van trainer Arne Slot.

7 uur geleden
Heracles blijft na thuisnederlaag tegen AZ puntloos laatste

ALMELO (ANP) - Heracles staat na vijf wedstrijden met 0 punten troosteloos onderaan in de Eredivisie. De ploeg van trainer Bas Sibum ging op zondag in eigen huis met 2-1 onderuit tegen AZ. Heracles heeft een doelsaldo van twee voor en zestien tegen. AZ heeft 10 punten uit vier wedstrijden. AZ ontvangt volgende week koploper Feyenoord in Alkmaar.

7 uur geleden
Directeur Leverkusen: met ontslag Ten Hag is fout rechtgezet

LEVERKUSEN (ANP/DPA) - Bayer Leverkusen had geen andere keuze dan trainer Erik ten Hag te ontslaan. Dat zei Fernando Carro, voorzitter van de directie van de Duitse voetbalclub, zondag tegen het programma Bild Sport op Welt TV.

9 uur geleden