Slot vindt seizoen Feyenoord niet top of geweldig, maar wel goed
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot vindt het seizoen van zijn elftal niet top of geweldig, maar wel goed. "We hadden de landstitel moeten prolongeren om het top of geweldig te mogen noemen. Dat had gekund als PSV niet zo goed was en zoveel punten verzamelde", sprak de coach na de zege op NEC in de bekerfinale: 1-0.
De KNVB-beker voelt voor Slot niet als een hele grote prijs. "Het is niet te vergelijken met een landstitel. Natuurlijk ben ik er wel blij mee. Het is een bekroning van een seizoen waarin we moeilijk te verslaan zijn geweest. Bovendien is het mij als voetballer nooit gelukt deze prijs te winnen."
Toen Slot drie jaar geleden bij Feyenoord begon, deed de club niet echt mee om de prijzen. "In de historie is het wel vaker gebeurd dat Feyenoord de titel of de beker won, maar als je kijkt waar we vandaan komen is het wel knap. Er zit een stijgende lijn in", aldus Slot.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.
52 minuten geledenWAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.
1 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is klaar voor het tweede duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach zei wel op zijn hoede te zijn voor het jonge elftal van trainer Luis Enrique, dat de eerste spectaculaire wedstrijd in Parijs met 5-4 won.
3 uur geledenBILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.
8 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
21 uur geledenCREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
1 dag geleden