Slot vindt uitslag finale niet bepalend voor seizoen Feyenoord
ZEIST (ANP) - De uitslag van de bekerfinale van zondag tegen NEC zal voor Feyenoord-trainer Arne Slot niet bepalen of het seizoen geslaagd is of niet. "Daar zijn veel componenten voor, maar de media kijken vaak of een ploeg een prijs wint of niet", wist Slot tijdens de persconferentie in aanloop naar de finale.
"Ik kijk bijvoorbeeld zelf ook naar de waardeontwikkeling van spelers, het aantal punten dat je in de competitie pakt of de ontwikkeling van de ploeg", verklaarde Slot. "Maar natuurlijk zou het wel heel speciaal zijn om de beker te winnen."
De coach van Feyenoord, de uittredende landskampioen, vindt dat je het winnen van de beker ook niet kunt vergelijken met het veroveren van de landstitel. "Het kampioenschap staat nog wel een aantal stappen hoger. Ook omdat je dan een heel seizoen goed moet spelen. In de beker kun je eventueel met een gunstige loting ver komen. Maar het is wel heel bijzonder om hier nu bij te zijn. Het is niet alsof ik al twintig bekerfinales heb meegemaakt", lachte Slot.
De bekerfinale tussen Feyenoord en NEC begint zondag om 18.00 uur in De Kuip.
Meer uit Voetbal
GIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.
16 uur geledenZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.
19 uur geledenMILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.
19 uur geledenALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
1 dag geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
1 dag geleden