Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Slot vol lof over Gravenberch en hoopt dat hij niveau vasthoudt

Slot vol lof over Gravenberch en hoopt dat hij niveau vasthoudt

LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot is vol lof over middenvelder Ryan Gravenberch, die goed aan het seizoen is begonnen bij Liverpool. De trainer hoopt dat Gravenberch (22) zijn niveau weet vast te houden, ondanks het drukke schema.

"Het is niet zo'n grote verrassing dat als je de kwaliteit van Gravenberch ziet en hij het juiste programma uitvoert met de goede ploeggenoten om zich heen, dat hij dan vooruitgang boekt. En dat is wat we momenteel zien", zei Slot op een persconferentie over de ontwikkeling van de voormalig middenvelder van Ajax. Gravenberch verhuisde na zijn periode in Amsterdam naar Bayern München, maar in Duitsland wist hij niet te imponeren.

"Nu is het aan hem om de lat zo hoog te blijven leggen zoals die nu ligt. Dat is een uitdaging omdat hij, net als alle anderen, elke drie dagen moet spelen. Dat is ook een uitdaging voor ons allemaal, maar vooral voor hem omdat hij afgelopen seizoen niet veel wedstrijden heeft gespeeld. Ik denk dat hij nu al meer wedstrijden van negentig minuten heeft gespeeld dan in de afgelopen twee seizoenen. Dus het interessant om te zien hoe hij ermee omgaat, maar tot nu toe doet hij het heel goed."

Nuchter

Liverpool staat aan kop in de Premier League, maar daar blijft Slot nuchter onder. "Wij zijn Liverpool. Dus spelers die hier spelen zijn eraan ​​gewend bovenaan de ranglijst te staan. Het zou dus heel raar zijn als een speler bij Liverpool ineens met zijn hoofd in de wolken zit", aldus Slot. "Deze spelers zijn ervaren genoeg om de ranglijst na zes wedstrijden te begrijpen, en het schema dat we hadden te vergelijken met die van andere teams."

Liverpool speelde woensdagavond nog in de Champions League en komt zaterdag al om 13.30 uur in actie. Dan begint de uitwedstrijd tegen Crystal Palace. "Het is een moeilijk duel voor ons, met een aftrap om 12.30 uur (Engelse tijd) na het spelen van een wedstrijd woensdagavond in de Champions League. En dat tegen een team dat de hele week de tijd heeft gehad om zich voor te bereiden. Maar dat hoort bij het werken bij een topclub en we moeten klaar zijn voor dit soort clubs en dat zullen we morgen zijn."

Meer uit Voetbal

Real Madrid verdedigt spelers die Ceuta-boodschap weigerden

MADRID (ANP) - Real Madrid steunt de spelers die dinsdagavond weigerden mee te doen aan het geven van een boodschap als steun voor de inwoners van Ceuta, de Spaanse exclave in Marokko. Dat zei een vertegenwoordiger van de voetbalclub woensdag tegen persbureau Reuters. Dinsdag droegen de spelers voorafgaand aan de wedstrijd tussen Elche en Real (2-3) een shirt met een boodschap voor de inwoners van de exclave waar eind juli meer dan 70.000 migranten via Marokko binnenkwamen. Kylian Mbappé en Vinícius Júnior maakten de boodschap onleesbaar door hun shirt op te rollen.

13 minuten geleden
Bologna ontslaat trainer Tedesco na vier speelronden

BOLOGNA (ANP) - Bologna heeft na vier speelronden in de Italiaanse Serie A trainer Domenico Tedesco ontslagen. De club maakte het nieuws bekend op zijn website. Een opvolger is er al: Raffaele Palladino heeft een contract getekend tot medio 2029.

2 uur geleden
Nieuwe bondscoach Klopp laat 'supersub' Undav uit Duitse selectie

BERLIJN (ANP/DPA) - De nieuwe bondscoach Jürgen Klopp van het Duitse voetbalelftal laat zeer waarschijnlijk een opvallende speler uit zijn eerste selectie. Hij zal aanvaller Deniz Undav niet oproepen voor de interlands in de Nations League tegen Nederland, Griekenland en Servië. Dat meldt de Duitse tv-zender Sky, zonder een reden te noemen.

3 uur geleden
Ajax versterkt zich met Malinese middenvelder Bissouma

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de selectie per direct versterkt met Yves Bissouma. De 30-jarige Malinese middenvelder was transfervrij nadat zijn contract bij Tottenham Hotspur na vorig seizoen was afgelopen. Hij heeft een contract getekend dat loopt tot medio 2027, meldt de Amsterdamse club in een persbericht.

3 uur geleden
Echtgenote van oud-bondscoach Ronald Koeman overleden

DEN HAAG (ANP) - Bartina Koeman, de vrouw van Ronald Koeman, is op 65-jarige leeftijd overleden. De voormalig bondscoach maakte het nieuws bekend op zijn Instagram-account. De echtgenote van Koeman leed aan chronische borstkanker. "Met intens verdriet, maar ook met grote trots en liefde, nemen wij afscheid van mijn prachtige vrouw, onze allerliefste mama en oma", schrijft Koeman.

4 uur geleden
Scorende Gakpo helpt Liverpool langs Spurs in League Cup

LIVERPOOL (ANP) - Cody Gakpo was dinsdagavond met een doelpunt belangrijk voor Liverpool in de derde ronde van de League Cup. Op Anfield werd Tottenham Hotspur met 3-1 verslagen. Gakpo scoorde de 2-0.

12 uur geleden
Messi komt nog één keer in actie voor Argentinië in afscheidsduel

BUENOS AIRES (ANP) - Lionel Messi zal nog één keer het shirt van Argentinië aantrekken. Dat heeft de Argentijnse voetbalbond dinsdagavond bekendgemaakt. De achtvoudig beste voetballer van de wereld kondigde eind augustus zijn afscheid aan als international, maar speelt op 6 oktober nog een vriendschappelijk duel.

15 uur geleden